Jump to content
Dogomania

Bulion już znalazł swoją przystań


devoner

Recommended Posts

Raczej urzadzily go tak psy :( z informacji, jakie do mnie potem dotarły wynika, ze pies po Włoszczowie błakał się od grudnia/od jesieni! Unikał ludzi - pewnie gonili i rzucali w "mordercę" czym sie da :( Nie był agresywny do innych zwierząt - to też z tych informacji. Podejrzewam, ze jakiś dresiarz urządził sobie walki psów szczując swojego np. amstaffa na tego sirotę :( Pies musiał się bardzo, bardzo źle czuć skoro ledwie przyczłapal pod Biedronkę licząc na pomoc. Kiedy go zabieralismy było mu naprawdę wszystko jedno, cuchnął ropa, z każdej możliwej rany/dziury lała się ropa. Nawet w nosie ją miał :(

Tu nie ma oczywiście wszystkich zdjęć - więcej jest na FB.

Nie ma siły jeszcze spacerować i robi to niechętnie. Ale po podwórku EwyB sobie pomalutku spaceruje. Dzisiaj byliśmy u weterynarza. chcial sobie przywłaszczyć worek Royala :) :) I zjadł od pani wet. 2 próbki karmy. Za jedzenie zrobi wszystko :) Waży bidulek 20 kg i jest takich kompaktowych rozmiarów.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='andzia69']Raczej urzadzily go tak psy :( z informacji, jakie do mnie potem dotarły wynika, ze pies po Włoszczowie błakał się od grudnia/od jesieni! Unikał ludzi - pewnie gonili i rzucali w "mordercę" czym sie da :( Nie był agresywny do innych zwierząt - to też z tych informacji. Podejrzewam, ze jakiś dresiarz urządził sobie walki psów szczując swojego np. amstaffa na tego sirotę :( Pies musiał się bardzo, bardzo źle czuć skoro ledwie przyczłapal pod Biedronkę licząc na pomoc. Kiedy go zabieralismy było mu naprawdę wszystko jedno, cuchnął ropa, z każdej możliwej rany/dziury lała się ropa. Nawet w nosie ją miał :(

Tu nie ma oczywiście wszystkich zdjęć - więcej jest na FB.

Nie ma siły jeszcze spacerować i robi to niechętnie. Ale po podwórku EwyB sobie pomalutku spaceruje. Dzisiaj byliśmy u weterynarza. chcial sobie przywłaszczyć worek Royala :) :) I zjadł od pani wet. 2 próbki karmy. Za jedzenie zrobi wszystko :) Waży bidulek 20 kg i jest takich kompaktowych rozmiarów.[/QUOTE]

nie mogę napisać, co myślę, bo nie wolno bluzgać :angryy:

Bulliczku, skoro przetrzymałeś tyle okrucieństwa - teraz, proszę, zbierz siły, by wrócić do świata,
w którym na pewno czeka na ciebie dobry człowiek

Link to comment
Share on other sites

[quote name='devoner']jejku zaczyna wyglądać powoli jak Bulinek:multi:[/QUOTE]

taaa...chińskie malutkie skośnooczy mu już widać :) :) i jak widać na spacerek to szedł jak skazaniec ;) jemu potrzebny dom i człowiek, który go pomizia, przytuli - choc teraz to trudno go przytulac i glaskać po tyj bidnej łepetynie :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...