Jump to content
Dogomania

Quetka - już w swoim domu:)


Maciek777

Recommended Posts

[quote name='Maciek777']No ładnie:D Więc tak się załatwiła w wakacje:) Znaczy, ze miała dobrą opiekę;) Została w domu czy na ten czas też gdzieś wyjechała na wakacje?:)
Trochę diety i trochę zabawy, a odzyska sylwetkę osy:p[/QUOTE]

Została w domu ale codziennie dostawała jeść C:

Link to comment
Share on other sites

  • 4 weeks later...
  • 1 year later...

Zgadnijcie u kogo byłem wczoraj na (rzecz jasna) niezapowiedzianej wizycie PA! :D

Od adopcji minęło półtora roku, a mi dopiero teraz się to udało zrobić :unsure: Na swoje usprawiedliwienie powiem tylko, że wcześniej raz próbowałem, ale nikogo w domu nie zastałem ;)

 

Pani mi otworzyła drzwi, a z tyłu na schodach stała ONA by sprawdzić kto przyszedł :D

 

b8soqp.jpg

 

Zdjęcie niestety z telefonu bo nie planowałem tej wizyty, a że przechodziłem obok... :) W każdym razie Quetka/Tita za raz do mnie podeszła, domagała się głaskania - byłem w szoku, że tak do (bądź co bądź) obcego człowieka idzie :)

Jak widać - nie głoduje ;) Tak naprawdę jest okrąglutka, ale nie aż tak jak by mogło się wydawać ze zdjęcia ;) Jest wybredna jeśli chodzi o jedzenie, ale jak już coś zasmakuje to widać, że lubi zjeść :D Zdrowie jej dopisuje, ale oko trochę ropieje - jest pod kontrolą weta. Coś wszystkie koty (w tym moje), które znam mają teraz z tym problem.

Wizytę zrobiłem tak standardowo - bez konkretnej przyczyny - i teraz jestem o nią jeszcze spokojniejszy :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 11 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...