Jump to content
Dogomania

Minęło 3 lata od zniknięcia Borysa


Kinnia1

Recommended Posts

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kinia, ja jestem z W-wy, a moi rodzice mieszkają właśnie w...Wawrze :) . Dłuuugo mnie na Dogo nie było, teraz wpadłam i...akurat na Twój wątek.

Pierwsza rzecz-nie wyświetla mi się wydarzenie na FB.

Druga-jeżeli ciągle chodzisz i szukasz w Wawrze Borysa, możemy się umówić któregoś dnia, do dogadania, podaję Ci mój nr tel.: 505-419-640. Na razie (i oby zawsze) jestem tylko w stanie wyobrazić sobie co czuje się, gdy zaginie ukochany pies (sama mam cztery swoje i u rodziców 15-sto letnią sunię, która została z Rodzicami kiedy ja się wyprowadzałam-nie chcieli mi Koki oddać ;) ).

Ten plakat z pierwszej strony-można go jakoś pobrać i wydrukować? Poprosiłabym Mamę żeby go porozwieszać w całym Wawrze i Aninie (a rodzinę mam tam sporą).

Trzymaj się, pozdrawiam.

P.S. Nie wiem czy powinnam o tym pisać- ale wolę szczerze. Jak pewnie wiesz, wzdłuż torów jest ulica Patriotów, na której samochody jeżdżą bardzo szybko, ostatnio kiedy u Rodziców i stałam na przystanku, akurat wybiegł z Błękitnej duży rudy pies- wiegł na ulicę-na szczęście samochód potrącił go tylko lekko, w tył że tak ujmę "zadu"-po prostu nie wyhamował. Chłopak z innego samochodu wysiadł i razem szukaliśmy tego psiaka ale uciekł- było to m/w na początku czerwca, może w maju? Pies miał zwisający kawałek sznurka z szyi- jakby zerwał się z budy... Niestety, później pomimo poszukiwań, już go nie spotkałam...

I-ta przykra sprawa-może warto zadzwonić do zarządu oczyszczania miasta- czy nie znaleziono zwłok psa takiego jak Borys- zawsze będziesz miała spokojniejsze sumienie, że to sprawdziłaś- choć wiem, że to trudne :( .

Trzymaj się. Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...
  • 3 weeks later...
  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Kinia, tak sobie mysle ze slad jakim szlysmy w okolicach Marsa jednostki w Rembertowie nie dotyczy Borysa, ale widziano psa ktory jest podobny do niego i trafil wlasnie na Paluch ma nr.697/15 trafil z ulicy Dowodcow! :-(

Link to comment
Share on other sites

Warszawa - rozpropagujcie!

 

Od przyszłego tygodnia rozpoczyna się  akcja miejskich (darmowych) kastracji/sterylizacji.
Zwierzę które ma być poddane zabiegowi musi być zaczipowane, a w przypadku psa mieć dodatkowo aktualne szczepienie przeciwko wściekliźnie. Zwierzęta powyżej 2 roku życia muszą dodatkowo mieć
wykonane badanie krwi co jest płatne dodatkowo (najbardziej podstawowy profil: tzn "akcyjny" tylko morfologia i najbardziej podstawowe wskaźniki nerkowe i wątrobowe: ok 45zł). Ubranko pozabiegowe lub kołnierz (jeśli są potrzebne) są płatne osobno. Jedna osoba zamieszkała w Warszawie może wysterylizować w akcji max dwa zwierzaki.
Akcja darmowego miejskiego czipowania zacznie się za tydzień lub dwa.

Akcja będzie trwała do wyczerpania puli darmowych zabiegów tzn.
prawdopodobnie ok 1-1,5 miesiąca.

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

to znów ja

w nocy z 28 na 29 stycznia minęły 3 długie lata gdy Borys zniknął

kilkukrotnie z zupełnie niezależnych źródeł miałam informacje, że szukam ducha

nie wiem wciąż, co mam o tym myśleć

wiem, że skrzywdzono psa

bardzo skrzywdzono

 

wciąż szukam 

będę szukać

wciąż mam nadzieję

 

w moim życiu wiele się zmieniło, na stanie aktualnie mam ok pół tony psich tymczasów

to młode, zdrowe, wysterylizowane psy, których nie mogę wyadoptować booooo

wszyscy chcą na łańcuch, do kojca, bo duży, bo intensywny w zachowaniu

bo 

ale to wątek Borysa

 

wciąż mam nadzieję

Borys

chciałam wstawić Jego zdjęcie, ale nie mogę załadować pliku, wyskakuje błąd

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...