Jump to content
Dogomania

Wypadki, pies cierpi bo wlasciciel winien.


Bagira

Recommended Posts

Ostatnio w moim hrabstwie sa wypadki z udziałem akit. Akita zaatakowała bo "pani" wolała % od pilnowania psa, suka zaatakowała, inna spuściła bo poszła do sklepu i ta zaczęła atakować.
Jedna z osób z okolic dała na fb post żeby ludzie zaczęli myśleć co robią i trzymać akity na smyczy bo jak tak dalej pójdzie to nam zbanują rasę !!!
Jak człowiek czasem zagraża psu!!! Nie psy nam, my psom !!! Jak można byc tak durnym, zeby zostawić akite czy malamuta luzem i isc do sklepu ?!?!?! Jak można puścić akitę w terenie, gdzie nie masz totalnej obserwacji ?!?! Szlag mnie tafia!!!
Kilka lat temu moja kumpla, pojechała z mężem w Szkockie góry z psami, staffik i bullterier Le ( wychowała sie z moja Niki ) Kochali te psy ja własne dzieci ale.. Teren skalisty, byli juz kilka razy, pewność terenu, rzucili kij, Le skoczyla... 7metrow przepaść.. umarła na miejscu...
Byli w taki szoku ze wrocili do domku ( na terenie gdzie chodzili w góry ) rano wrocili po Le...
Kumpela rok dochodziła do siebie z depresji , bo Le byla dla nich ja córka...
Więc tak czasem sie mogą skończyć zabawy...
Ciesz my sie z tego, ze ci co myślą, swoje psy nie narażaja..

Edited by Bagira
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...