Jump to content
Dogomania

Fundacja 'Mikropsy'


czarnullaa

Recommended Posts

Witajcie! Mam mało czasu na uzyskanie info, bo do jutra, co myślicie o Fundacji Mikropsy ? Mam oddać im pod opiekę znalezioną sunię, ale na fb pojawiły się nie przychylne komentarze w stronę Pani 'prezes'. Sunia została potrącona, nie chodziła-dziś zaczęła się podnosić i merdać ogonkiem-nie chce żeby działa się jej krzywda:( Bardzo proszę o Wasze opinie-nieoceniona pomoc:)
Pozdrawaim:)

Link to comment
Share on other sites

A jakie to nieprzychylne komentarze? Możesz zalinkować? Mają swoje zasady, dobrze sprawdzają domy i wydają do adopcji jedynie w Warszawie, opiekują się jedną sunią nietrzymającą moczu. Ogłaszaliśmy za im pośrednictwem psy ze schroniska, oddaliśmy kilka do nich na dom tymczasowy, i pod ich opiekę. Od strony opieki nad psami nie mam im nic do zarzucenia.

Link to comment
Share on other sites

To jest bardzo dobra Fundacja, jeśli chodzi o opiekę nad psami. Mają dosyć restrykcyjne zasady wydawania psów do adopcji, które mają pod swoją opieką i to jednie może niektórych irytować i stąd mogą pojawiać się nieprzychylne komentarze.

Sama powierzyłam im jedna suczkę ze schroniska i jestem pewna, że dzięki temu ma ona wspaniały dom.

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

Ja mam niekoniecznie dobre zdanie na temat tej fundacji ze względu na ich podejście do ludzi którzy ich finansowo wspomagają.
Non stop czepiają się WSZYSTKICH hodowców bez wyjątku, dla nich hodowca to najgorsze z możliwego zło, gdzieś mają to, że wielu hodowców małych ras łoży na nich grube pieniądze i wypadałoby okazywać jakieś minimum szacunku. Wrzucają mimo to wszystkich do jednego wora, choć często nie mają podstaw.
Polecałam tą fundację wielokrotnie, głównie ludziom którzy pisali do mnie, że 'im na rodowodzie nie zależy' a po prostu chcą małego psiaka, ale przestałam gdy dowiedziałam się, że wypuszczając na świat jeden jednoszczeniakowy, bardzo przemyślany miot i podpisując bardzo restrekcyjną umowę, jestem pseudohodowcą i przez takich ludzi jak ja świat jest taki zły. Pomijam już, że myślałam nad zapewnieniem DT jakiemuś psiakowi, jednak członkowie Fundacji publicznie stwierdzili, że będę się nad psem znęcać (bo miałam kiedyś mikroskopijną jednosuczkową hodowlę). Fundacji najwyraźniej nieźle się wiedzie skoro pozwala sobie na szkalowanie ludzi którzy CHCĄ pomóc...
[B]Jeśli chodzi o podejście do psów to raczej nic niepokojącego.[/B]
Jednak mi brak szacunku wobec ludzi dzięki którym fundacja żyje wystarczy do zaprzestania polecania jej. Nie gryzie się ręki która karmi.
Takie moje zdanie.

Edited by Aysel
Link to comment
Share on other sites

[quote name='LadyS']A jakie to nieprzychylne komentarze? Możesz zalinkować? Mają swoje zasady, dobrze sprawdzają domy i wydają do adopcji jedynie w Warszawie, opiekują się jedną sunią nietrzymającą moczu. Ogłaszaliśmy za im pośrednictwem psy ze schroniska, oddaliśmy kilka do nich na dom tymczasowy, i pod ich opiekę. Od strony opieki nad psami nie mam im nic do zarzucenia.[/QUOTE]


Popytałam znajome fundacje z Warszawy, rozmawiałam z Panią z fundacji na ten temat. Ze strony innych fundacji: Pełen pozytyw, po rozmowie z Panią prezes-wszystko jasne. Oddałam sunię, dzwoniła do mnie, mamy utrzymywać kontakt, wszystko super:) Bardzo miła osoba, niestey przez głupoty niektórych malutka mogła stracić szansę na porządne wyleczenie i opiekę, ale wszystko skończyło się pmyślnie :)
Osoby promujący zły wizerunek fundacji-stuknąć się! Przez was psiaki tracą szansę, fundacja wiarygodność i nie może ratować potrzebujących psów!
Fundację osobiście polecam, Panią prezes również, porządna osoba, 'swoja kobitka' :) Tyle na ten temat:)
Komentarze zostały usunięte:)

Link to comment
Share on other sites

nie wiem czy można się cieszyć z tego, że fundacja usuwa nieprzychylne komentarze zamiast sprawę wyjaśnić i zostawić na widoku, żeby wszelkie takie komentarze uciąć...

[QUOTE]Osoby promujący zły wizerunek fundacji-stuknąć się![/QUOTE]

fundacją, którym powierza się zwierze i kasę trzeba patrzeć na ręce i sprawdzać, a nie tylko słodzić. Stuknąć się może osoba bezgranicznie komuś ufająca.

Edited by sachma
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...