Jump to content
Dogomania

Huzio już w swoim domku!


Ayame Nishijima

Recommended Posts

[quote name='ajw']Dziękuję za zaproszenie :)
Oby udało się mu pomóc.
Ja też dorzucę grosik dla psiaka, nie zadeklaruję się na stałe, ale pomogę jak tylko będę mogła.
Jeśli ktoś miałby możliwość zrobienia bazarku dla psiaka, mogę wysłać kilka fantów - głównie ubrania.[/QUOTE]
Witaj !! Jak miło,że jesteś :)
Bazarek tez pewnie zrobimy i to chyba na mnie spadnie więc jeśli mogłabyś coś ofiarować, to bardzo chętnie przyjmiemy : )

[quote name='bea100']Elik: a może coś w tym stylu?
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251098-Propozycje-imion-głosowanie-Z-NAGRODĄ-!-Dla-Fileta-Do-03-03-godz-18-00[/URL]...[/QUOTE]
Podglądnę, dzieki :)

[quote name='bea100']...Co do imienia NERO to ja postaram się to imię "przegłosować" (tzn przebić finansowo) ;)[/QUOTE]
:cool2: :thumbs:

[quote name='Ayame Nishijima']...
No to wrzucę propozycje imienia (jak będzie bazarek, to wybiorę jedną: Jaspis, Aron, Zahir...[/QUOTE]
Świetnie już zapisuję. Na razie tu, żeby nie "uciekły", a jak będzie wątek z bazarkiem imiennym, to przeniosę.
Też piękne. Coś czuję, że trzeba sie będzie dobrze nagłowić nad wyborem :)

[quote name='Ayame Nishijima']...Banerek w poście 8 :)[/QUOTE]
Jesty super, a czy mogłabyś go nieco zmniejszyć, może tak do wielkości banerka z Vigo ? Obawiam się że może być za duży i jako drugi nie będzie się mieścił w podpisie.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']...psiurkowi do rasowego kawałek :)[/QUOTE]
Kawałek nie kawałek- dobre imię na dobry start w nowe życie jest wg mnie bardzo ważne! I bardzo ważne potem w ogłoszeniach szukających domu także. A pies jest bardzo ładny (nawet na tym jednym marnym zdjęciu). A jeśli się napisze, że pies w typie rasy- to też przeogromny atut. Trudno- tak już jest...i nawet ten "kawałek" ludziom nie przeszkadza ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Kawałek nie kawałek- dobre imię na dobry start w nowe życie jest wg mnie bardzo ważne! I bardzo ważne potem w ogłoszeniach szukających domu także. A pies jest bardzo ładny (nawet na tym jednym marnym zdjęciu). A jeśli się napisze, że pies w typie rasy- to też przeogromny atut. Trudno- tak już jest...i nawet ten "kawałek" ludziom nie przeszkadza ;)[/QUOTE]
Całkowicie się z tym zgadzam, choć ja osobiście nie przykładam wagi do tego czy rasowy, czy nie ;)
[CENTER][SIZE=3]
Kochane dajcie propozycje dat i kwoty do bazarku plissssss[/SIZE]
[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

Przede wszystkim witam wszystkich na wątku naszego zielonookiego przystojniaka :)

Odnośnie banerka: U siebie wymieniłam, bo u Vigo dużo się działo. Ale zrobię też drugi - mniejszy do wyboru :)
Dokleję w 8 poście, żeby bylo wszystko razem. Albo lepiej w 1, żeby każdy zainteresowany mógło pobrać.

Jak już będzie imię, to zrobimy nowy.
Sugestie kolorystyczne również mile widziane. Może być w RGB, wtedy będzie idelalnie wg życzeń, albo opisowo, wtedy sama wybiorę odcień ;)
Pokombinuje jeszcze może naucze się robićfajniejsze banerki :)

Bazarek imienny to super pomysł. Bardzo się cieszę, Elik, że się zaoferowałaś. Może sama cos na niego wyszperam...
Myslę, ze nie ma na co czekać.

Plan działania:
1. Bazarek imienny - to ożna od razu zrobić, a nad fantami na drugi pomyśleć.
2. Poszukiwanie hoteliku. Planuję dziś w nocy nad tym usiąść.
3... Jaa sie uda znaleźć miejsce, to jakoś w przyszłym tygodniu przywieźć naszego głównego bohatera.

Co Wy na to?


UPDATE:
Nowy banerek jest nawet mniejszy, niż Vigo. Spokojnie sięmieści :)

Edited by Ayame Nishijima
Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayame Nishijima']Przede wszystkim witam wszystkich na wątku naszego zielonookiego przystojniaka :)

Odnośnie banerka: U siebie wymieniłam, bo u Vigo dużo się działo. Ale zrobię też drugi - mniejszy do wyboru :)
Dokleję w 8 poście, żeby bylo wszystko razem. Albo lepiej w 1, żeby każdy zainteresowany mógło pobrać.

Jak już będzie imię, to zrobimy nowy.
Sugestie kolorystyczne również mile widziane. Może być w RGB, wtedy będzie idelalnie wg życzeń, albo opisowo, wtedy sama wybiorę odcień ;)
Pokombinuje jeszcze może naucze się robićfajniejsze banerki :)

Bazarek imienny to super pomysł. Bardzo się cieszę, Elik, że się zaoferowałaś. Może sama cos na niego wyszperam...
Myslę, ze nie ma na co czekać.

Plan działania:
1. Bazarek imienny - to ożna od razu zrobić, a nad fantami na drugi pomyśleć.
2. Poszukiwanie hoteliku. Planuję dziś w nocy nad tym usiąść.
3... Jaa sie uda znaleźć miejsce, to jakoś w przyszłym tygodniu przywieźć naszego głównego bohatera.

Co Wy na to?[/QUOTE]

Banerek superowy :) zaraz go sobie wkleję :)
Rozsyłam zaproszenia, kilka osób już zaglądnęło.
Może ktoś mógłby zrobić wydarzenie na fb? Bardzo prosimy :modla:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Ayame Nishijima']...
Odnośnie banerka: U siebie wymieniłam, bo u Vigo dużo się działo...[/QUOTE]
Czyli to już raczej pewne, że Vigo pojedzie do DS :sweetCyb:

[quote name='Ayame Nishijima']...Dokleję w 8 poście, żeby bylo wszystko razem. [B]Albo lepiej w 1[/B]...[/QUOTE]
Myślę, że w pierwszym poście będzie najlepiej widoczny.

[quote name='Ayame Nishijima']...Jak już będzie imię, to zrobimy nowy.
Sugestie kolorystyczne również mile widziane. Może być w RGB, wtedy będzie idelalnie wg życzeń, albo opisowo, wtedy sama wybiorę odcień ;) ...[/QUOTE]
W tym temacie nie pomogę, bo nie umiem robić banerków. Wiem tylko czy mi się podoba, czy nie ;)

Próbowałam ten mniejszy wkleić, ale niestety nie mieści się :(
Mam spory banerek Bena, a może ten udałoby Ci się zmniejszyć - może wystarczy zmniejszyć wielkość liter. Ten Bena to też Twoja robota :)

Edited by elik
Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Elik: a może coś w tym stylu?
[URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/251098-Propozycje-imion-głosowanie-Z-NAGRODĄ-!-Dla-Fileta-Do-03-03-godz-18-00[/URL]...[/QUOTE]

Widziałam. Rzeczywiście pomysłowe.

Potrzebowalibyśmy jakiś fant dla proponującego zwycięskiej imię i dla tego kto odda najwięcej głosów.

Czy ktoś może ma coś na takie fanty ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziakato']Dziewczyny, w grudniu napewno takiego psa tam nie było...ajw chyba mnie nawet o niego pytała....Nie było go na 100%...ciekawe gdzie był i w jakim celu....Zapisuję wątek, myślałam, że się nie odnajdzie....[/QUOTE]

Witamy :gent:

Czyli ten psiak znalazł się tam po raz drugi ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Nie mamy, ale to dopiero początek drogi. Mam nadzieję, że psiak nie będzie bez pomocy.
Banerek pięknie Ci pasuje :)[/QUOTE]

Dziękuję :)

[quote name='elik']Widziałam. Rzeczywiście pomysłowe.

Potrzebowalibyśmy jakiś fant dla proponującego zwycięskiej imię i dla tego kto odda najwięcej głosów.

Czy ktoś może ma coś na takie fanty ?[/QUOTE]

Popytam wśród znajomych o takie fanty, ale nic nie obiecuję....

[quote name='madziakato']Dziewczyny, w grudniu napewno takiego psa tam nie było...ajw chyba mnie nawet o niego pytała....Nie było go na 100%...ciekawe gdzie był i w jakim celu....Zapisuję wątek, myślałam, że się nie odnajdzie....[/QUOTE]

Albo go wtedy nie było, albo był pogryziony i siedział głęboko w budzie.
Zdjęcie z przedwczoraj
[IMG]http://s17.postimg.org/n2fqtukbj/S_samce5.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='madziakato']Dziewczyny, w grudniu napewno takiego psa tam nie było...ajw chyba mnie nawet o niego pytała....Nie było go na 100%...ciekawe gdzie był i w jakim celu....Zapisuję wątek, myślałam, że się nie odnajdzie....[/QUOTE]
a moze warto by zajrzec na galerie zdjec w Szczytach, ktore robila Fundacja z Myszkowa.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']Dziękuję :)



Popytam wśród znajomych o takie fanty, ale nic nie obiecuję....



Albo go wtedy nie było, albo był pogryziony i siedział głęboko w budzie.
Zdjęcie z przedwczoraj
[IMG]http://s17.postimg.org/n2fqtukbj/S_samce5.jpg[/IMG][/QUOTE] Ale to nie są dwa różne psy??? To zdjęcie i zdj. z 1 posta

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']Mylące są uszy, ale oczy te same. Przynajmniej ja tak widzę.[/QUOTE]

Ja też tak to widzę - i światełka nad oczami takie same i łapki tak samo podpalane.
Na naszym wątki jest przestraszony więc uszy ma położone.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']
Próbowałam ten mniejszy wkleić, ale niestety nie mieści się :(
Mam spory banerek Bena, a może ten udałoby Ci się zmniejszyć - może wystarczy zmniejszyć wielkość liter. Ten Bena to też Twoja robota :)[/QUOTE]

Spróbuję, ale to już nie dziś.

[quote name='ania68']Nie mamy ani jednej stałej deklaracji :([/QUOTE]

JESZCZE nie mamy. No dobra, nie mieliśmy. Na początek deklaruję 15 zł na stałe, jako minimum. (asekuracyjnie,bo może będzie więcej)


[quote name='madziakato']Ale to nie są dwa różne psy??? To zdjęcie i zdj. z 1 posta[/QUOTE]
Wygląda, że to ten sam. Na pierwszym zdjęciu miał inaczej uszy, ale tam był przy nim człowiek, psiur okazywał uległość.

[quote name='bea100']Kawałek nie kawałek- dobre imię na dobry start w nowe życie jest wg mnie bardzo ważne! I bardzo ważne potem w ogłoszeniach szukających domu także. A pies jest bardzo ładny (nawet na tym jednym marnym zdjęciu). A jeśli się napisze, że pies w typie rasy- to też przeogromny atut. Trudno- tak już jest...i nawet ten "kawałek" ludziom nie przeszkadza ;)[/QUOTE]

Perfekcjonistka ;)
<Lubię to!>

Aaa... jak juz lajkujemy, to faktycznie wydarzenie. Sama nie zrobię, ale poprosze o pomoc kogoś, kto robi.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='elik']Widziałam. Rzeczywiście pomysłowe.

Potrzebowalibyśmy jakiś fant dla proponującego zwycięskiej imię i dla tego kto odda najwięcej głosów.

Czy ktoś może ma coś na takie fanty ?[/QUOTE]

Ja mam piękny kobaltowy w kolorze wielki kielich/puchar- może być dla tego co będzie najlepiej popierał konkretne imię swoimi głosami (bo to najwięcej kasy "kosztuje" w końcu)
na zewnątrz matowy, wewnątrz wypolerowany, wykańczany oryginalną metaloplatyką
(wys 21,5, średnica 15,5 , waga 1059 gr)
To piękna rzecz (biłam się o niego solidnie na bazarku dogo...i ja nawet wiem kogo tu zaprosić po ten pucharek...)

Wysyłkę funduję ode mnie dla 'Huzarka'

[IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/547/cepr.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ania68']Mylące są uszy, ale oczy te same. Przynajmniej ja tak widzę.[/QUOTE] To jeżeli ten sam, to był. Wydawał się bardzo miłym psem....
Przepraszam, walnęłam gafę, ktoś kto o niego mnie pytał, przedstawił mi go jako bardzo dużego psa. A on jest dla mnie średniakiem, raczej drobnym- w rzeczywistości nie za bardzo przypomina psa z 1 postu...Myślałam, ze mówimy o dwóch różnych psach....On był w takim razie cały czas!

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bea100']Ja mam piękny kobaltowy w kolorze wielki kilich/puchar- może być dla tego co będzie najlepiej popierał konkretne imię swoimi głosami (bo to najwięcej kasy "kosztuje" w końcu)
na zewnątrz matowy, wewnątrz wypolerowany, wykańczany oryginalną metaloplatyką
(wys 21,5, średnica 15,5 , waga 1059)
To piękna rzecz (biłam się o niego solidnie na bazarku dogo...i ja nawet wiem kogo tu zaprosić po ten pucharek...)



[IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/547/cepr.jpg[/IMG][/QUOTE]

Łłłłłłaaaaaaaaaaaałłłłłłłłłłłłłłłłł piękny puchar. Będzie wspaniałą nagrodą dla tego, kto odda najwięcej głosów.

[CENTER][B][COLOR=#800080][SIZE=3]Bela wielkie dziękuję[/SIZE][/COLOR][/B] :Rose::Rose::Rose:

[/CENTER]

Link to comment
Share on other sites

A dla proponującego imię wygrane- proponuję bardzo oryginalne "szklane kule" (659 gr) w różnych kolorach i o różnych średnicach- bardzo fajnie wyglądają np. w szklanych wazonach z kwiatami i pięknie się mienią- to bardzo fajna ozdoba (z pomysłami do dowolnego wykorzystania)!

Wysyłkę znowu biorę na siebie

[IMG]http://imagizer.imageshack.us/v2/640x480q90/819/8da0.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

Jestem u ciebie bezimienny.
Czy zdołamy ci pomóc?
Czy zdołamy zebrać deklaracje?
Jesteś tam tak długo :(
W ciągu tego czasu tyle psów opuściło to straszne miejsce, a ty wciąż tam siedzisz i czekasz.
Czy się w końcu doczekasz?
Dam 10 zł miesięcznie, niestety tylko tyle mogę.
Kto będzie skarbnikiem? Ayame daje 15 zł. stałej, ja 10 zł stałej. Trzeba by to zapisać.

Link to comment
Share on other sites

Ja stałej dać nie mogę, ale wspieram i postaram się wspierać psinkę w inny sposób.
Ciocie- jeśli akceptujecie moją "ofertę" fantów- można już zrobić bazarek imienny. Zawsze to jakiś grosz się uzbiera, więc elik- do roboty kochana ;)
A co z rozmowami z DT? Macie już jakieś typy czy propozycje?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...