Jump to content
Dogomania
Skyy

Wyprawki czas!

Recommended Posts

Ja widzę rudzielce tylko w pomarańczu, zieleni i żółci :D :D
Ale róż zawsze ładnie podkreśla urodę dziewczynki...
... i tu tak poza tematem, muszę się przyznać że zamówiłam Ejdenkowi fioletową kamizelkę chłodzącą (wygląda jak różowa) :mdleje:

btw. Zastanawiam się czy zamówić z DS komplet, ale podobno różnie tam z wysyłką...
[URL]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/t1.0-9/q71/s720x720/1380026_629374780478090_489452513_n.jpg?oh=c03d5fd456aa5c978d5f806fc359e9cb&oe=544D7329&__gda__=1415104682_44a41355828202531fc48544f7ea4f7e[/URL] <- widzę w tym borderka :loveu:

Zamawiaj! Z wysyłką wprawdzie różnie bywa, ale warto czekać. Plus jeśli komplet jest już zrobiony to i szybciej powinien przyjść. ;) Z resztą do borderka masz jeszcze dużo czasu, więc przesyłka na pewno zdąży dojść. :evil_lol:

[quote name='marta1624']Gezowa długą czy krótką kamizelkę? ;)[/QUOTE]
Długą :P
[quote name='Dioranne']Zamawiaj! Z wysyłką wprawdzie różnie bywa, ale warto czekać. Plus jeśli komplet jest już zrobiony to i szybciej powinien przyjść. ;-) Z resztą do borderka masz jeszcze dużo czasu, więc przesyłka na pewno zdąży dojść. :evil_lol:[/QUOTE]
Taaak, ale chciałam jeszcze dla Młodego smycz plecioną, a nawet nie znam ceny. Nie odpowiadają mi od kilku dni, soł... :diabloti:

Na FB wlasnie wysłałam xD

Nieee, grupowe zamówienie z Czech. Właśnie dlatego, że bym się nie doczekała z prodoga... jakiś syf mają z tymi kamizelkami, przeliczyli chyba swoje możliwości :/

[quote name='Gezowa']Ja widzę rudzielce tylko w pomarańczu, zieleni i żółci :D :D
Ale róż zawsze ładnie podkreśla urodę dziewczynki...[/QUOTE]

No właśnie... Też myślę o bardziej pomarańczowych, żółtych kolorach. Zobaczymy jak wyjdzie w praniu. ;-)

a orientujecie się może iaki rozmiar klatki mam kupić dla suczki rasy samoyed? Obiecuję sobie, ze wyprawkę będę kolekcjonowała jak piesek się już urodzi, ale... pewnie zacznę już o wiele wcześniej :D

ja na razie kupiłam miseczki :)

[B]Mylukier[/B] moja koleżanka dla samoyeda ma tą klatkę [url]http://allegro.pl/promocja-klatka-czarna-dla-psa-midwest-107x71x76cm-i4508488867.html[/url] od razu zaznaczam że firma jest bardzo dobra :)

Narzekacie na prodoga, a ja swoją kamizelkę otrzymałam w 2 dni od przelewu, chyba że mogę się czuć wyróżniona po prostu :P

Gezowa, mega ta obróżka! Idealna na czarno-białego łysola/mediuma : D Szkoda, że do mojej czekolady raczej kiepsko by pasowała jeśli chodzi o te kolorki ;p Edited by drachena

Nic nie kupiłam, a wręcz przeciwnie - z wyprawki "zniknęły" obroża oraz smycz Pawsitive, które trafiły do mojego czteriomiesięcznego basseciaka!

Obroży z MK jednak nie wzięłam (przyznaję się, że zapomniałam o rezerwacji) tak więc w przyszłości będzie - żółta lub pomarańczowa. Z różów rezygnuję!

Tego basseciaka to czesciej powinnas nam pokazywac, bo galeria wieje pustkami :)
Ja wyprawki nie robie, za to zamowilam dzisiaj worek karmy dla Leona bo juz sie konczy.
A crackle balla tz niechcacy rzucil do sasiada i nie wiem kiedy go odzyskam, bo oni sa z Wroclawia i tylko czasem przyjezdzaja :( i lezy sobie w trawie...

Chcialabym, ale tego plotu nie da rady przeskoczyc :p brame i furtke maja zamknieta na klodke i tez nie da rady tego przejsc. Z drugiej str to sa tacy dziwni ludzie, ze jakby sie dowiedzieli, ze bylam u nich to by mi dym zrobili, a nie potrzebne i sprzeczki z sasiadami :) pozostaje czekac...

A crackle balla tz niechcacy rzucil do sasiada i nie wiem kiedy go odzyskam, bo oni sa z Wroclawia i tylko czasem przyjezdzaja :( i lezy sobie w trawie...

Jeśli jesteś zainteresowana to mam na sprzedaż crackle ball'a, leży w pudełku niezniszczony - nie wzbudził zainteresowania u mojego psa.

Jeśli jesteś zainteresowana to mam na sprzedaż crackle ball'a, leży w pudełku niezniszczony - nie wzbudził zainteresowania u mojego psa.

Dziekuje :) lecz nie rozpaczamy jakos bardzo po utracie, a mam nadzieje, ze go odzyskam :) na szczescie Leon ma jeszcze inne zabawki.
Ostatnio fenomenem sa zwyczajne za 10zl kielbaski na sznurku. Gdy kupowalam myslalam, ze kielbasy zaraz beda pogryzione, a on uwielbia memlac ten sznurek, a kielbasy sa w nienaruszonym stanie :)

To ja się pochwale :)
Do moich wprawek-wyprawek :D doszły miseczki ( sztuk 6 ) , wstążki ( sztuk 10 ), zabawki narazie mięciutkie dla niemowlaków i myślę o czymś piszczącym i szeleszczącym bezpiecznym dla maluchów. Poza tym śliczne kocyki, 60 kg karmy Oliver's Start, porodówka świeżo skończona i ... eh, już nawet nie nadążam za tym wszystkim :) 
Dzisiaj cioteczka zamówiła szczeniaczkom obróżki na pierwsze dni życia - wszyscy czekają na bobaski :)