Jump to content
Dogomania

Huzio już w swoim domku!


Ayame Nishijima

Recommended Posts

Dzień dobry Kochani :)

strasznie dawno mnie TU nie było, ale mam gorący czas w pracy i na przyjemności już go maluteńko, oj, strasznie. Alem się dziś zaparła, i koniec, basta!, kawusia na dogo być musi! i już!

Kochani Fani, ostatnie wieści z domu Huzarka mam z sobotniego wieczoru - u naszego chłopca wszystko jest w najlepszym porządku, ciutkę schudł, ale obaj panowie z utęsknieniem wyczekują słońca i ciepła, żeby mogli się wreszcie codziennie dłuuuuuugo szwendać to i szybciej Huzio się zmniejszy. Huzarek jest ulubieńcem sąsiadów i wcale mnie to nie dziwi bo odkąd go znam to zawsze był baaardzo proludzki, kochany psiak *) *) jego nie sposób, nie kochać, co słyszę w każdej w każdej rozmowie z Panem Andrzejem.

My także czekamy na słońce, żeby porobić Huziowi fotki i ucałować kochanego pycholka, a tymczasem Przyjaciołom Huzarka ślę serdeczne pozdrowienia od Pani Urszuli, Pana Andrzeja, Michasia i Huzarka :) 

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Dzięki Usiata za kolejny pakiet dobrych wieści od Huzia :) Jestem spokojna co do tego, że Huziu znalazł wreszcie rodzinę, jakiej mu było potrzeba i że rodzina w pełni docenia zalety Huzia i kocha go bezwarunkowo :) Trochu mi tylko brak tej poczciwej bursztynookiej morduchny, ale wiem, że wszystko w swoim czasie :)

Dzięki Małgosiu :)

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...
  • 3 weeks later...

Przekazałam życzenia dla Rodzinki Huzarka od cioci Nesiowatej *) , a po trzech miutach od rozmowy zapikał mi telefon i oto , proszę, natychmiast przekazuję dalej wszystkim pamiętającym o Huziu :)

V__7420(1).jpg.7f9b96950a0c09629b3bbcb4a8c0c7b2.jpg

V__8C69.jpg.89650abace93a0203ab780d6bef9ef21.jpg

Huzarek zdrowy, humor mu dopisuje, a Rodzinka nachwalić się go nie może, jaki to cuuudny, kochany psiak, aż telefon się rozgrzewa od tych ciepłych słów :)

A ode mnie z życzeniami dla Fanów Huzia wszelkich przyjemności i tylko dobrych ludzi wokół Was

100_5645.thumb.JPG.ccdde42c610086201aae97bfa919b400.JPG 

 

 

  • Like 2
Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...
  • 1 month later...
1 godzinę temu, Usiata napisał:

Ciociu Nesiowata, specjalnie dla Ciebie, sprzed chwili dosłownie :)

!!!20180720.jpg.7ace74fc436ec99f7167003b557ad295.jpg

Pan Andrzej przysłał fotkę, jak Michaś (wnuczek) troszczy się o Huzia, gdy zabrzmi za oknem :)

Bardzo dziękuję. 

Huzar - "wielki wojownik"! Nie ma to jak bliskość człowieka, nieważne jakich gabarytów. 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 3 months later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
Znalezione obrazy dla zapytania gify misie szare tedi
                                                     Zdrowenka Cudownosci Pelnego
                                       Roczku Nowego
                                                Huziowi z Rodzinka
Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 8 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...