Jump to content
Dogomania

SUCZKA BEAGLE dolnośląskie 1,5 roku


klaara

Recommended Posts

Suczka nie jest z hodowli FCI ale z prywatnej.
Jest regularnie szczepiona i odrobaczana. Jest wesoła, nieagresywna - oczywiście ostrzegawczo szczeka.
Wychowuje się z 9 miesięczną dzieewczynką, jestem zmuszona ją oddać ponieważ sytuacja żęciowa ulega zmianie i po prostu nie chcę jej oddać do schroniska.

Link to comment
Share on other sites

Nie jest sterylizowana, mieszkamy w bloku, wychowała ją druga suczka beagle, która ma obecnie 7 lat, ale nie ma już siły na zabawy z młodą. Umie dawać głos, siadać, kłaść się, przybija piątkę - czasami zdaża jej się oczywiście nie reagować na komenty ale to chyba raczej każdy beagle ma takie dni. Pilnuje domu, ostrzegawczo szczeka gdy kogoś słyszy jak puka do domu. Lubi biegać po lesie, przynosi piłkę, pilnuje się. Jest bardzoooo żywym psem.

Edited by klaara
Link to comment
Share on other sites

[quote name='klaara']jak dla mnie to jest beagle, tylko nieposiadający rodowodu.[/QUOTE]

z tym zdaniem się zgodzę. Niektórzy twierdzą że rodowodowy = rasowy.. kiedyś tego nie było i też ludzie jakoś żyli. Rodowód dla mnie jest tylko kartką papieru co powoduje że pies jest droższy. Ja też mam beagla bez rodowodu ale dla mnie jest to beagle a nie "kundelek w typie beagle"...
Klara udostępnij to ogłoszenie też na stronie: e-beagle (wyjdź na ich forum)

Edited by paulina_96
błąd w stronie internetowej
Link to comment
Share on other sites

dziękuję Ci Paulina :) dla mnie też mój pies jest czystym beaglem, wcześniej miałam rodowodową suczkę i była taka sama więc nie widzę różnicy miedzy takim a takim, a kundelek to wiadomo typ pieska o indywidualnnej urodzie, którego nie można porównać do żadnej rasy, ja tak osobiście myślę :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Znalazłam taki wpis na GoldenLine:
"[COLOR=#666666][FONT=Helvetica]Witam, poszukuje beagla suczke w wieku powyzej 1 roku.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#666666][FONT=Helvetica]Nasza cala rodzina bardzo kocha wszystkie zwierzeta, szukamy intensywnie juz od 5 miesiecy pieska i nic. Wielkim problemem okazuje sie, ze mieszkamy w niemczech. Jest tyle bezdomnych psow, ale my nie mamy szczescia. Bysmy mogli kupic szczeniaka, ale nie chcemy bo jest w zasadzie duzo psiakow kture poszukuja kochajacy dom i tez nie chcemy wspierac handlu z szczeniaczkami. Mam nadzieje ,ze ktos z was nam moze pomoc. [/FONT][/COLOR]
[COLOR=#666666][FONT=Helvetica]Ja sama mam 2 psy, dwie babcie :-) a ten piesek jest dla moich siostrzenic ( 7 i 10 lat ) ,one pragna przyjaciela do spacerow, zabawy i pieszczenia .Dziewczynki wiedza ,ze piesek wymaga duzo troski i takze nalezymy do tych osob kture wiedza ,ze jezeli sie zdecydujemy na pieska to na stale ,a nie na jakis czas.[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#666666][FONT=Helvetica]Bardzo prosze o pomoc. Najlepiej jak piesek by byl z Woj. Pomorskiego, ale jezeli jest dalej to tez ok. "[/FONT][/COLOR]

Link to comment
Share on other sites

Nasza suczka trafiła do Naszych znajomych. Już mieliśmy ją wieź do Poznania do stowarzyzenia ale spotkalimy znajomych, kiedy się dowiedzieli, że ją zawozimy, zaproponowali że ją wezmą do siebie, znają ją od szczeniaka. Wcześniej kiedy się dowiedzieli że Nasza sytuacja jest ciężka, pomagali Nam szukać nowego domu, ponieważ sami mieli trudą sytuację. Na całe szczęscie że się spotkaliśmy, znajomi kupili dom do którego wyprowadzają się z kawalerki za dwa tygodnie, także Nasza suczka ma Nowy dom, w którym będzie jej dobrze.

Ja osobiście się cieszę, że trafiła w dbre ręce. Dziękuję za okazaną mi pomoc.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...