Jump to content
Dogomania

Wyprawki czas!


Skyy

Recommended Posts

Ja widzę rudzielce tylko w pomarańczu, zieleni i żółci :D :D
Ale róż zawsze ładnie podkreśla urodę dziewczynki...
... i tu tak poza tematem, muszę się przyznać że zamówiłam Ejdenkowi fioletową kamizelkę chłodzącą (wygląda jak różowa) :mdleje:


btw. Zastanawiam się czy zamówić z DS komplet, ale podobno różnie tam z wysyłką...
[URL]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-prn2/v/t1.0-9/q71/s720x720/1380026_629374780478090_489452513_n.jpg?oh=c03d5fd456aa5c978d5f806fc359e9cb&oe=544D7329&__gda__=1415104682_44a41355828202531fc48544f7ea4f7e[/URL] <- widzę w tym borderka :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='marta1624']Gezowa długą czy krótką kamizelkę? ;)[/QUOTE]
Długą :P
[quote name='Dioranne']Zamawiaj! Z wysyłką wprawdzie różnie bywa, ale warto czekać. Plus jeśli komplet jest już zrobiony to i szybciej powinien przyjść. ;-) Z resztą do borderka masz jeszcze dużo czasu, więc przesyłka na pewno zdąży dojść. :evil_lol:[/QUOTE]
Taaak, ale chciałam jeszcze dla Młodego smycz plecioną, a nawet nie znam ceny. Nie odpowiadają mi od kilku dni, soł... :diabloti:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Gezowa']Ja widzę rudzielce tylko w pomarańczu, zieleni i żółci :D :D
Ale róż zawsze ładnie podkreśla urodę dziewczynki...[/QUOTE]

No właśnie... Też myślę o bardziej pomarańczowych, żółtych kolorach. Zobaczymy jak wyjdzie w praniu. ;-)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Narzekacie na prodoga, a ja swoją kamizelkę otrzymałam w 2 dni od przelewu, chyba że mogę się czuć wyróżniona po prostu :P

Gezowa, mega ta obróżka! Idealna na czarno-białego łysola/mediuma : D Szkoda, że do mojej czekolady raczej kiepsko by pasowała jeśli chodzi o te kolorki ;p

Edited by drachena
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Nic nie kupiłam, a wręcz przeciwnie - z wyprawki "zniknęły" obroża oraz smycz Pawsitive, które trafiły do mojego czteriomiesięcznego basseciaka!

Obroży z MK jednak nie wzięłam (przyznaję się, że zapomniałam o rezerwacji) tak więc w przyszłości będzie - żółta lub pomarańczowa. Z różów rezygnuję!

Link to comment
Share on other sites

Tego basseciaka to czesciej powinnas nam pokazywac, bo galeria wieje pustkami :)
Ja wyprawki nie robie, za to zamowilam dzisiaj worek karmy dla Leona bo juz sie konczy.
A crackle balla tz niechcacy rzucil do sasiada i nie wiem kiedy go odzyskam, bo oni sa z Wroclawia i tylko czasem przyjezdzaja :( i lezy sobie w trawie...

Link to comment
Share on other sites

Chcialabym, ale tego plotu nie da rady przeskoczyc :p brame i furtke maja zamknieta na klodke i tez nie da rady tego przejsc. Z drugiej str to sa tacy dziwni ludzie, ze jakby sie dowiedzieli, ze bylam u nich to by mi dym zrobili, a nie potrzebne i sprzeczki z sasiadami :) pozostaje czekac...

Link to comment
Share on other sites

A crackle balla tz niechcacy rzucil do sasiada i nie wiem kiedy go odzyskam, bo oni sa z Wroclawia i tylko czasem przyjezdzaja :( i lezy sobie w trawie...


Jeśli jesteś zainteresowana to mam na sprzedaż crackle ball'a, leży w pudełku niezniszczony - nie wzbudził zainteresowania u mojego psa.
Link to comment
Share on other sites

Jeśli jesteś zainteresowana to mam na sprzedaż crackle ball'a, leży w pudełku niezniszczony - nie wzbudził zainteresowania u mojego psa.

Dziekuje :) lecz nie rozpaczamy jakos bardzo po utracie, a mam nadzieje, ze go odzyskam :) na szczescie Leon ma jeszcze inne zabawki.
Ostatnio fenomenem sa zwyczajne za 10zl kielbaski na sznurku. Gdy kupowalam myslalam, ze kielbasy zaraz beda pogryzione, a on uwielbia memlac ten sznurek, a kielbasy sa w nienaruszonym stanie :)
Link to comment
Share on other sites

To ja się pochwale :)
Do moich wprawek-wyprawek :D doszły miseczki ( sztuk 6 ) , wstążki ( sztuk 10 ), zabawki narazie mięciutkie dla niemowlaków i myślę o czymś piszczącym i szeleszczącym bezpiecznym dla maluchów. Poza tym śliczne kocyki, 60 kg karmy Oliver's Start, porodówka świeżo skończona i ... eh, już nawet nie nadążam za tym wszystkim :) 
Dzisiaj cioteczka zamówiła szczeniaczkom obróżki na pierwsze dni życia - wszyscy czekają na bobaski :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...