Jump to content
Dogomania

Stowarzyszenie Pomocy Bezdomnym Zwierzętom "Słońce Dla Zwierząt"


szyszunia557

Recommended Posts

  • Replies 269
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='hotel_lilki']Jestem i pozdrawiam;) a telefonik milczy...
Maluszki to suczki dwie brązowe i jedna czarna, wesołe psotki...zaszczepione 1 dawką na wirusówki i trzy odrobaczenia. Zrobię im nowe zdjęcia to umieszczę na fb, zaczęły 9 tydzień :multi:[/QUOTE]

Dzięki wielkie za odpowiedź :loveu: Czekamy więc na zdjęcia sunieczek !

Link to comment
Share on other sites

[quote name='hotel_lilki']Jestem i pozdrawiam;) a telefonik milczy...
Maluszki to suczki dwie brązowe i jedna czarna, wesołe psotki...zaszczepione 1 dawką na wirusówki i trzy odrobaczenia. Zrobię im nowe zdjęcia to umieszczę na fb, zaczęły 9 tydzień :multi:[/QUOTE]
właśnie miałam pisać ;)
numer znalazłam-na szczęście zanim zadzwoniłam zerknęłam na zegarek...chyba byś mnie udusiła o tel o 2 w nocy z zapytaniem o imiona szczylków:oops:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lenka12']Przecież śnieg jest piękny :) biały, puszysty, delikatny....sam romantyzm ;)[/QUOTE]

Z takiego założenia chyba Tolek wychodzi-wyszedł na dwór-rozejrzał się...włączył mu sie szczeniaczek, wytarzał się w sniegu jakby nigdy nie widział białego,mokrego i zimnego paskudztwa :( i jeszcze dziad jeden mnie przewrócił-a teraz śpi sobie w najlepsze i bezczelnie chrapie na kanapie:mad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Hope2']Z takiego założenia chyba Tolek wychodzi-wyszedł na dwór-rozejrzał się...włączył mu sie szczeniaczek, wytarzał się w sniegu jakby nigdy nie widział białego,mokrego i zimnego paskudztwa :( i jeszcze dziad jeden mnie przewrócił-a teraz śpi sobie w najlepsze i bezczelnie chrapie na kanapie:mad:[/QUOTE]
Zawsze wiedziałam, że Toluś to romantyczny facet :) wrażliwy na piękno przyrody i puszyste białe okoliczności pogodowe ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='lenka12']Zawsze wiedziałam, że Toluś to romantyczny facet :) wrażliwy na piękno przyrody i puszyste białe okoliczności pogodowe ;)[/QUOTE]
Bo on sam jest puszysty, mięciutki...najukochańszy przytulak świata :loveu: (jak ja mogłam żyć bez niego?:roll:)

Link to comment
Share on other sites

[CENTER][SIZE=2][FONT=arial]Zapraszamy na wydarzenie naszego seniora [URL="https://www.facebook.com/events/448942195233432/"][B]Gandalfa na FB[/B][/URL]

[/FONT][/SIZE][/CENTER]
[INDENT][SIZE=2][FONT=arial][COLOR=#333333]Przedstawiamy Wam Gandalfa, prawdziwego i kochanego seniora w futrzastym wydaniu.Psiaka znaleziono zagubionego i błąkającego się w Brzezinkach Bąkowskich koło Kluczborka. Szukamy właściciela lub kogoś, kto chciałby podzielić się z Gandalfem swoim domkiem i Wspaniałym Serduchem. Gandalf jest bardzo zagubiony
w azylowym kojcu, pragnie kontaktu z człowiekiem, jest łagodny i wdzięczny za każdą pieszczotę.
[/COLOR][/FONT][/SIZE][/INDENT]
[CENTER][SIZE=2][FONT=arial][COLOR=#333333]
[/COLOR][/FONT][/SIZE][IMG]http://images64.fotosik.pl/584/14cca644124e9dc7med.jpg[/IMG][SIZE=2][FONT=arial][COLOR=#333333]

[/COLOR][/FONT][/SIZE]
[/CENTER]
[FONT=Arial][SIZE=2][COLOR=#333333]Hmm....niedługo minie rok jak Gandalf jest już w Azylu . To smutne, nikt go nie chce, może to z powodu Jego wieku, może z powodu Jego wyglądu. Pomimo to Gandalf się nie załamał, jeszcze nie ....,ale jak długo jeszcze będzie czekał na swojego tego jedynego człowieka ? Gdybyście tylko widzieli jak On na każdego spogląda.
To pytanie w oczach .... Przyszedłeś po mnie ?
[/COLOR][/SIZE][/FONT]

[CENTER][IMG]http://images63.fotosik.pl/582/a91b057e1a0a2536med.jpg[/IMG]

:loveu:[B][COLOR=#ff0000][SIZE=2][FONT=arial]Prosimy Was pomóżcie, dajmy Gandalfowi szansę na lepszy los.
Wdzięczni będziemy również za udostępnianie Staruszka [/FONT][/SIZE][/COLOR][/B]:loveu:[/CENTER]

Edited by szyszunia557
Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2][FONT=arial][COLOR=#333333]Wierszyk o [URL="https://www.facebook.com/events/448942195233432/"][B]Gandalfi[U]e[/U][/B][/URL][B][U][/U][/B], który napisała 9 letnia Nikola.
Trzeba przyznać, że jest to bardzo piękny wiersz ![/COLOR][/FONT][/SIZE][FONT=Arial][SIZE=2][SIZE=2]
[/SIZE][SIZE=3][I][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]
[/FONT][/COLOR][/I][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][B]Gandalf piękny, szorstkowłosy[/B][/FONT][/COLOR][B]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]o dom własny pięknie prosi[/FONT][/COLOR]
[COLOR=#333333][FONT=lucida grande]w azylowym kojcu jest[/FONT][/COLOR]
[/B][COLOR=#333333][FONT=lucida grande][B]czy na to zasłużył pies?...[/B] [/FONT][/COLOR][I][COLOR=#333333][FONT=lucida grande]

[/FONT][/COLOR][/I][/SIZE][/SIZE][/FONT][IMG]http://images63.fotosik.pl/582/905cab3c800a0f3dmed.jpg[/IMG]

Edited by szyszunia557
Link to comment
Share on other sites

mnie nie było, bo mi mame ze szpitala wypuścili...i teraz trzeba jej pilnować, bo nie wie co to oszczędzanie się jest :(
Namawiam ją na psa-spacerki na świeżym powietrzu dobrze by na nią podziałały-a ona nic tylko "mam alergię! chcesz mnie zabić!!!"...i na nic tłumaczenie,że alergię ma, ale na pewno nie na psa, bo była miesiąc z Hadesem pod jednym dachem, spała z nim razem (bo się dziad wpycha na łóżko) i nic jej nie było...
ale nie poddaję się-może kiedyś się zgodzi? na jakiegoś małego psa oczywiście, bo z dużym...no, krótko mówiac z dużym psem mamunia ciekawie na spacerze wygląda ;) (po miesiącu spacerów z Hadesem zrzuciła z 10 kg i kondycji nabrała)

Link to comment
Share on other sites

[SIZE=2][FONT=arial]Takich oto dużych chłopaków znaleziono w Maciejowie koło Kluczborka.
Błąkali się około tygodnia we wsi i na północy Kluczborka.[/FONT][/SIZE]

[B][COLOR=#ff0000][SIZE=2][FONT=arial]Zapraszam do postu #2 "Znalezione, zgubione"
[/FONT][/SIZE][/COLOR][/B]
[IMG]http://images63.fotosik.pl/588/a5adf04afd4b9c18med.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

[quote name='terra']Jestem na zaproszenie :)
Wątek poczytam w wolnej chwili.
A może Mamusia zgodzi się być dt dla jakiegoś małego pieska?[/QUOTE]

Witam!
Mama? musiałabym ja chyba postawić przed faktem dokonanym :( uparta jak osioł jest, niestety :(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...