Jump to content
Dogomania

Zwisająca listwa mleczna ...


punia2010

Recommended Posts

Weź sobie do ręki ostatnie wydanie słownika języka polskiego i proszę nie pisz głupot.A tak w ogóle zakończmy tą nie mającą nic wspólnego z psami dyskusję,bo nie do tego założono to forum. Czasami odnoszę dziwne wrażenie,że niektórych na forum wcale nie interesują psie problemy,tylko tropienie komu by tu dowalić. Zastanawiam się jak bardzo sfrustrowane muszą być te osoby,że jedynym sposobem dla nich jest odreagowanie przez gnębienie innych pytających czy udzielających rad forumowiczów. To na tyle,rozmawiajmy kulturalnie na temat problemów naszych ulubieńców,a nie łapmy się za łby, bo to nikomu ani niczemu dobremu nie służy.

Link to comment
Share on other sites

Pięć merytorycznych postów i ponad 20 kłótni na poziomie piaskownicy...

Jeśli autorka wątku jeszcze tu zagląda (choć szczerze wątpię, bo śmietanka dogo-towarzystwa zamieniła już wątek w ściek), niech skontaktuje się z Fundacją AST - była tam sunia pitbulla po chirurgicznej plastyce bardzo wyciągniętej listwy mlecznej. Może będą mieli coś do poradzenia z praktyki, specjalistę do polecenia. Przed jakimkolwiek zabiegiem na pewno trzeba opanować ciążę urojoną, jeśli wystąpiła.

Link to comment
Share on other sites

Czytam posty barbarasz49 na tym i na innym forum i wszędzie ten sam niski poziom kultury :shake:[B]

Punia2010 [/B]jest tu na dogo też dziewczyna, która usuwała chirurgicznie listwy mleczne u swojej suki. Możesz do niej napisać, może powie Ci ci nieco o całym zabiegu :)
To jej profil: [url]http://www.dogomania.pl/forum/members/5696-Marta_Ares[/url] Napisz do niej PW i popytaj ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='magdabroy']Czytam posty barbarasz49 na tym i na innym forum i wszędzie ten sam niski poziom kultury :shake:[B]

Punia2010 [/B]jest tu na dogo też dziewczyna, która usuwała chirurgicznie listwy mleczne u swojej suki. Możesz do niej napisać, może powie Ci ci nieco o całym zabiegu :)
To jej profil: [URL]http://www.dogomania.pl/forum/members/5696-Marta_Ares[/URL] Napisz do niej PW i popytaj ;)[/QUOTE]

Po pierwsze nie piszę na żadnym innym forum,już dawno temu pisałam na krakvecie też jako barbarasz49,ale przemiłe koleżanki,które teraz przeniosły się na dogomanię zrobiły wszystko żeby mnie sprowokować do reakcji na ich inwektywy,na co niestety dałam się złapać i zareagowałam, czasami zbulwersowana, może nieco nerwowo co przy ich intensywnym działaniu spowodowało usunięcie mnie z tego forum,zresztą przy braku obiektywizmu moderatorów,dobrze się stało. Na tym forum jestem od czerwca 2012,więc jakiś staż już mam i dopóki nie wkroczyły do akcji pieniaczki z krakvetu, jakoś nikt nie zarzucał mi braku kultury.
Nie wiem zresztą co jest dla Ciebie wyznacznikiem kultury czy obrzucanie wyzwiskami interlokutora i przypisywanie mu różnych obcych nicków,to jest według Ciebie najwyższy poziom kultury,jeżeli tak to winszuję!
Niczym Cie nigdy nie uraziłam i skąd w Twoim poście taka kłamliwa opinia?
Jak już wcześniej prosiłam,wróćmy lepiej do meritum tego tematu,a mnie uprzejmie zostaw w spokoju bo jak sama widzisz ja nawet nicków tych ścigających mnie jak zdziczałe stado, nie wymieniam,co chyba świadczy o tym że mimo mojego wyższego wykształcenia, pozostało mi jakieś minimum kultury.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='barbarasz49']
Nie wiem zresztą co jest dla Ciebie wyznacznikiem kultury czy obrzucanie wyzwiskami interlokutora i przypisywanie mu różnych obcych nicków,to jest według Ciebie najwyższy poziom kultury,jeżeli tak to winszuję!
[/QUOTE]
Skoro sama się uważasz za tak inteligentną, to nie uwłaczaj inteligencji innych, bo nie ma drugiej Barbary SZ., która karmi swoją czarną labradorkę Lunę karmą Marcus Muhle, aż jej sierść błyszczy i została wyrzucana z większości psich for za trollowanie.

Link to comment
Share on other sites

Pisałaś też na psy.pl i tam też nie byłaś miła dla niektórych forumowiczów. Nie wiem czy Cię Jagoda stamtąd wywaliła czy sama dałaś sobie spokój-nie wnikam, bo mało mnie to obchodzi :eviltong:
Tu jednak w już wielu postach zwracano Ci uwagę na to jak piszesz, ale to Cię nadal nic nie nauczyło :shake: Z tego co pamiętam, zarobiłaś też już bana na dogo, a to też o czymś świadczy :eviltong:
Owszem, nigdy mnie nie uraziłaś, bo staram się omijać szerokim łukiem tematy, w których piszesz ;) Ale dziś jakoś mi się nie udało :roll: Chyba mam gorszy dzień, że sobie i tym razem nie odpuściłam komentarza :hmmmm:
Twój staż na dogo o czym ma świadczyć? O wiedzy? Bo ja mogę siedzieć na jakimś forum od 15 lat, ale wcale nie będzie świadczyło o tym, że jestem przez to mądrzejsza/lepsza :shake:
I proszę, daruj sobie oznajmianie wszem i wobec jakie masz wykształcenie :mdleje: Bo po pierwsze, są tu osoby, które mogłyby się pochwalić lepszym wykształceniem niż Ty. A po drugie, już nie raz się okazało, że te osoby z wyższym wykształceniem, mają gorszą wiedzę czy kulturę niż te osoby co są np. po zawodówce ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Martens']Pięć merytorycznych postów i ponad 20 kłótni na poziomie piaskownicy...

Jeśli autorka wątku jeszcze tu zagląda (choć szczerze wątpię, bo śmietanka dogo-towarzystwa zamieniła już wątek w ściek), niech skontaktuje się z Fundacją AST - była tam sunia pitbulla po chirurgicznej plastyce bardzo wyciągniętej listwy mlecznej. Może będą mieli coś do poradzenia z praktyki, specjalistę do polecenia. Przed jakimkolwiek zabiegiem na pewno trzeba opanować ciążę urojoną, jeśli wystąpiła.[/QUOTE]

[B]Punia2010 [/B]na innym wątku napisała, że sunia ma złośliwy nowotwór i jej stan jest dość ciężki. Więc nie dziwię się, że tu nie wchodzi.

Link to comment
Share on other sites

Moim subiektywnym zdaniem,to forum służy do udzielania i przyjmowania rad czy ewentualnej możliwej pomocy naszym ukochanym psom. Czytając posty niektórych odnoszę wrażenie, ze dla nich forum stało się jednym wielkim polem walki i miejscem wyładowywania frustracji i agresji,wydaje mi się że nie oto chodzi?
Posiadając troszkę inteligencji,należało wyczytać z mojej wzmianki o wykształceniu, że była tylko ironicznym wtrętem,do oceny mojego "niskiego poziomu kultury",a nie wychwalaniem się "wszem i wobec"!
Tak racja,pod nickiem barbarasz49 na forum psy.pl dokonałam parę wpisów,ale z przykrością donoszę,że żadna Jagoda mnie stamtąd nie wyrzuciła,mogę napisać nowy kiedy chcę (nawiasem mówiąc zaraz to udowodnię),tylko uważam że nie muszę biegać po wszystkich psich forach,bo mimo dużej wiedzy na temat psów,byłoby to lekką przesadą,a i czasu z uwagi na okres bilansowy nie mam za dużo.
Mozarcik,tak zgadza się co do czarnej labradorki ukochanej Luny,ale już co do nicka i karmy MM nieco się mylisz,mój nick to nie Barbara SZ. tylko barbarasz49, a karmię sunię od pewnego czasu Black Angus.
I na tym definitywnie kończę ten temat i proszę o nie personalizowanie posługując się moim nickiem, bo ani Puni ani jej biednej suce w niczym takimi postami nie pomogłyśmy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...