Jump to content
Dogomania

oby do końca życia mogł zostać przy swoim panu....


Recommended Posts

  • Replies 229
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Zaglądam do free.. Eh.. jaka podobna sytuacja.. Teraz wiem dlaczego w przelewie napisałaś Max a nie Rex.. Twa głowa zajęta w pełni nową biedą. :(
Zgadza się, przyznanie renty trochę czasu zajmie. Komisja jedna, druga, trzecia..
Postaram się wspomóc paroma złotymi. :(

Link to comment
Share on other sites

ech moja glowa kićka wszystko,tyle watkow,bazarek,hotelik dla bidy, bidy w schronie,pies chory, pan z psem bida, psy w pracy.Obym nic nie namieszala...spokojnej nocy wszystkim bogatym,biednym,chorym,zdrowym,głodnym i sytym,zmarzniętym i rozgrzanym,tym co wspierają,zaglądaja,pomagaja i są zakręceni ;) za 5.5 god wstajĘ ,PAPAPA

Link to comment
Share on other sites

Jestem i ja...
Oj rzeczywiście ciężka jest sytuacja Maxa i Jego Pana, ech...
Najważniejsze, żeby Max mógł zostać w swoim domu, ze swoim człowiekiem;
musimy zrobić wszystko, żeby bieda nie sprawiła, że Maxio będzie musiał wrócić do zimnego schroniskowego boksu - to nie może się zdarzyć!!!

Link to comment
Share on other sites

witaj Ewuś...milusio jak ktoś zagląda i niedola psa i pana nie jest obojętna,tym bardziej,ze to pies jakby moj przez rok,pies,który nie ma szans na zamieszkanie w miescie.Ech prawie kazdego dnia mam jakies przygody,problemy,wiesci dotyczące, podopiecznych.i,dylematy....Historia P.Grzegorza i Maxa zaskoczyla mnie bardzo,tym bardziej ,że mielismy kontakt,spotykaliśmy się nigdy nie narzekali,wspomnial,że mial wypadek,ale nie narzekal...myślal,moze ze się ułoży...

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Madie']Ja też w marcu postaram się wspomóc ( karmą, groszem)

I przy okazji mam pytanie, jeśli Pan ma takie kłopoty ze wzrokiem, jak sobie radzi na spacerach z tak energicznym psem??[/QUOTE]
WITAM NOWĄ CIOCIE !Pan Grzegorz na 1 oko coś tam widzi...a trasę przemierzają od 1.5 roku zawsze tą sama.Na dniach bede dzwonic do nich,gdyż musze umowic się z kolezanka by zaszczepić Maxa.

Link to comment
Share on other sites

Dziewczyny, regulamin dogo tego zabrania, żeby robić jakikolwiek bazarek na psa, który ma DS. Nie można nawet sprzedawać własnych prywatnych rzeczy. Taki bazar zostaby zamknięty + jeszcze można by dostać za to bana.

Ja nie jestem temu przeciwna w takich przypadkach, ale to raczej było by pole do nadużyć i pewnie dlatego nie ma wyjątków w regulaminie.

Mogą być tylko dobrowolne wpłaty, to nie jest zabronione, więc jeśli ktoś ma chęć wesprzeć tego psa i jego pana to może jak najbardziej.

Można by też zrobić wydarzenie na fejsie, ale sama nie wiem czy to dobry pomysł, bo fb ma większy zasieg i może pan niekoniecznie by sobie życzył takiego rozgłosu.

Edited by toyota
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...