Jump to content
Dogomania

Szelki norweskie


Mika97

Recommended Posts

Aktualnie moja sunia posiada szelki jakiejś nieznanej firmy. Są to szelki V tzw "one step". Lada moment z nich wyrośnie i przeszukiwałam internet aby znaleźć inny typ szelek i zainteresowały mnie szelki typu norweskiego. Czy takie szelki sprawdzą się na "normalnych" spacerach czy są to szelki tylko typowo sportowe? Może znacie jakieś dobre firmy które je produkują lub sklepy gdzie można je kupić. I czy będą pasowały na cocker spaniela angielskiego( czy nie będą za duże). I w jakich granicach wahają się ceny ponieważ nie chce na nie wydawać majątku bo i tak szybko się ubrudzą i zniszczą.

Mam też pytanie do właścicieli takich szelek: czy to zapięcie które jest na dole nie rozpina się przy szarpnięciu przez psa do przodu lub w bok? Czy one są wygodne dla psa? Czy pies nie może z nich uciec?

Z góry dziękuję za odpowiedź.

Link to comment
Share on other sites

Ja mam dużo szelek norweskich, od firmy Dog Style (na allegro są, fb, lub przez dogo). Używam na normalne spacery, niekiedy do roweru, ogólnie bardzo polecam. W Dog Style (i w innych hand made, wejdź na obroże smycze szelki na dogo, pooglądaj foty) zamawiasz szelki na wymiar, musisz tylko wymierzyć psa, a oni ci zrobią jakie chcesz ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 7 months later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...