Jump to content
Dogomania

Mistrzostwa Świata Malinois- Praca pozorantów


Boidae

Recommended Posts

  • 1 year later...
  • 2 years later...
  • 3 weeks later...

Obejrzałam i faktycznie tragedia... Podziałałabym nawet, że tylko pierwszy pies nie ucierpiał ze starcia tym "panem", bo miał szczęście i upadł na cztery łapy , ale i tak i nim szarpnęło wystarczająco mocno... Za to każdy kolejnych pisaków mniej lub więcej po takim starciu kulał na na tylną łapę :angryy: . Co oni specjalnie im na te łapy stawali czy co ?? :roll: Zauważyłam, że gościu będący pozorantem podczas pierwszego starcia nie był chyba zachwycony z tego, że piesio go z rozpędu położył na glebę... Może pozorant z "przypadku" i mu się rola nie spodobała i postanowił się "odwdzięczyć"... Zapominając ile, że to nie jego... i że te psiaki trochę kosztują... i potem ich leczenie :angryy:. Oczywiście nie chcę tutaj powiedzieć, że pieniądze w tym wszystkim są najważniejsze. :shake: Ciekawe czy właściciele po takich "zawodach" wystąpili do tego gościa o odszkodowanie na pokrycie kosztów leczenia... i jeszcze może za stres ich podopiecznych :mad:
Ja bym chyba tak zrobiła. :shake:

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...