Jump to content
Dogomania

Najlepszy sklep z karmami.


Guest Parysek

Recommended Posts

  • 3 weeks later...

Z internetowych korzystałam tylko z zooplusa. Szybko zrealizowali, cena karmy również całkiem fajna. Kurier niestety zawalił, no ale to wina GLS. Wciąż czekam na wyjaśnienie sprawy, bo przesyłka dotarła, a odebrała ją osoba, do której nie była adresowana...

Na co dzień korzystam ze stacjonarnego sklepu, który ma też swój sklep internetowy [url]http://sklep.zwierzaczek-wroclaw.pl[/url] Właściciele służą radą, pani Małgosia zajmuje się żywieniem i sama barfuje. Jak mówią, nie mają w ofercie produktów, których nie podaliby swoim psom.

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

[quote name='tamir']W zasadzie to nie ma lepszego i gorszego sklepu z karmami ;) Ja kupuję zazwyczaj po prostu tam gdzie jest najtaniej i tym własnie kieruję się przy wyborze odpowiedniego miejsca.
Warto jest moim zdaniem zerknąć sobie na Najtaniej:
najtaniej.co/szukaj/karmy-dla-psow/ - znajduje się tam pełne zestawienie oferty we wszystkich sklepach internetowych tak więc można bez problemu porówać sobie ceny danej karmy w wielu sklepach.
I kupić w najlepszej okazji.[/QUOTE]

Warto też subskrybować newsletter , ja tak ostatnio w zooplusie TOTWA wypatrzyłam za 94 zł a normalnie kosztuje 110, także się opłaca, promocja trwała tylko jeden dzień.
Co do Twojej wypowiedzi to zgadzam się, ja też wyszukuje sklep gdzie jest najtaniej, ale jednak niektórych sklepów się wystrzegam, jak np.Krakvet, z którego przesyłka przyszła w ogóle niezabezpieczona, dostarczyli po prostu wór karmy bez żadnego opakowania, a do wora przyklejone taśmą reszta zamówienia, niektóre przedmioty podczas podróży się pogubiły ale już mi się z tym Krakvetem użerać nie chciało i odpuściłam, nie kupuję również w Zoodragonie, z którego przyszła mi karma z uszkodzonym workiem, moje koty przepłaciły to rozwolnieniem, choć sklep zapewniał, że worek musiał się w czasie transportu przedziurawić. Również z zoodragona przyszedł przedziurawiony duży worek żwiru, nieporadnie zaklejoną taśmą z logiem sklepu. To jest niepoważne.

Natomiast polecam sklep Zooexpress - przystępne ceny, duży wybór, zamówienie już na drugi dzień, solidnie zapakowane w karton do tego ubezpieczone dużą ilością folii, przedmioty zgodne z zamówieniem, żadnych braków, długa data ważności karmy, szybka odpowiedź na zapytania o przedmioty

Link to comment
Share on other sites

Ja się dziś totalnie zdenerwowałam. Zamówienie w zooplus - nie dość że czekałam na nie poniedziałku, karma rozpruta nie da się przeczytać na niej daty ważności, poidło dla świniaka uszkodzone, karton taśmą uszkodzony.
Nie wiem w ogóle co oni odwalają, to już 2gie zamówienie które przyszło uszkodzone...
Fakt pierwsze normalnie oddali kasę, ale chciałam karmnik no cóż.
Ciekawe czy teraz przyjmą, jak nie to mnie szlag trafi. Czy wy też zaczęliście mieć problemy z dostawą w całości?

Link to comment
Share on other sites

Tak, dzisiaj był u nas kurier. Zamówiłam 16,5 kg karmy - 15 kg + 1,5 kg. Przyszła tylko jedna paczka, dzwonię do zooplusa. Wiadomość - 1,5 kg nie ma już. To po co mają taką ofertę na stronie? :roll: W ramach przeprosin dostałam rabat 10%, nie odstąpię od umowy, bo nigdzie tej karmy taniej nie dostanę :roll:

Wcześniej miałam problem z kurierem (zamówienie szło do schronu), sporo czasu i nerwów zajęło mi wyjaśnianie. Teraz kurier dzwonił 7:05, żeby zorientować się, czy ktoś będzie o 12 w domu. Jakbym nie odebrała, co mi się zdarza, zwłaszcza z rana, pewnie sama musiałabym tachać tę paczkę do domu :roll:

Link to comment
Share on other sites

Ja dwa ostatnie zamówienia (karma i krople na kleszcze) robiłam w zoozone.pl i jestem zadowolona zarówno z cen jak i produktów, które przysłano. Wcześniej zamawiałam z Telekarmy i ABC karma i też byłam zadowolona.

Edited by Bandyta
Ortograficzne zaćmienie umysłu
Link to comment
Share on other sites

Również nigdy nie miałam problemów z zamówieniem w zooplusie. Wszystko było wręcz idealnie zapakowane, każda rzecz, którą zamówiłam znalazły się w paczce. Generalnie mam nadzieję, że mają jakieś tymczasowe "problemy", bo bardzo lubię w zooplusie kupować...

Link to comment
Share on other sites

Na początku jak zamawiałam (w grudniu pierwszy raz) to każda rzecz była osobno w kartonie, w tym że kartonie były 'poduchy' powietrzne, natomiast wszystko razem było w wielkim kartonie powkładane i tam też między kartonami te 'poduchy'.
Ostatnio wszystko było wrzucone w średniej wielkości karton, kilka poduch i przyszedł mi karmnik drewniany z pękniętym dachem...
Teraz zamówiłam karmę + pudło gratis, pojnik niekapiący dla świnki i karmnik dla ptaków. Karton ogromny, karma rzucona (porwana) na poidło i karmnik, pudło wepchane na to, a 'poduchy' powietrzne upchane z boku karmy. Samo pudło też podarte i zapewne dlatego część od otworzonego pojnika wypadła jakąś dziurą... Karmik o dziwo w całości, pudło na karmę też nie naruszone (dodam że świetne to pudło, ma 'łopatkę' do nasypywania + kółka na dole, a i otwieranie dziecinnie łatwe :loveu:. Pomimo że to plastik jestem zadowolona).
Czekam teraz na przyjęcie reklamacji, stoi mi pudło na pół pokoju, burdel w chacie bo i te poduchy czekają...

Link to comment
Share on other sites

Mi niestety zooplus też ostatnio podpada, trzy ostatnie zamówienia, głownie puszki w dużych ilościach, puszki powyginane, puszka kartonowa z tłuszczem w proszku pęknięta, i większość tłuszczu rozsypana po kartonie. Raz puszki były do tego stopnia powyginane, że się otworzyły i się zepsuły, wyhodowały się w nich robaki. Po zgłoszeniu rabat 10% ale co z tego jak już nie miałam do kupienia w terminie rabatu. Zawsze byłam zadowolona z zooplusa, ale ostatnio jakość dostawy szwankuje

Link to comment
Share on other sites

Ja również ostatnio nie jestem zadowolona z zooplusa. Saszetki dla kotów w opakowaniu zbiorczym uszkodzone i się psują, zapach po pewnym czasie nieziemski. Zawsze kupuje tam na kilka miesięcy i nie przeglądam każdego pudełka z zawartością 48 saszetek. Ostatnio tez zamawiałam coś w promocji, w zamówieniu cena promocyjna, w podsumowaniu cena promocyjna a po zatwierdzeniu i zakończeniu zamówienia cena na rachunku normalna bez promocji. Na stronie natomiast nadal widnieje cena promocyjna przy produkcie. Myślę gdzie by się zaopatrywać ale jednak zooplus ma ceny przyciągające.

Link to comment
Share on other sites

No i się zbulwersowałam. Zooplus stwierdził że może łaskawie oddać 20% kosztów, za karmę której nie dam psom (brak daty przydatności + uszkodzony worek), oraz poidło które nie ma wentyla. Super czyli zapłaciłam 80% za coś co mogę wywalić na śmieci :multi:. Mam nadzieję że obejdzie się bez wojny u konsumentów, chce karmę i chcę poidło!
Czy was też tak robią w bambuko?

Link to comment
Share on other sites

Dobrze że ostatnim czasie kupuje głównie gryzaki i inne śmierdziele.
U nas było kilka wpadek. Ostatnio pakowanie jak i sama wysyłka bardzo się poprawiła.

Dostaje paczki zabezpieczone poduszkami. Do tego karton zabezpieczony taśmą klejącą i jeszcze taśmami plastikowymi. Wcześniej paczki dochodziły rozklejone.

W sumie nie wiadomo na co robią tak długie i szczegółowe ankiety.

Link to comment
Share on other sites

  • 6 months later...

Zamawiał ktoś może tutaj: http://canagan.shop.pl/pl/c/PIES/65 ?

Chciałabym zamówić jedną z karm jednak nie wiem czy to zaufane źródło. CO do zooplusa - u mnie nigdy większych problemów nie było. Wszystko ładnie zabezpieczone, karmy nigdy nie dostałam przeterminowanej i paczka zawsze była kompletna. Jedyny minus dla mnie to czas realizacji zamówienia - zwykle czekam 4 dni, zdarzało się nawet dłużej...

Link to comment
Share on other sites

Ja też wciąż najczęściej z zooplusa, ale ostatnio kilka razy robiłam zamówienie na ZooBoom i jestem zadowolona, ceny przystępne (np. teraz TOTW Sierra Mountain 6,8 kg na ZooBoom 105zł, a na e-karmie 112zł, a na zooplusie 114zł), wiadomo ceny różne, jedno tańsze, drugie droższe, ale szybko wysyłają, mają opcję paczkomatów, co mnie interesuje, bo nie mam czasu oczekiwać na kuriera. Niestety minus, że darmowa przesyłka dopiero od 150zł. W każdym bądź razie ZooBoom polecam.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...