Jump to content
Dogomania

Piękny pręgowany bokser Staffi - co dalej ?


szyszunia557

Recommended Posts

[quote name='Hope2']Dałabyś, dała :)
A ja dumna ze swej latorośli jestem-u babci psa w domu niet, jest na dworze, młody to jego kumpel, na spacery chodzili :) Poszedł do kuzyna-mieli grać w gry na kompie...ale u kuzyna duży labkowaty, na podwórku, groźny-i co? Sebek jego kumplem został! wlazł na podwórko (nie wiedział,że tam duży pies luzem lata, jak sie dowiedział, to psisko już pedziło w jego stronę. Dziecie spokój zachowało, stało spokojnie, boczkiem, dało sie obwąchac do woli, z braku psich ciach poczęstowało tic-takami...posmyrało po boczku pycholka leciuchno... Ciocia i babcia prawie zawału dostały-o on spokojnie, cierpliwie i po 10 min "spoooko ciocia, on nie jest groźny, szczeka, bo mnie nie zna i chyba...troche sie nudzi...mogę mu porzucać piłkę?"
Kocham go-moja krew :D[/QUOTE]
Pięknie :happy1: Twój Młody powinien zajęcia w szkole prowadzić, jak się zachować w takiej sytuacji ! Możesz być dumna :klacz:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 212
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='szyszunia557']Piękny, spokojny, niewymagający ! Kawałek podwórka, pełna micha i święty spokój :cool3: o tym tylko marzy nasz Stefek ![/QUOTE]
ekhm...takie wymagania były przy Tolku? ;)
realia: 3/4 łóżka, cała poduszka, kołdra-nie do przykrycia-do leżenia, micha-x 3-i do tego to co ludź ma, w dzień fotel, kanapa...względnie łóżko ;) spokojny-uparty jak osioł, wymaga głaskania-najlepiej 24 na dobę...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']ekhm...takie wymagania były przy Tolku? ;)
realia: 3/4 łóżka, cała poduszka, kołdra-nie do przykrycia-do leżenia, micha-x 3-i do tego to co ludź ma, w dzień fotel, kanapa...względnie łóżko ;) spokojny-uparty jak osioł, wymaga głaskania-najlepiej 24 na dobę...[/QUOTE]
Ciociu [B]Hope2[/B] trzymajmy się na razie tej pierwotnej wersji wymagań ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cancer43']Oj,Hope ,przyczołgałam się na zaproszenie,ale co ja mogę...W domu dwa tymczasy o które nikt nie pyta,trzeci w hotelu,że o deklaracjach nie wspomnę[/QUOTE]
Jednak serdecznie witamy :loveu: Podrzucanie i udostępnianie Stefka na pewno nam pomoże :loveu:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='cancer43']Oj,Hope ,przyczołgałam się na zaproszenie,ale co ja mogę...W domu dwa tymczasy o które nikt nie pyta,trzeci w hotelu,że o deklaracjach nie wspomnę[/QUOTE]
witam-bardzo sie cieszę,że dałas radę dotrzeć :) o Twoje tymczasy nikt nie pyta w jakim sensie? nie ma odzewu na ogłoszenia? czy jakoś tak po prostu świat o nich zapomniał?

Zaglądaj do nas w miare możliwości :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='szyszunia557']Zróbmy tak - najpierw domek, a o resztę Stefek się postara sam ;)
Kojarzysz tego Pana, który miał być psem kojcowym ?
[url]http://images65.fotosik.pl/710/ef20c96926ba3b24med.jpg[/url]
[/QUOTE]

oj, szyszuniu-dużo by gadać-Nero to jest pies domowy-skoro nawet Twojego TZ przekonał ;)
ucałuj ten cudny pychol ode mnie

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...