Jump to content
Dogomania

Agility- Szczecin ;)


Diego i ja :)

Recommended Posts

Chciałabym zacząć ćwiczyć z moim psem agility, jednak mam kilka pytań:
1. Jakie kluby/treningi w Szczecinie? :)
2. Jakie koszty treningów ( i czy jest taka możliwość aby zapłacić za 1 trening - taki "na spróbowanie" ? )
3. Czy nie byłoby problemów gdybym chciała ćwiczyć z 6 miesięcznym szczeniakiem ? ( teraz ma niecałe 5 miesięcy, ale planujemy zacząć za jakiś czas).
To na tyle z mojej strony jeśli chodzi o pytania, czekam na odpowiedzi z waszej strony :loveu:

Link to comment
Share on other sites

Jest jeszcze klub Demolka i SAT [url]http://szczecinagilityteam.weebly.com/[/url] . SAT na pewno nadal działa, ale reszta nie wiem :) . Jesli chodzi o treningi to nie mam pojęcia, po prostu zadzwoń albo odzwiedź jakis klub i się dowiedź co i jak ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Diego i ja :)'] Czy nie byłoby problemów gdybym chciała ćwiczyć z 6 miesięcznym szczeniakiem ? ( teraz ma niecałe 5 miesięcy, ale planujemy zacząć za jakiś czas). [/QUOTE]

Na prawdziwy trening oczywiście za wcześnie. Ale przedszkole z elementami agility i posłuszeństwa jest jak najbardziej wskazane. Możesz spróbować tutaj [URL]http://uniwerpsytet.weebly.com/[/URL]

Link to comment
Share on other sites

Ale do klubu też możesz już się zapisać :) . Na treningach po prostu Twój piesek będzie ćwiczyć tunele, obieganie skrzydeł od stacjonat, w domu nawet sama możesz robić strefy na jakieś desca, byle by była bezpieczna :) No i zacząć jakieś sztuczki, które mogą Ci się przydać do agility

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...