Jump to content
Dogomania

info o książkach


Whisky1

Recommended Posts

Ja kupowalam dwa egzemplarze tej ksiązki , zamawialam bezposrednio u nich, nie z allegro.
Pierwszy przyszedl b.szybko po wpłacie.
Przy drugim było kilka dni obsuwy i faktycznie pare dni ciszy - brak reakcji na emaile.
Ale potem sie odezwali i książka zostala dosłana.

Na stronie podany jest nr telefonu, dzwonilas ?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='mch']Ja kupowalam dwa egzemplarze tej ksiązki , zamawialam bezposrednio u nich, nie z allegro.
Pierwszy przyszedl b.szybko po wpłacie.
Przy drugim było kilka dni obsuwy i faktycznie pare dni ciszy - brak reakcji na emaile.
Ale potem sie odezwali i książka zostala dosłana.

Na stronie podany jest nr telefonu, dzwonilas ?[/QUOTE]
...........................................

Edited by Whisky1
Link to comment
Share on other sites

Witam,
jak wiadomo Allegro mamy mnóstwo sprzedanych przedmiotów. Do Allegro Pani nie napisała bo otrzymalibyśmy taką informację. Wszystkie OPŁACONE przesyłki są wysyłane. Nie zawsze natychmiast - nie jesteśmy wielką księgarnią, sprzedajemy tylko kilka artykułów.

W ubiegłym tygodniu była kilkudniowa przerwa w wysyłkach o czym informacja BYŁA NA STRONIE O MNIE w serwisie Allegro - wystarczy czytać.
Z tego powodu jedna z klientek napisała nam neutralny komentarz bo tez czekała długo na przedmiot. Jednak WSZYSTKIE książki są wysyłane. Jesli czuje się Pani oszukana proszę zgłosić sprawę do organów ściganie. My za powyższy wpis mamy zamiar żłożyć wniosek o naruszenie dóbr osobistych wraz z wnioskiem o zadośćuczynienie za naruszenie tych dóbr.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...