Jump to content
Dogomania

Canivera


Elitesse

Recommended Posts

  • 3 weeks later...
  • 3 weeks later...

Mogę być jako sprzedawca odbierany przez kogoś jako mało obiektywny, lecz swojemu psu którego trzymałem cały czas na Taste of the Wilde z kaczką dzisiaj dodałem pół na pół Canivere dla dużych psów. Pies wciągał canivere aż miło natomiast wypluwał na ziemię TOTWA.
Próbkę też wysłałem jednej z klientek, z wyjątkowym niejadkiem i pies który nie tykał się żadnej suchej karmy tę zjadł z apetytem

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

[quote name='JOLY']Jak oceniacie Canivere z jagnięciną.? Proszę o opinie. Karmię psy kilkanaście lat Eukanubą. Zastanawiam się nad zmianą producenta.[/QUOTE]

Canivera to nowe dziecko firmy która właśnie wcześniej była wyłącznym dystrybutorem Eukanuby, a teraz to właśnie ta karma jest ich flagowym produktem

Link to comment
Share on other sites

  • 1 year later...

Witam. Własnie kupiłam karmę Canivera dla starszych psów. Do tej pory moja suka, prawie 12 lat jadła Royal Canin Medium Size, rodzaj dostosowany do wieku. Ponieważ była przerwa w dostawach tej karmy postanowiłam spróbować czegoś nowego i okazało się to totalną klęską. Pomimo, że psa przestawiałam stopniowo, mieszając nowa karmę ze starą od samego początku były problemy z trawieniem tej karmy. Karma jest zachwalana przez dystrybutora jako wysokiej jakości a jej skład i cena są zbliżone do Royala. Pomimo tego pies wydalał olbrzymie ilości cuchnącego i zbyt luźnego stolca o dziwnym szaro gliniastym zabarwieniu i widać było, że boli ją brzuch.  Gdy zaczęła jeść wyłącznie tę karmę nie mogła utrzymać stolca do rana i załatwiała się w mieszkaniu, co w jej przypadku było niesłychane, gdyż jest bardzo czystym psem. Napisałam do dystrybutora co takiego jest w tej karmie co powoduje takie problemy ale niestety nie doczekałam się odpowiedzi. Karmę muszę wyrzucić, bo nie mam zamiaru narażać psa na cierpienia a w zamian zamówiłam już Royal Canin 10+, po którym trawienie było bez zarzutu. Nie wiem co producent dodaje do tej karmy ale zdecydowanie nie polecam. Jeżeli już ktoś się decyduje, niech kupi najpierw małą próbkę, bo z pewnością nie jest ona dla każdego psa a straty finansowe są spore (karma tania nie jest).

Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

Sprzedajemy sporo Canivery i klienci zdecydowanie sobie ja chwalą. Oczywiśie jesli pies długo jadł określoną karmę to jego układ trawienny już się do niej przystosował i zmiany mogą wywołać różne nieprzyjemne efekty...

Canivera produkowana jest w Belgii. Ma w swoim składzie Montmorylonit - w dużym skrócie: glinka wulkaniczna, która absorbuje z organizmu zwierzęcia metale ciężkie a  następnie wydalana jest z Qpą. Skład i smakowitość Canivery - jak najbardziej ok. 

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...