Jump to content
Dogomania

Daszka już w domku ! Dziękuję wszystkim


Norkowa

Recommended Posts

2 godziny temu, Grażyna49 napisał:

Boziu,jakie to smutne.

Ona pewnie wcale za państwem nie tęskni tylko właśnie za psim przyjacielem , bidulka.

Właśnie tak podejrzewamy, że nie o tyle ludzie byli dla niej tacy ważni co ten drugi psiak :( przez 3 lata non stop to się zżyli. Jak facet pakował Daszkę do klatki to Onek cały czas się tam pchał, zaglądał a ona tylko w niego była zapatrzona... nie w ludzi, nie w nas tylko w swojego przyjaciela...A on kiedy ją zabieraliśmy wariował dosłownie przy ogrodzeniu...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dnia 29.10.2017 o 19:34, Norkowa napisał:

Właśnie tak podejrzewamy, że nie o tyle ludzie byli dla niej tacy ważni co ten drugi psiak :( przez 3 lata non stop to się zżyli. Jak facet pakował Daszkę do klatki to Onek cały czas się tam pchał, zaglądał a ona tylko w niego była zapatrzona... nie w ludzi, nie w nas tylko w swojego przyjaciela...A on kiedy ją zabieraliśmy wariował dosłownie przy ogrodzeniu...

czy onka nie trzeba by było odebrac? skąd wiadomo że ludzie go dobrze traktują? 

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dnia 22.11.2017 o 14:38, Olena84 napisał:

czy onka nie trzeba by było odebrac? skąd wiadomo że ludzie go dobrze traktują? 

Ciociu powiem tak- wyglada na zadbanego. Ale trochę nie podoba mi się to że mieszka w kojcu... Ma duży wybieg do dyspozycji. 

Link to comment
Share on other sites

Kochani ostatnio nie było mnie na dogo. Ale mam wspanialą wiadomość. Daszka juz w domu ❤ mieszka pod Warszawa z 2 innymi psiakami ;) zaadoptowal ją brat mojego kolegi więc mogę poświadczyć że to wspaniały zwierzolub ❤ Daszka spi na kanapie ;) mieszka w domu, do dyspozycji ma podwórze. Ani razu nie probowala ucieczek na tymczasie jak i teraz :)

  • Upvote 6
Link to comment
Share on other sites

Daszenko

 ....Daszenko alez wiesci Niechaj sie tobie ze wszystkich stron

 najnajpiekniej

 darzy

Tobie i rodzince

Podobny obraz

 wspolnie niechaj sie najpiekniej

 w zdrowiu uklada

serdecznie

ogromnie

 sle

 i sciskam cakun czas kciuki 

Najcudowniejszych Swiateczek

Daszence z Rodzinka Znalezione obrazy dla zapytania gify mikolaje i choinki 

 

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Cioteczki strasznie się cieszę <3 dziękuję pięknie w imieniu Daszeńki  za każde życzenia  <3 na prawdę trafiła na super człowieka :) Pan Konrad jest psiarzem 100 %-owym :) Daszka śpi na łóżku wraz z sunią rezydentką :) z pieskiem i suczką się zaprzyjaźniła. Ale co dla mnie najdziwniejsze ona za Panem Konradem chodzi krok w krok. :) pilnuje się bardzo a ostatnio nawet wskoczyła jak Pan jadł i chciała z talerza jedzonko ukraść :D

  • Upvote 3
Link to comment
Share on other sites

Cioteczki moje kochane ponieważ wkręciłam się jak sprężyna w pomoc BDT w którym była Daszka chcę zaprosić szanowne moje dogo-przyjaciółki na grupę którą dla BDT utworzyłam:

https://www.facebook.com/groups/1935114783472386/

oraz prosić o wsparcie dla malutkiej Lejdi- 3 miesięcznej suni która potrącona leżała na drodze. Wszyscy ją omijali, nikt nie udzielił pomocy. Dopiero znajomi Pani Magdy z BDT Daszki jechali i oni jej pomogli. Połamana, potłuczona jest na tymczasie u mojej koleżanki:

 

https://pomagam.pl/ecj3l0qi

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...