Jump to content
Dogomania

Huzio już w swoim domku!


Ayame Nishijima

Recommended Posts

1 godzinę temu, Nesiowata napisał:

 Chłopak wreszcie doczekał się ! Na przekór wszystkiemu i wszystkim.

Dokładnie, na przekór "życzliwym" i "troskliwym" inaczej. Zasłużył na domek i ludziów. Doczekał się, a wygląda na to, że warto było poczekać. Ale ja i tak uparcie będę twierdzić, że to nowi państwo Huzarka mieli wielkie szczęście i trafili na wspaniałego psa.

Tak, tak...

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

10 godzin temu, TaTina napisał:

Dokładnie, na przekór "życzliwym" i "troskliwym" inaczej. Zasłużył na domek i ludziów. Doczekał się, a wygląda na to, że warto było poczekać. Ale ja i tak uparcie będę twierdzić, że to nowi państwo Huzarka mieli wielkie szczęście i trafili na wspaniałego psa.

Tak, tak...

Dokładnie tak. Tak, tak...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
2 godziny temu, Nuncek napisał:

Drodzy, Nuncki (Anna GR) przenoszą swoją stałą (50zł) z Huzara na Canisa. pozdrawiamy serdecznie

Kochane Nuncki    59de81e8a1373_serce7.gif.2576d09a6068bd5d14813e53d658377e.gif    Bardzo serdecznie dziękuję   59de8310b835d_kwiatki11.GIF.7de0770403688f72432a27b65373fe43.GIF

Canis to biedny psiaczek porzucony prawdopodobnie z powodu zniekształconej łapki. Należy mu się specjalna opieka z tego powodu, a tymczasem został porzucony :(  Potrzebna jest dla niego pomoc finansowa, bo deklaracje nie pokrywają pełnego kosztu miesięcznego pobytu psiaka w hotelu, nie mówiąc o opiece weterynaryjnej.

Dlatego bardzo serdecznie dziękuję.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Halo, haloooo, pozdrawiam serdecznie wszystkich Przyjaciół Huzara :)

Jako, że minął miesiąc od adopcji Huzarka, wpadłam na chwilkę, przekazać Wam, że Huzarek ma się bardzo dobrze. 

Było kilka godzin niepokoju, gdy półtora tygodnia temu nad Katowicami szalało wiatrzysko i padało deszczysko, Huzio wówczas trochę dyszał, miejsca znaleźć nie mógł, był pobudzony, ale nie szalał po domu, Pan Andrzej znakomicie sobie poradził. Jestem z tego baaaardzoooo zadowolona i oczywiście pochwaliłam Huzia, że był dzielny i nie rzucał się po kątach tylko trzymał się Pana Andrzeja.

Poza tym, wszystko dobrze, a nawet więcej niż dobrze, bo Huzarek zostaje sam w domu i NIE NISZCZY! Ostatnio, Państwo musieli wyjść i nie było ich pięć godzin. Po zamknięciu drzwi słychać było, że Huzio dwa razy szczeknął, z minutę pobuntował się piszcząc cicho  i poszedł spać :) Po powrocie, Państwo zastali wszystko w najlepszym porządeczku!

Jest dokładnie tak, jak myśleliśmy - Huzarek potrzebował ludzi, którzy potrafią kochać MĄDRZE i mają doświadczenie z lękowymi psami.

Teraz już mogę w pełni potwierdzić - Kochani, udało nam się znaleźć Huzarowi najlepszy dla niego domek :)

 

 

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, Usiata napisał:

Halo, haloooo, pozdrawiam serdecznie wszystkich Przyjaciół Huzara :)

Jako, że minął miesiąc od adopcji Huzarka, wpadłam na chwilkę, przekazać Wam, że Huzarek ma się bardzo dobrze. 

Było kilka godzin niepokoju, gdy półtora tygodnia temu nad Katowicami szalało wiatrzysko i padało deszczysko, Huzio wówczas trochę dyszał, miejsca znaleźć nie mógł, był pobudzony, ale nie szalał po domu, Pan Andrzej znakomicie sobie poradził. Jestem z tego baaaardzoooo zadowolona i oczywiście pochwaliłam Huzia, że był dzielny i nie rzucał się po kątach tylko trzymał się Pana Andrzeja.

Poza tym, wszystko dobrze, a nawet więcej niż dobrze, bo Huzarek zostaje sam w domu i NIE NISZCZY! Ostatnio, Państwo musieli wyjść i nie było ich pięć godzin. Po zamknięciu drzwi słychać było, że Huzio dwa razy szczeknął, z minutę pobuntował się piszcząc cicho  i poszedł spać :) Po powrocie, Państwo zastali wszystko w najlepszym porządeczku!

Jest dokładnie tak, jak myśleliśmy - Huzarek potrzebował ludzi, którzy potrafią kochać MĄDRZE i mają doświadczenie z lękowymi psami.

Teraz już mogę w pełni potwierdzić - Kochani, udało nam się znaleźć Huzarowi najlepszy dla niego domek :)

 

 

Super wiadomości!

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

Dnia 24.09.2017 o 21:23, elik napisał:

. . .

Jednocześnie mamy do Was ogromną prośbę abyście w najbliższym czasie (do 2 tygodni) zadecydowały, co zrobić z reszta pieniędzy po Huzarze. Szkoda byłoby, żeby pieniądze leżały na koncie, skoro jest tyle psiej biedy wokół nas

Dziękujemy za zrozumienie :)

 

A jest tych pieniądzorków na koncie Huzara  586,59 zł.

Czekamy na propozycje :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nikt, nic, to może ja zacznę :)

Proponuję  podzielić tę kwotę pomiędzy  nie więcej niż 3,4 psiaczki.

Canis - pies ze zniekształconą łapką  - deklaracje nie pokrywają kosztu miesięcznego pobytu psiaka w hotelu

Dolar / Donald - jak w tytule wątku

Sonia - biedna problemowa sunia, co nie ma szczęścia - jak Huzar nie miał

Bardzo proszę o wypowiedzi.

Czas najwyższy przekazać potrzebującym psiakom schedę po Huzarku, który ma już swój wymarzony DOM i jemu nie będzie już potrzebna.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

11 godzin temu, Usiata napisał:

Elu, jak najbardziej jestem na TAK (psiaki są potrzebujące, a pieniądze leżą "odłogiem").  Niech pomagają pomagać :)

Dziękuję Małgosiu    buziak.gif.e52cb4fb686b96c304e8ad058b0b852a.gif

Jeśli dzisiaj nikt nie zgłosi odmiennego zdania, to wysyłam PW z prośbą o numery kont.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Tę błogą ciszę uznaję za aprobatę powyższej propozycji i w związku z tym zwrócę się do skarbników psiaczków o udostępnienie numeru konta do przekazania przypadających kwot.

Skarbnikiem Caniuska jestem ja więc siebie pytać nie muszę :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Z wielką radością melduję, że pieniążki w kwocie 200zł zaksięgowane są na koncie Dolara/Donalda z Radys, który obecnie przebywa w hoteliku u Hop!.

Kochani, bardzo ale to bardzo dziękuję Wam za uwzględnienie Dolarka przy podziale pieniążków po Huzarku. Bardzo one mu pomogą, ja będę spokojniej spać. Jesteście kochani, po stokroć dziękuję :).

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

10 minut temu, Sara2011 napisał:

Z wielką radością melduję, że pieniążki w kwocie 200zł zaksięgowane są na koncie Dolara/Donalda z Radys, który obecnie przebywa w hoteliku u Hop!.

Kochani, bardzo ale to bardzo dziękuję Wam za uwzględnienie Dolarka przy podziale pieniążków po Huzarku. Bardzo one mu pomogą, ja będę spokojniej spać. Jesteście kochani, po stokroć dziękuję :).

Pięknie dziękuję za potwierdzenie i za tak miłe słowa :)

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Z domku Huzarka, jak zwykle dobre wieści i tylko czekają na naszą wizytę w listopadzie :)

Dlatego też chciałam szczególnie podziękować elik, za Jej bycie Skarbnikiem Huzia, z którego spisała się (jak zwykle zresztą) na 6+

Do samego zakończenia wątku i rozdzielenia "schedy" po Huzarze między potrzebujące bezdomne psiaki, elik nad wszystkim czuwała.

Elu, dziękujemy pięknie 0vishenka_33.gif  0heart.gif   53kwiatek.gif 

 

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

O rany, ale mi sie dostało  59ef8362e91f1_gifzawstydzony.gif.6c043dff01751387b54d8f2822ef4831.gif 

Małgosiu zawstydzasz mnie. To nic nadzwyczajnego. To raczej Ty zasługujesz na wielkie podziękowanie, za to że podjęłaś się prowadzenia wątku Huzara i prowadziłaś wzorowo, aż doprowadziłaś Huzia do wspaniałego domu, a przecież to nie Ty byłaś odpowiedzialna  za tego psiaczka.

Małgosiu jesteś wyjątkowo odpowiedzialna i profesjonalna.

Współpraca z Tobą to zaszczyt i czysta przyjemność 59ef84aff01b5_kwiatki6.gif.8b5ef034d46a5ff552742f2293d3c939.gif   kwietki.jpg.58b9621b5ca9e6dc0b61ac7aec2fc972.jpg   59ef84da2cd36_buziaczki2.jpg.004cfd2072c66fd519670fe980e707f7.jpg 

Mam nadzieję, że jeszcze się to nam przydarzy serduszko.gif.c31bd71edbbe33e011b397f3f1a1b933.gif

Link to comment
Share on other sites

9 godzin temu, ania75 napisał:

Tak tak Ela dbała o finanse i rozliczenia jak nikt inny a Usiata byłaś aniołem dla Huzia - gdyby nie Wy to nie grzał by dupki we własnym domu tylko nawet nie chce myśleć co by z nim było.. 

Dziekuję dziewczyny 

Przede wszystkim kochani, wierni i wytrwali darczyńcy Huzara zasługują na podziękowania, co niniejszym czynię :)

59f7ac234a9bd_gifdziekujera.gif.272a4c193df46e71ee106009c45a64e4.gif

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

U Huzarka wszystko w najlepszym porządeczku.

Chłopak jest taki dzielny, że potrafi zostawać sam w domu nawet na 8 godzin (co się dwa razy zdarzyło) i NIC nie zniszczyć. Mało tego, nie piszczy, nie szczeka, nie rozrabia - taki fajny, kochany psiak. Po jego lęku separacyjnym śladu nie ma - i tu jeszcze raz, serdecznie, podziękuję Anecik, za jej cierpliwą codzienną pracę nad Huziem.

Fajny psiak w fajnym domku, podsumowując (na fotki jeszcze chwilkę trzeba poczekać, ale będą, będą, na pewno :) )

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...