Jump to content
Dogomania

Miska dla spaniela / spanielówka


Sowroneczka

Recommended Posts

Nie jestem wielką gadżeciarą, ale odkąd mieszka z nami Pyza (springer spaniel angielski) moim produktem pierwszej potrzeby stała się tzw. spanielówka. Przy zwykłych miskach uszy Pyzy są w niej szybciej niż pysk :(
Wiem, że można psu zakładać coś w stylu opaski i mogłoby się to sprawdzać przy jedzeniu, ale nie wyobrażam sobie żeby Pyz chodziła w takim kominie cały dzień, a przecież wodę ma dostępną ciągle. A ja mam w domu wieczną kałużę :(

W sklepach można kupić spanielówki plastikowe, ale ona mi się strasznie nie podobają, a miski stoją na widoku :shake:

Może komuś gdzieś wpadły w oko jakieś ładniejsze egzemplarze? Albo macie jakieś sposoby na długouche chlapacze?

Będe wdzięczna :multi:

Link to comment
Share on other sites

Wysokość - 11,5 cm
Średnica całej miski - 13 cm

Jednak ta miska z linku będzie kiepska, bo psiak na bank zamoczy w niej uszy - jest prawie 2 razy większa średnica.

Co do funkcjonalności takiej miski, to jest REWELACYJNA dla psów z długimi uszami.
Mój tylko z niej pije (suche je w normalnej), chociaż i tak kapie mu z pyska potem woda, to przynajmniej uszy są suche ;)


Mamy dokładnie taką, tyle, że grafitowy kolor.
Wymiary też podobne.

[URL]http://www.e-petshop.pl/savic-picnic-cocker-spaniel-07l-p-3295.html[/URL]

Minusem jest tylko to, że się przesuwa, ale nam to jakoś szczególnie nie przeszkadza.

Zdecydowanie musicie się w taką zaopatrzyć, bo potem jest dużo wycierania ;p


EDIT :
Tu masz chyba trochę mniejszą, ale tańszą i w innym kolorze - [url]http://www.emusklep.pl/sumplast-miska-plastikowa-dla-spaniela-0-63l.html[/url]

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...