Jump to content
Dogomania

pęknięte dziąsło


martq20

Recommended Posts

mam problem i to duży, dzisiaj chciałam sprawdzić ile suni wypadło ząbków i się przeraziłam, dosłownie miałam łzy w oczach. Podnosząc górną wargę zauważyłam że jest oderwana od szczęki :crazyeye: dosłownie rana 3 cm. Nawet nie wiem co, jak i kiedy jej się to stało bo w domu nie ma żadnych śladów krwi. Podejrzewam że na dworze mogła gdzieś się pchać (na podwórku mamy parę gratów po budowie domu). Nawet nie pisnęła, nic. Je normalnie, pije też bez problemu, bawi się jest aktywna tak jak zawsze, ale widać że głaskanie czy dotykanie pyszczka sprawia jej ból. Do weterynarza mogę jechać dopiero jutro.
Zastanawiam się czy będzie miała to szyte czy wet nie będzie tego ruszał żeby samo się zrosło, boję się że jak szycie to będzie narkoza...
Miała któraś taki przypadek ze swoim pieskiem? :-(

Edited by martq20
Link to comment
Share on other sites

[quote name='gryf80']wpierw powinien obejżeć to lek wet.być mmoże szycie nie będzie potzrebne[/QUOTE]

wczoraj to wyglądało masakrycznie, ale na szczęście dzisiaj jest już o wiele lepiej :) u weta nie byłam bo mały mi się rozchorował :shake:
rana się "połączyła".

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

[quote name='TheDog']Jeśli rana jest szeroka to konieczne jest szycie[/QUOTE]

rana była duża, obyło się bez szycia, ale niestety ucierpiały zęby :-( wypadły wszystkie mleczaki "w 5 sekund" , a teraz powyrastały takie koślawce że szok :shake: dosłownie tak jak wypadły wszystkie na raz tak stałe wyszły jednocześnie...

zostały jeszcze mleczne kły

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...