Jump to content
Dogomania

FILON już w hoteliku :) poznaje świat po 9 latach w schronie. .szukamy DS !


Doda_

Recommended Posts

Mi to też nie pasuje,ale co mamy myśleć? Tak samo jest u Cejlona (brak rozliczeń).Nie wiem tylko u Kajko jak jest z rozliczeniami,ale też tam już wiedzą ,że wyjeżdza w połowie czerwca,więc jeżeli wyjedzie ....?

Link to comment
Share on other sites

Jeśli sama nie zechce pokazać wam wpłat na jej konto, to możecie o to poprosić Policję. 

I może warto się nad tym zastanowić,  szczególnie w aspekcie informacji o wyjeździe  w połowie czerwca.

Link to comment
Share on other sites

witam,nie bardzo orientuję się o co chodzi z tymi deklaracjami, moja to 20zł i wpłacam regularnie co miesiąc. to znaczy że za czerwiec mam nie wpłacać? czy jest inne konto?

tak na inne konto, ponieważ zmienił się skarbnik, asikowska będzie skarbnikiem Fileta:) na priv poda nr konta

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny nie oskarżajmy zbyt szybko, bo potem głupio będzie odkręcać :(. Jesli Doda wysyła za hotel to może przerzuci wszystkie pieniądze jakie ma.

no przede wszystkim powinna to zrobić;

 

nie zmieniam zdania, Jej podejście jest nieodpowiedzialne;

  • Upvote 4
Link to comment
Share on other sites

Ja też byłam stałym deklarowiczem,ostatnia wplata moja była w lutym a potem to już każdy widział jak wyglądało rozliczenie.zdaje sie ze kiedys nawet pisalam do dody na pw z prosba o uzupelnienie rozliczenia żeby było czytelnie,no ale....jeżeli bedzie prowadzone rozliczenie jak trzeba to bede dalej wpłacac moja deklaracje od maja.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Nie znam wątku, nie czytam, nie mam na to czasu. Doradziłam Dodzie, żeby rozbiła kwotę + deklaracje od 10.02: 495 zł na pojedyncze wpłaty, żeby było jasno i wyraźnie kto ile wpłacił i żeby tak samo było u Cejlona. Z salda wynika, że starczy na jeden miesiąc kwiecień i będzie 0 w skarbonce. 

Link to comment
Share on other sites

Doda napisała mi kilka smsów i poprosiła o publikacje ich treści tutaj:

 

- bardzo prosi o nieprzelewanie żadnych pieniążków na swoje konto

- na początku czerwca powinna mieć dostęp do komputera, zrobi wtedy przelew i liczę na to,że tu również wejdzie

-w połowie czerwca wyjeżdża ( czy to urlop czy dłuższy wyjazd nie dowiedziałam się )

- myśli też o zabraniu Fileta do siebie na stałe , gdy uda jej się wyprowadzić z domu rodzinnego

-skarbnik jest poszukiwany na " jakiś czas"

-ma rzeczy na bazarek i bardzo prosi Olenę , by sama je wyceniła , bo Doda nie ma takiej możliwośći

- kasa z ewentualnego bazarku ma iść na konto nowego skarbnika, do Dody miałyby iść tylko kwoty na wysyłkę

-prosi też o nr telefonu do Oleny, aby się z nią sama dogadała

-dostała też wiadomość,że ma przelać "filonowe"700zł , które ma u siebie , Doda piszę,iż kasy ma ok 350zł

- mogę też podać publicznie jej nr telefonu: 511068564 ( przypominam,że nie dzwonimy a piszemy smsmy )

Link to comment
Share on other sites

Dobrze napisze dziś do dody, jednak oprócz kwot nie mam tez rozmiarów i nie odpowiem na żadne pytanie dot rzeczy ale może jakoś sobie poradzimy, tylko czy ona te rzeczy weźmie ze sobą i stamtąd gdzie jedzie będzie je wysyłać,dowiem się

Link to comment
Share on other sites

U Cejlona, pomimo braku komputera,  hotelik za kwiecień został opłacony

http://www.dogomania.com/forum/topic/136793-cejlon-nic-nie-ma-psi-staruszek-ledwo-chodzącypomóż/

Doda napisała mi kilka smsów i poprosiła o publikacje ich treści tutaj:

 

 

- na początku czerwca powinna mieć dostęp do komputera, zrobi wtedy przelew i liczę na to,że tu również wejdzie

 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...