Jump to content
Dogomania

Zakup szczeniaka z hodowli zarejestrowanej w ZKwP


CocoChanel

Recommended Posts

Witam, mam prośbę osoby zorientowane w temacie o udzielenie mi odpowiedzi na jedno małe pytanie.

Zaczęło się wszystko jakieś dwa tygodnie temu - długo szukaliśmy szczeniaka: pieska, rasy buldog angielski, z papierami i nie będę ukrywać - z umaszczeniem jakie się nam spodobało. Znaleźliśmy. Hodowla niedaleko Krakowa (tudzież na jego obrzeżach). Pani kiedy zadzwoniliśmy w sobotę powiedziała, że pieski jeszcze nie mają przeglądu ale go zrobi (rzekomo w ciągu dwóch godzin się odbył). Kiedy mąż po niego pojechał na następny dzień piesek miał świeży tatuaż w uchu jednak nie miał metryki. Pani powiedziała, że są jakieś problemy w związku (z drukarką). Obiecała, że do 13.01.2014 dośle wszystko - na co została spisana umowa. Wczoraj tj. 16.01.2014 zadzwoniła mówiąc, że dalej są zepsute komputery i dalej nie wyśle nam dokumentów pieska.

Czy taka sytuacja jest możliwa? Czy po prostu jest oszustką? A może to tylko jej opieszałość i niesłowność.

Z góry dziękuję za pomoc, pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Mąż był u tej Pani sam - podobno się wylegitymowała, pokazała pieczątki, rodowody psów (starszych). Dla mnie jest to dziwne bo zepsuta drukarka od dwóch tygodni to miałoby być normalne? Poza tym czy takie przeglądy miotów i wyrabianie metryk to na ostatnią chwile kiedy już psy są ogłoszone i gotowe do pójścia do nowych domów?

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...