Jump to content
Dogomania

Huzio już w swoim domku!


Ayame Nishijima

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Kochane dziewczyny, dostałam sms'a, że mnie wołacie. Przepraszam Was bardzo, ale od miesiąca mam urwanie głowy w pracy bo koniec roku. Teraz pisze z telefonu, dajcie mi jeszcze chwile, wieczorem postaram się wejść i napisać więcej, poza tym, że u Huzarka wszystko jest w porządku :)

Link to comment
Share on other sites

Wreszcie jestem i już relacjonuję: nie udało mi się odbyć wizyty poadopcyjnej osobiście w listopadzie ze względu na nadmiar pracy. Ale cały czas utrzymuję stały kontakt telefoniczny z domkiem Huzara.

Wieści z przedwczoraj - Huzio ma się bardzo dobrze, zero problemów, mimo, że czasami Huzio zostaje sam nawet przez kilka godzin, nic nie niszczy i nawet nie popiskuje.

Jest ulubieńcem sąsiadów bo Huzar jest bardzo proludzki i baaardzo lubi dzieci. Sąsiadka Państwa ma wnuczka starszego od Michasia (4-letniego wnuczka Pana Andrzeja) o 5 lat, a i ten chłopiec także bardzo lubi Huzia, więc Państwo mają czasem w domu dwóch chłopców bo oni obaj lubią bawić się z Huzarem. Jak sąsiadka sprząta na klatce, a Pan Andrzej akurat wraca z Huziem ze spaceru  to Huzar jest zapraszany do domu sąsiadki, a jakże :D

Pan Andrzej podziękował za adopcję tak dobrze ułożonego psa, bo byli przygotowani na jakieś początkowe problemy, co w przypadku Huzara w ogóle nie miało miejsca. Nie jest mi lekko pisać o adopcji Huzara, bo po 15 minutach gadania z Panem Andrzejem o Huzarze mam oczy w mokrym miejscu, co u mnie nie jest często spotykane.

Jesteśmy w kontakcie z Panem Andrzejem i będziemy jeszcze rozmawiać przed świętami, mam obiecaną fotkę.

Troszkę obawiam się tego wystrzałowego sylwestra, ale umówiłam się z Panem Andrzejem, że będziemy sms'owo na bieżąco.

Przygotowaną paczkę dla Huzia prześlę pocztą, ale mam nadzieję, ze po Nowym Roku uda mi się wreszcie Huzara odwiedzić.

Nad wyraz jestem zadowolona z tej właśnie adopcji, Huzio, po raz pierwszy od wielu lat spędzi święta we własnym, najlepszym domu :)

edit: znalazłam fotkę Huzia z wieczora, gdy ostatnio rozmawiałam z Panem Andrzejem (przepraszam za jakość, ale z komórki) 

 

 

 

V__AB7B.jpg

  • Upvote 5
Link to comment
Share on other sites

Chętnie wycałowałabym ten kochany pycholek  5a32fb602e81c_serce8.gif.2a4474c7f1c1d05c0bcde9f51963bfc3.gif  

Dzięki Małgosiu za wspaniałe wiadomości. Też ogromnie, ogromniście się cieszę, że poczciwina ma wreszcie swoje miejsce na ziemi i w sercach wielu ludzi. Jak będziesz na wizycie to ucałuj, uściskaj wszystkich Ludziów Huzia.

Dzięki Małgoś   buziak.gif.0b72722a6d2b93227417777fde323b3e.gif

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Pozdrowienia od Huzara dla wszystkich Fanów pamiętających o nim :)

Kochane bursztynowe oczyska *)

0.jpg.020397a5730795e9bf2114e0f6a262f8.jpg

Zmęczony piłeczkowaniem :)

2.jpg.8da6bc5775eef3e9ef8695423638dd29.jpg

Chłopcy ubierają choinkę (przepraszam za jakość fotki)

3.jpg.8fae7fa786b57d139b0e28c84cc10d68.jpg

Mam przekazać z Huzarowego Domku życzenia wszystkiego, co najlepsze dla Wszystkich, którzy przyczynili się do Huzarowego szczęścia :)

Dziękujemy pięknie *) *)

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Dnia 23.12.2017 o 08:42, Usiata napisał:

Pozdrowienia od Huzara dla wszystkich Fanów pamiętających o nim :)

Kochane bursztynowe oczyska *)

0.jpg.020397a5730795e9bf2114e0f6a262f8.jpg

Zmęczony piłeczkowaniem :)

2.jpg.8da6bc5775eef3e9ef8695423638dd29.jpg

Chłopcy ubierają choinkę (przepraszam za jakość fotki)

3.jpg.8fae7fa786b57d139b0e28c84cc10d68.jpg

Mam przekazać z Huzarowego Domku życzenia wszystkiego, co najlepsze dla Wszystkich, którzy przyczynili się do Huzarowego szczęścia :)

Dziękujemy pięknie *) *)

 

Pięknie dziękuję za życzenia:) Jak będziesz się Małgosiu kontaktowała z Domkiem, to bardzo proszę przekaż życzenia noworoczne zdrowia, szczęścia, pomyślności i wszystkiego co najlepsze w Nowym Roku. Dla Huzia głaski :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, Tyś(ka) napisał:

Huzio chyba się trochę zaokrąglił :)
Cudowny pycholek!

Tyśko kochana, otóż, cyt. "Huzarek urósł" jak to powiedział w rozmowie telefonicznej Pan Andrzej, że sąsiedzi tak stwierdzili :D

Taaak, oceniam, że tak ze 3 kg za bardzo "urósł" i sobie porozmawialiśmy z Panem Andrzejem, jak najprościej Huzarka zwęzić ;) po garści każdego posiłku mniej ma być i zero pojadania z lodówki w nocy :D Pan Andrzej sam zdaje sobie sprawę, że Huzarek nie jest już najmłodszym psiakiem i trzeba dbać o wcięcie w talii ;) zobaczymy za miesiąc jak postanowienia noworoczne zostaną wdrożone w życie :)

A tymczasem fotka od Huzarka cieszącego się ze świątecznej paczki od fanów (których pozdrawiamy od Domku Huzara)

paczka.thumb.jpg.f5cb1fec68047ccd23ce688585626d9a.jpg

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Dziękujemy pięknie za noworoczne życzenia. Wzajemnie życzymy wszystkim Fanom Huzarka, aby wiedli szczęśliwe życie w dobrobycie :)

Z duszą na ramieniu spędziłam wczorajszy wieczór w oczekiwaniu na wieści z Domku Huzara bo to przecież jego pierwszy Sylwester w nowym domku. A oto sms, który dostałam dzisiaj rano, cyt. "Dzień dobry, do pierwszej w nocy Huzar był troszkę nerwowy, ale byłem przy nim. Położyłem się z nim na dywanie i zasnął. Spaliśmy tak do 8-mej. Rano wyszedł na dwór, załatwił wszystko co trzeba, a teraz piłeczkujemy". 

Komentować chyba nie trzeba? :) :)

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

"Dzień dobry, do pierwszej w nocy Huzar był troszkę nerwowy, ale byłem przy nim. Położyłem się z nim na dywanie i zasnął. Spaliśmy tak do 8-mej. Rano wyszedł na dwór, załatwił wszystko co trzeba, a teraz piłeczkujemy"... czegóż trzeba więcej... z wrażenia zaparło mi dech... można? można!

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

1 minutę temu, kasiasekret napisał:

"Dzień dobry, do pierwszej w nocy Huzar był troszkę nerwowy, ale byłem przy nim. Położyłem się z nim na dywanie i zasnął. Spaliśmy tak do 8-mej. Rano wyszedł na dwór, załatwił wszystko co trzeba, a teraz piłeczkujemy"... czegóż trzeba więcej... z wrażenia zaparło mi dech... można? można!

Wyjątkowy pies trafił do wyjątkowego Pana :)

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...