Jump to content
Dogomania

Wyprawki czas!


Skyy

Recommended Posts

Sky, piekna wyprawka!!
Co do podkladow - my zuzylismy jedna pake rozmiar M, 30 szt. Kupilismy druga i stoi nierozpakowana ;) W miedzy czasie Biesio opanowal sikanie na zewnatrz w wieku ok 3.5 miecha, takze ja tez uwazam, ze dla starszego szczeniaka podklady niekoniecznie! Szczegolnie jesli np. mamy kafle w domu i w razie wypadku mozna szybko posprzatac bez wiekszych strat... wszystko zalezy od tego jak mlodemu idzie nauka czystosci. Nasz zaskakujaco szybko sie nauczyl, by nie robic w domu.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Ja jestem złą matką, moje będzie nosiło obroże po starszych braciach :lol: Nie wiem, tyle mam tych szarpaków, piłek, frisbee do treningu, że nie potrzebne mi są nowe :P Podobnie z zabawkami-w-domu... dwa pudła leżą. Jedyne co to miskę muszę dokupić :lol:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Wiecie, ja jednak zaluje, ze nie zdecydowalismy sie na klatke kennelowa wczesniej i nie byla ona czescia wyprawki. Klatke teraz wprowadzamy i powiem szczerze, ze jest to super rozwiazanie - mozemy wyjsc i dom jest caly, mozemy psa bezpiecznie przetransportowac, ma swoj kacik relaksacyjny. Dla mnie zakup z tych PODSTAWOWYCH i choc sama bylam raczej przeciwniczka klatek, to teraz okazuje sie ona niezbedna. Taka porada ode mnie dla tych co kompletuja wyprawke :) Wrzucam tez filmik, ktory niedawno nagralam, o tym co bylo naprawde potrzebne w wyprawce, a co sie okazalo zbedne. Moze komus pomoze :)

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

wiecie co, a pytaliscie hodowcy, co kupic?

 

bo my np. bedziemy wlasciwie wszystko na piersze dni w nowym domu dawac z dzieciakiem, wiec nie tak naprawde potrzeby, zeby kupowac te wszystkie male rzeczy typu mala obroza, mala miska itd. i lepiej nie tracic na to forsy i zainwestowac w klatke dla tygrysa itd:)))))

 

my np, na podstawie wlasnych doswiadczen mamy ogarnieta liste tego, z czym szczeniaki beda robic wylotke do nowego domu i raczej jest tego wiecej niz mniej:)

 

Link to comment
Share on other sites

7 godzin temu, a_niusia napisał:

wiecie co, a pytaliscie hodowcy, co kupic?

 

bo my np. bedziemy wlasciwie wszystko na piersze dni w nowym domu dawac z dzieciakiem, wiec nie tak naprawde potrzeby, zeby kupowac te wszystkie male rzeczy typu mala obroza, mala miska itd. i lepiej nie tracic na to forsy i zainwestowac w klatke dla tygrysa itd:)))))

 

my np, na podstawie wlasnych doswiadczen mamy ogarnieta liste tego, z czym szczeniaki beda robic wylotke do nowego domu i raczej jest tego wiecej niz mniej:)

 

My od hodowcow dostalismy: obroze+smycz, zabawke, karme. Z obrozy pies jak wiadomo szybko wyrosl. Smycz byla od poczatku niewygodna, bo za krotka. Zabawka za to byla hitem i pies ma ja do teraz. Karma sie oczywiscie przydala. Poza tym, to jak wiadomo reszte trzeba kupic.

Link to comment
Share on other sites

Ludziska ratujcie! Piesio okazało się, że ma być już jutro i nie wiem czy wszystko mam. A mam:

Obroże skórzaną

Smycz z regulacją nylonową i drugą krótką do przyzwyczajenia piesia,że coś się majta

Klatkę metalową z miską

Kocyk, ręcznik z łapkami ( by dzieci się nie myliły i mordk sobie nie wytarły), legowisko małe do klatki i jedno wiéksze uszyte jakby piesio pozakltka chcial poleżeć

Zabawki (kong puppy bałwanek i kostka, dwa szarpaki, piłka na sznurku i piłeczka z wypustkami, i dostał pluszowego pieska od dzieci, kula smakula gumowa)

Jedzonko ( karma fitmin puppy mini ( ta złota wersja nie zwykła czarna), dolina noteci saszetki, i przysmaki ( tu zaszalałam ale chciałam by piesio sobie wybrał co lubi ( kupiłam brit lets bite, kuleczki suszonej dziczyzny, kabanosy(100% wołowiny) ciasteczka z kwasem omega od dr seidl i z enkunuby, przełyki wołowe, denta stiksy)

Miski metalowe z podkładką

Furminator, gumowa szczotka na rękę, szampon dla szczeniąt dr seidl

Woreczki na kupki z podajnikiem i podkłady

Jeszcze w poniedziałek ma dojść pojemniki na karmę curvera z ussczelką, kliker i to wszytko

Czy polecacie coś jeszcze co się przyda? Wolę kupić teraz nawet jak ma coś poleżeć, ponieważ mam odłożone pieniążki na szczeniaczka. Co polecicie? Może jakieś przekąski, coś do higieny? Piesio będzie małym kundekiem.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...