Jump to content
Dogomania

Co dla maltańczyka?


TheDog

Recommended Posts

Mam maltańczyka 10 mies. Do tego czasu dostawał tylko mokrą karmę Pedigree. Jak do nas przyjechał to kupiłam mu royala i nie jadł. Co mam mu dawać bo nic innego nie chce od maleńkości :shake: Ale w końcu trafiłam na karmę z rossmana "Optymalna Dieta" i wcina jak oszalały mimo że to dla dużych ras :lol:. Ale czy on może to jeść? Nie stać mnie na puszki za 7zł......

Link to comment
Share on other sites

Karmy które wymieniłaś nie są za dobre a ta z rossmana to katastrofa
musisz nauczyć się czytać skład karm w tych są na pierwszym miejscu zboża
szukaj karm w których na pierwszym miejscu jest mięso suszone (nie może pisać "mięso" lub "świeże mięso")
dobrych karm jest naprawdę wiele, nie będę wymieniał gdyż jako sprzedawca nie będę obiektywny

Link to comment
Share on other sites

tyle że pies nie czyta etykiet i nie sugeruje sie składem i cena,moim zdaniem -fakt karmy nie sa górnego lotu,ale jeśli pies je zjada ze smakiem nie ma problemów trawiennych,włos i skóra wyglada zdrowo to po co zmieniać,ważne-przy kiepskich składowo karmach powinnaś mimo wszystko zainwestować w bardzo dobry prep.witaminowo-mineralny

Link to comment
Share on other sites

gryf80 masz oczywiście racje od tego ma właściciela, to że pies je zjada ze smakiem nie znaczy że są dobre a efekty złego żywienia nie będą widoczne przecież od razu. To już ty TheDog musisz podjąć decyzję, pies jest w młodym wieku i właśnie teraz dobre żywienie będzie procentować przez całe jego życie.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...