Jump to content
Dogomania

Właściciele Rottweilerów - OFF!!!


Julka

Recommended Posts

  • Replies 388
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 3 weeks later...

Dziękuję za miłe słowa!

Ksera: Masz rację, najlepszym lekarstwem jest kupno nowego pieska i chociaż człowiek ciągle tęskni za poprzednim to z drugiej strony ciężko wytrzymać z pustką jaka zapanowała w domu. Tak więc od kilkunastu dni znów pod nogami plącze mi się 10 tygodniowy szczeniaczek i jest z nim przynajmniej trochę zajęć. Zdecydowałem się jednak na inną rasę niż rottweilerka pewnie dlatego, że do poprzedniego tak bardzo się przywiązałem, iż od każdego następnego oczekiwałbym takich samych znanych mi od lat reakcji i zachowań. Ciężko byłoby mi teraz przyzwyczaić się do nowego rottweilera, ale może kiedyś ...

Tak czy siak miłośnikiem tej rasy pozostanę na zawsze i nigdy nie dam na nią powiedzieć złego słowa, a zwłaszcza w świetle różnych nagonek prowadzonych przez media, itp.

Gosia: O: Darkstarr Charmine v. Christel

M: Axa pod Jabłonią (córka Ladysa J:R)

Może nasze pieski mają wspólnych przodków. Ile lat ma Twój Largo?

Link to comment
Share on other sites

Mam to oko do ładnych psów :wink:

Darkstarr nie krył dużo, ale to, co dał, to były piękne psy.

A mój Largo ma dopiero dwa lata i jest po IAGHIM BENNO v. Evman i po CARMEN v. Wilden Westen, mam go od Klukowskich.

Więc rodziną nie jesteśmy.

Jutro zdajemy egzamin PO I. :roll:

Gosia

Link to comment
Share on other sites

Mój najlepszy przyjaciel Largo, którego niestety już nie ma od 4 tygodni...

Cieszył się życiem przez 9 lat.

rozumiem twoj smutek, jakos 2 tygodnie temu odeszła moja rottka, 12 letnia Cygunia. Teraz ma 2 miesięczna pit bullkę,jest wspaniała. Jednak wszyscy w dpomu twoerdzą ze takiego psa jak Cyga juz nie bedzie,takiego wspanialego. Manga tez jest świetna, a co z niej wyrosnie to sie okaże, jest b. mądra.

Sentyment do rottkow mi zostanie na zawsze, za kazdym razem jak widze rottka to sie oglądam i uśmecham

oto moja Cygunia(fotka z lutego tego roku):

DSCF0005z.jpg

a to moj nowy nabytek (tez myslalam nad canarkiem, ale jeszcze nie teraz,moze za lat kilka, teraz mam pita):

Manga05.jpg

_suczka_.jpg

Link to comment
Share on other sites

Bardzo fajne pieski! Tak to już niestety jest, że ukochane psiaki w porównaniu z długością naszego życia stąpają po tej ziemi zdecydowanie za krótko i nic na to nie poradzimy, choć nie wiadomo czego byśmy nie próbowali robić :( U mnie w domu jeśli chodzi o poprzedniego pieska to opinia jest podobna do tej jaka panuje u Ciebie. Ja myślę, że każdy piesek jest niepowtarzalny w swoim rodzaju i nie ma ich za bardzo co porównywać, a nowego szczeniaczka i tak wszyscy na pewno pokochają. Jest to tylko kwestia czasu potrzebnego na otrząśnięcie się po stracie starego kompana i przyzwyczajenie się do nowej rzeczywistości w której się niespodziewanie znaleźliśmy. Doświadczyłem tego osobiście pierwszy raz po stracie Largo i muszę przyznać, że było ciężko, ale nowy piesek musiał być, aby nie było jeszcze gorzej.

Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...
  • 1 year later...

Hej!!

Wreszcie odnalazłam temat i moge poszczycic sie mianem "wlasciciela rottweilera" 8) :wink:

Moja sunia to ok.5 letnia prawie rottka o wdziecznym imieniu Metka :wink: Trafila do mnie bo jej "wlascicielka"(o ile tak mozna nazwac te pania)postanowila pozbyc sie suni... :evilbat:

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 1 month later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...