Jump to content
Dogomania

Minęło 3 lata od zniknięcia Borysa


Kinnia1

Recommended Posts

Błagam o pomoc - Borys to ostatni "pies z pola" .... tej nocy zawiozłam go na DT
Pomóżcie .... on nie ma szans w Wawie, on nie zna miasta .....
ja nie mieszkam w Wawie - grubo ponad 100km od ....
bardzo dużo nie jest zrobione - nie mam jak zrobić, nie mam kogo poprosic o pomoc
ledwie kilka osób pomaga, te kilka osób nie poradzi sobie z szukaniem w całej Wawie

rozpaczliwie potrzebuję pomocy

https://www.facebook.com/groups/ZaginioneWarszawa/permalink/517622388356085/?stream_ref=2 .......ogłoszenie

https://www.facebook.com/events/213544738836860/?source=1 .................................wydarzenie

https://www.facebook.com/media/set/?set=a.769253036436328.1073743695.165681383460166&type=1 ...................psygarnij

ZMIENIŁAM PLAKATY mój TEL. 668-102-333

21ec0864d5ec48a1m.jpg

b86fca667113a3dfm.jpg

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 134
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Kinnia1, a Borysek miał adresatkę albo chociaż czipa? Jeśli strachliwy, to mógł pobiec w stronę jakiegoś parku, lasu...Jeśli rozwieszone są ogłoszenia w okolicy zaginięcia(dt) i trochę dalej, to ludzie powinni reagować, jeśli go zobaczą. Niedawno w stolicy też poszukiwano psiaka tylko co wyadoptowanego. Mały, pudelkowaty a w ciągu doby przebiegł ponad paręnaście km. Ludzie dzwonili do osoby poszukującej,że widzieli go, widzą a więc reagowali na ogłoszenia! Ktoś go złapał i zawieziono do schronu na Paluchu. Tam wiedzieli o poszukiwaniach ale ...zapomnieli zadzwonić do poszukującej psiaka. Ona zadzwoniła na Paluch i w ten sposób, psiak wrócił do dt z nieudanej adopcji.

Link to comment
Share on other sites

nie ma czipa ani adresatki - ja go musiałam wykradać z pola dlaczego jest na wątku .... nie miałam czasu na nic, była noc ... nie mój samochód - mój miejscowi znają i wyłażą na drogę tak jak dzisiaj ..... i ludzie ze mną abym gdzieś w rowie nie skończyła ...
tam jest całe osiedle i to nie jedno własnie w lesie .... i tego lasu i ulic jest mnóstwo - Miedzeszyn-Mędzychód-Radość- Wawer zobacz na mapie, osiedla w lesie, sam las i las
dla jednej, dwóch osób to nie do ogarniecia .... nawet 10 osób nie da rady ..... nie wiemy gdzie poszedł
jedyne co może dac efekt - to jak najwięcej osób szukajacych w róznych częściach i niie tylko

POMOCY
w rozklejanu i drukowaniu i szukaniu i ......
on mieszkał na polu w pobliżu jezdni .... tamten teren i w ogóle taki teren jest mu nieznany

Link to comment
Share on other sites

Kinnia, Izbicka to spora ulica w Radosci dlatego podalam Ci gdzie sprawdzic no i powiadomic, warto obdzwonic jeszcze gm.Wiazowna i Halinow [B]22 783 60 20[/B] maja swoja strone tylko niestety z tego roku nie ma nawet jednego zdjecia, wiec zadzwon. Sulejowek ma tzw:osrodek pobytu tymczasowego, na stronie gm powinny byc zdjecia. No i niespodzianka z Wiazowna trafialy do az niemozliwe do RADYS (to juz mistrzostwo swiata, albo uklad) jak jest w tym roku nie wiem trzeba do nich zadzwonic.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Kora']Kinnia, Izbicka to spora ulica w Radosci dlatego podalam Ci gdzie sprawdzic no i powiadomic, warto obdzwonic jeszcze gm.Wiazowna i Halinow [B]22 783 60 20[/B] maja swoja strone tylko niestety z tego roku nie ma nawet jednego zdjecia, wiec zadzwon. Sulejowek ma tzw:osrodek pobytu tymczasowego, na stronie gm powinny byc zdjecia. [B]No i niespodzianka z Wiazowna trafialy do az niemozliwe do RADYS (to juz mistrzostwo swiata, albo uklad) jak jest w tym roku nie wiem trzeba do nich zadzwonic.[/B][/QUOTE]

Dorotko, to nie jest mistrzostwo świata, tylko bronienie własnej skóry przez urzędników. Wiesz, że każda gmina, w/g ustawy, musi mieć podpisaną umowę ze schroniskiem. Spróbuj znaleźć inne, niż Radysy, Chrcynne, albo NOMADA ( firma utylizacyjna :shake:) p. Sz z które podpisze umowę. Wiem, bo w mojej gminie też był problem ze znalezieniem schroniska.

Link to comment
Share on other sites

Hmm, może będzie chciał wrócić na swoje pole ? Trochę daleko ale nie takie odległości psy pokonywały...Jeśli Borysek jest nieufny i w tych warunkach polowych sobie jakoś radził, to może być nieuchwytny dla odławiających...Nie sądzę, aby ktoś w taką pogodę z tych miejsc o których wyżej pisze EVA2406, latał po polach za Borysem. Niestety, szybciej będzie ustrzelony przez "nadgorliwych" myśliwych...A może on się skrył blisko dt, czasem szuka się dalej a pies obserwuje akcję poszukiwawczą...Rozumiem,że teren wokół dt dokładnie sprawdzony. Szkoda,że tyle zachodu, aby uratować psa a tu?...Boże, to Borys był koło Pisza, czyli niedaleko okropnego schronu w Radysach...Trzymam kciuki za odnalezienie Borysa!!!

Edited by zachary
Link to comment
Share on other sites

Trzeba obserwować teren, gdzie zginął i wystawiać jedzenie. Jesienią uciekła z DT mała sunia (szczenię), dosłownie kilka chwili po przyjeździe do DS. Pierwszego wieczora jej nie namierzyłyśmy i byłyśmy pewne, że pognała w nieznane. Następnego dnia pojawiła się pod domem... To było logiczne - nie znała tego miejsca, nie znała okolicy, więc trzymała się w tej okolicy. Łapanie jej zajęło nam 3 dni i 2 noce, ale się udało! Trzymam kciuki, bo niestety tylko tyle mogę ze względu na odległość...

Link to comment
Share on other sites

Ludzie ... róbcie co trzeba, wieszajcie po całym mieście ... on moze byc wszędzie ...
tak, mozna do niego podejść - jest bardzo łagodny ale plochliwy ... podchodzić trzeba bardzo powoli lub miec miesko - bardzo lubi mięsko, świeże mięsko

Gosia7 - bardzo proszę, napisz sama skoro je znasz, jesli mogs niech zadzwonią do mnie

DT nie szuka psa - tak uważam po dzisiejszym wpisie na fb

BŁAGAM O POMOC DLA BORYSA

KAŻDA POMOC JEST CENNA

TEN PIES MA TYLKO WAS - ZGINIE INACZEJ

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...