Jump to content
Dogomania

oby do końca życia mogł zostać przy swoim panu....


Recommended Posts

  • Replies 229
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='grazia_1979']zapomniałam.. potrzebuje nr.konta do przelewu z zagranicy.[/QUOTE]
witaj.....niestety nie mam pojęcia jak to z przelewami zagranicznymi;( zbieram na swoje konto i bede sie rozliczac tu na wątku.Przed chwilą kupilam 3o duzych puszek dla psiuna ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='free']witaj.....niestety nie mam pojęcia jak to z przelewami zagranicznymi;( zbieram na swoje konto i bede sie rozliczac tu na wątku.Przed chwilą kupilam 3o duzych puszek dla psiuna ;)[/QUOTE]
napisz mi na Pw w jakim banku masz konto to sama znajde w necie IBAN :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lula2010']czy psina i jej Pancio maja swoje wydarzenie na FB ?byloby dobrze-duzo ludzi zaglada ,mozna udostepniac i znajomych zapraszac ....[/QUOTE]
wydarzenia nie robilam,tylko linka z tym watkiemwidzialaś i tylko Ty zajrzalaś z fb i 1 kolezanka ze schroniska niechcacy znalazla ten wątek.Ania zalatwi szczepienie w lutym Maxa.Córka dala 2 siaty zakupow,przetworów dla p.Grzegorza.Dziś spytam czy nie ma nic przeciwko rozglaszaniu ich biedy.......?

Link to comment
Share on other sites

dziękuje bardzo wszystkim...;)
właśnie wrócilam od chlopakow...dostali; 3 siatki zakupow dla pana,25kg makaronu dla Maxa,suchej karmy 10kg,30 puszek 1240g i ciut grosza zostawiłam,,Krótko rozmawialiśmy.Okolica piekna,ale blok ;(pod nosem maja jezioro i las.Wziełam Maxa na klatce schodowej.....ojojjoj myślalam,ze wylece z bloku w trybie turbo ;) a na podworku byl mały piesek....widzialam rożnych wariatow na zwierzaki,ale Maxio ...mega wariat Chcieli iść na spacer z nami,ale ja po 4 god,biegania w schronie ledwo do mieszkania wlazłam...
Powiem Wam,że mina jaką mial Pan Grzegorz widząc zakupy......coś pięknego widziec ludzi szczęśliwych ;)

Edited by free
Link to comment
Share on other sites

Teresa nie strasz mnie...;( az tyle czasu?
Czasem tak rozmyślam...nie zaplacone rachunki,brak butów,czy odp.kurtki,ale to co,czasem czlowiek zobaczy u innych..........stwierdza,ze jednak nie bylo tak żle ,a narzekalo się.Gdy zdarzają się takie sytuacje czlowiek otrząsa sie i myśli..a moglo być gorze,ludzie bez wody,światla,suchy chleb,a my narzekamy,ze nie mam perfum...;( buuuuuuuuu od jutra bedę lepszym człowiekiem !!!!
WSZYSTKIM DZIĘKUJĘ ZA SERDUCHO I WSPARCIE !!!!

Link to comment
Share on other sites

,Asikowska dziękuję za zainteresowanie ;)prad odłączyli w pn czy wt ,ale w czwartek zerwał plombe bo zimno jak diabli w mieszkaniu.zaległy rachunek na rok 2013 mial 250 zl. na dniach mial dostac z mopsu te comiesieczne 270 zł i mial zaplacic swiatlo,a ja zostawilam 100zl na życie.Mówil,że kobieta dzwonila do niego,ale nie pytalam czy zgoda....
Max ma ok 5.5 roku ;)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...