Jump to content
Dogomania

Naturediet


barbarasz49

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

ja czesto daje nature diet psom. regularnie kupuje w promocji na zooplusie i zawsze mam tego pelno w domu. co prawda z zalozenia jest to cos, co daje na specjaln okazje np. podczas wystawy, kiedy nie chce, zby jadly suche, ale strasznie to lubia, to czasem robie im przyjemnosc bez okazji.

uwazam, ze to jest najlepsze "puszkowe" (jesli mona mowic tu o puszce) zarcie na rynku.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='a_niusia']ja czesto daje nature diet psom. regularnie kupuje w promocji na zooplusie i zawsze mam tego pelno w domu. co prawda z zalozenia jest to cos, co daje na specjaln okazje np. podczas wystawy, kiedy nie chce, zby jadly suche, ale strasznie to lubia, to czasem robie im przyjemnosc bez okazji.

uwazam, ze to jest najlepsze "puszkowe" (jesli mona mowic tu o puszce) zarcie na rynku.[/QUOTE]

Mam takie samo zdanie!

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

[quote name='Kozanka']a która z nich jest lepsza Naturediet czy Nature`s Harvest? zastanawiam się pomiędzy nimi, na razie na próbę kupiłam dwie szalki tej drugiej, ale po przeczytanych tutaj opiniach może jednak Naturediet zakupię.[/QUOTE]

Nature's Harvest nie znam,ale Naturediet jest naprawdę godna polecenia i w zooplusie jest często do nabycia w promocji.

Link to comment
Share on other sites

  • 5 months later...

To była też jedna z naszych ulubionych karm mokrych. U Tiny idealnie nadawała się jako dodatek do suchej karmy, młoda załapała się na końcówkę z ostatniego zamówienia w zooplusie kiedy były jeszcze dostępne i to najlepsza karma jaka można zatkać konga. 

Niestety dostałam dziś odpowiedź na maila z zooplusa, że na stałe zostały wycofane z oferty. 
 

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

a która z nich jest lepsza Naturediet czy Nature`s Harvest? zastanawiam się pomiędzy nimi, na razie na próbę kupiłam dwie szalki tej drugiej, ale po przeczytanych tutaj opiniach może jednak Naturediet zakupię.

naszym psom smakował Nature's Harvest dopóki nie zmienili technologii - odkąd tacki stały się takie "spulchnione" psy przestały je jeść (przed zmianą spulchnione były tylko te dedykowane seniorom i szczeniakom). Ale wcześniej jadły i było wszystko ok. Nature diet też dawaliśmy i dajemy nadal i też jest ok. Są jeszcze saszetki Natures menu i te też się u nas sprawdzały.

 

Te karmy kupuje zawsze w zoohurtowo.pl, tam mi wychodzi najtaniej, ale mam dwa psy więc zawsze brałam większy zapas. W zasadzie tylko te mokre karmy stosuję( przeglądając skład przeróżnych puszek tylko te wydały mi się ok), jeszcze mieliśmy Bozitę ale straszne bąki psy po niej miały.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...