Jump to content
Dogomania

Quetka - już w swoim domu:)


Maciek777

Recommended Posts

[quote name='jotpeg']trzymam kciuki, żeby wszystko dobrze poszło. :kociak:[/QUOTE]

[quote name='Marysia O.']Trafiłam przez banerek:) Kicia jest zjawiskowa!:lying: Mam straszną słabość do szylkretowych kotek. Trzymam kciuki za sterylkę:kciuki:[/QUOTE]

[quote name='Martika@Aischa']no to zaciskam i ja !!! :) z całych sił!!! :)[/QUOTE]

Dziękuję za trzymanie kciuków. Przydały się:)
[B]Marysia O.[/B], witamy na wątku:) Miło, że Ci się spodobała:p

Tak więc wszystko poszło dobrze:) Była już za półmetkiem ciąży:shake:
Tu rachunek:

[IMG]http://i59.tinypic.com/ezfrly.jpg[/IMG]


Teraz odpoczywa, ale jest słaba, chudziutka i w nie najlepszej kondycji więc podarowałem sobie robienie jej zdjęć:roll: W dodatku zapomniałem karty do aparatu:angryy: Zrobiłem tylko jedno:

[IMG]http://i60.tinypic.com/dr6vk8.jpg[/IMG]

Sprawy bazarkowe trochę mi się opóźniają, ale przyspieszę:oops::-?

Link to comment
Share on other sites

Wreszcie się tu dostałem! Tzn byłem wcześniej, ale net się wieszał...

[quote name='JankaBezZiemii']tak na serio to ja nie bardzo mogę teraz - moja mama jest bardzo chora i całą parę przeznaczam na jej opiekę ...[/QUOTE]
Zdrowia Twojej mamie życzę...

[quote name='JankaBezZiemii']aczkolwiek jeśli jakimś cudem to oszałamiające stworzenie nie znajdzie nic to pojadę po nią ten kawał drogi ;)[/QUOTE]
Mam nadzieje, że jednak znajdzie;) U Ciebie lub u kogoś innego:) Jednak dzisiaj się nad tym zastanawiałem i doszedłem do wniosku, że Quetka może być tylko i wyłącznie kotem niewychodzącym. Ona ma już 5 lat i najprawdopodobniej właśnie w tym czasie raczej z domu nie wychodziła. Ona jest zbyt ufna, zbyt...głupiutka ;) by dała sobie radę na zewnątrz:roll: Jak jej coś nie przejedzie to stanie się coś innego złego...

[quote name='JankaBezZiemii']a póki co prosze o konto - coś wrzucę kiciulindzie :loveu:[/QUOTE]
Dziękuję:) Już wysyłam!

[quote name='jotpeg']zdecydowanie dwa koty są lepsze niż jeden.[/QUOTE]
To nie podlega dyskusji:p

[quote name='jotpeg']Quetka biedna bardzo, ale nic dziwnego - to poważna operacja jest, nie tak jak u kocurów :diabloti:[/QUOTE]
Właśnie, że u kocurów to są dopiero wielkie straty:eviltong:

Mam trochę ciekawych fantów:) Postaram się jutro rano je wystawić, ale nie wiem czy wyrobię:roll:

Byłem dzisiaj w odwiedzinach u Quetki i już sobie normalnie chodzi:) Jest chudziutka, trochę wynędzniała i tylko pusty brzuch jej wisi:shake: Trzeba by ją trochę odkarmić bo ogon cienki jak u szczura;)
Z tym skakaniem po szafach i kradzieżami już przystopowuje. Z dnia na dzień jest tego coraz mniej:)
Lubi się przytulać i w ogóle jest bardzo oddana:)

Link to comment
Share on other sites

Mam wpłatę od [B]JankaBezZiemii[/B]. Całe 100 zł:mdleje: Bardzo bardzo Ci dziękuję w imieniu swoim i Quetki:Rose: Nie spodziewałem się:p Szok:)

To oznacza, że bazar niepotrzebny:p Przynajmniej już nie na ten cel. W takim razie zrobię go na 3 cele:
25% na jakiś mój cel, ale jeszcze się zastanowię, a w podziękowaniu za opłacenie sterylki (i nawet zaszczepić będzie można), kolejne 25% pójdzie na cel wybrany przez [B]Marudę666[/B], a 50% na cel [B]JankiBezZiemii. [/B]Mam nadzieję, że Wam to odpowiada:)

Mam ciężki tydzień i to może nawet lepiej. Chciałem zrobić mały bazar z moimi najlepszymi fantami by uzbierało się ok 100 zł. W takim razie zrobię go najdalej w poniedziałek, ale wystawię więcej fantów:)

Link to comment
Share on other sites

Mam pakiecik ogłoszeń dla Quetki.
Potrzebuję:
[COLOR=#3E3E3E]- tytuł ogłoszenia[/COLOR]
[COLOR=#3E3E3E]- porywający tekst[/COLOR]
[COLOR=#3E3E3E]- na jakie woj. ogłoszenia[/COLOR]
[COLOR=#3E3E3E]- 4-5 zdjęć[/COLOR]
[COLOR=#3E3E3E]- mail i tel. do kontaktu

Chciałabym, żeby kicia znalazła domek najlepszy na świecie.[/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terra']Mam pakiecik ogłoszeń dla Quetki.
Potrzebuję:
[COLOR=#3E3E3E]- tytuł ogłoszenia[/COLOR]
[COLOR=#3E3E3E]- porywający tekst[/COLOR]
[COLOR=#3E3E3E]- na jakie woj. ogłoszenia[/COLOR]
[COLOR=#3E3E3E]- 4-5 zdjęć[/COLOR]
[COLOR=#3E3E3E]- mail i tel. do kontaktu

Chciałabym, żeby kicia znalazła domek najlepszy na świecie.[/COLOR][/QUOTE]
Dziękuję:Rose:
Już wykupiłaś?
Ona do adopcji będzie tak za dobry tydzień, jak już będzie bez szwów i ogólnie dojdzie do siebie. Nie wiem też czy nie powinna być też zaszczepiona, a to chyba nawet 2-3 tygodnie po sterylce, o ile dobrze pamiętam:roll:
A można wykupić na konkretne powiaty?:D Wolałbym nie mnożyć kosztów:)
W takim razie w ciągu kilku dni coś wymyślę:) Może tak być? Brakuje zdjęcia prawego profilu. Lepiej też się uda ją poznać przez kolejne dni.
Ogłoszenia oczywiście na Wielkopolskę.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Maciek777'](...) kolejne 25% pójdzie na cel wybrany przez [B]Marudę666[/B], a 50% na cel [B]JankiBezZiemii. [/B]Mam nadzieję, że Wam to odpowiada:)[/QUOTE]
Więc wstawcie proszę linki na co mają być przeznaczone Wasze procenty:p

Zapomniałem poinformować. Quetka nie jest jedynym zwierzakiem w domu:) Są jeszcze, kolejno: Summer, Zuzia i Boguś, ale nie do adopcji:evil_lol:

[IMG]http://i58.tinypic.com/99dxm0.jpg[/IMG]

[IMG]http://i57.tinypic.com/28lz72e.jpg[/IMG]

[IMG]http://i58.tinypic.com/6i8hmc.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

W imieniu S. Z. i B. dziękuję Wam za dobre słowo na ich temat:)

[quote name='b-b']Czyli jest kolejny plusik quetki, że toleruje psiaki:)[/QUOTE]
Tak:) Od pierwszej chwili tolerowała wszystkich. Nawet kocura. Z resztą on ją także;) Nie było żadnego syczenia ani nic:p

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...