Jump to content
Dogomania

Bez szansy na dom... ale z maleńką szansą na lepsze jutro...


Mortes

Recommended Posts

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

Czy wiadomo już gdzie obecnie przebywają Gizmuś, Naj i Kasja?

"....oto jest pytanie,,,,"

Pewnie należało by je zadać Hałabajówce i to najlepiej na FB bo tam :

 

Ale na facebooku cała masa fanów;/

 

Ciekawe kiedy tak naprawdę dowiemy się na czym polega "biznesik" Hałabajówki i co dzieje się ze zwierzętami które "ogarnia".

 

Link to comment
Share on other sites

Niestety, Halabajowka twierdzi nadal, ze psy sa wyadoptowane.Albo nie odpowiada na telefon. Zadnych nowych wiadomosci.

Rozumiem że Hałabajówka może przedstawić dokumenty adopcyjne ?

Sprawę można było załatwić jednym pismem właścicielki zwierząt do prokuratora. Lub doniesieniem na policję o podejrzeniu popełnienia przestępstwa polegającego na kradzieży zwierząt. No ale przecież ja to piszę by "zaistnieć".

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Mądrze piszesz, ale ufam, że Iza poczyniła odpowiednie kroki, by psy odzyskać. Mam taką nadzieję, bo jeśli psów nie ma to raz, że to kradzież, a dwa to na co idą pieniądze?

Link to comment
Share on other sites

Mądrze piszesz, ale ufam, że Iza poczyniła odpowiednie kroki, by psy odzyskać. Mam taką nadzieję, bo jeśli psów nie ma to raz, że to kradzież, a dwa to na co idą pieniądze?

Link to comment
Share on other sites

Mądrze piszesz, ale ufam, że Iza poczyniła odpowiednie kroki, by psy odzyskać. Mam taką nadzieję, bo jeśli psów nie ma to raz, że to kradzież, a dwa to na co idą pieniądze?

I za na pewno z odzyskania psów nie zrezygnowała. Skoro napisała, że będą sie z Krzysiem starali odzyskać cała trójkę to na pewno tak jest. Niestety sprawy tego typu nie da się załatwić szybko i po prostu musimy się uzbroić w cierpliwość. Trudne to ale jak mus to mus...

 

Iza na razie Fundacji za psiaki nie płaci więc pieniądze są u niej. Nie wiadomo w jakim stanie będzie Gizmo, Naj i Kasja jak przyjadą do Białaogonkowa. I kiedy to będzie. A to przecież starsze psiaki więc kasa na pewno będzie potrzeba - choćby po to żeby je solidnie przebadać bo tym luksusowym SPA u Hałabajówki.   

Link to comment
Share on other sites

Moi Kochani moje milczenie na wątku Gizmusia i Naj nie znaczy że zapomniałam o Was ;) Jeszcze proszę o cierpliwość ...

 Muszę jednak  uaktualnić finanse, bo w dalszym ciągu docierają do naszej parki Wasze deklaracje :) Ogromnie za to dziękuję :)

Od ostatniego rozliczenia doszły wpłaty od:

 

* Ajula -  IX , X  - 10 zł + 10 zł  : )

* Amiga - 20 zł + 20 zł : )

* Aimez_Moi - 20 zł : )

* Natie - IX - 15 zł : )

* Ania75 - IX - 10 zł : )

* Ewa Gonzales - VIII - 20 zł : )

* Bric_a_Brac - IX , X - 20 zł : )

* Karokaro - VIII ,  IX - 20 zł + 20 zł  : )

 

 

Po dzisiejszym rozliczeniu do skarbonki Gizmusiowej wkładam 185 zł  . Stan tej skarbonki na dzień dzisiejszy wynosi 1104 zł 70 gr .

 

Obiecuję,  że gdy przyjdzie czas rozliczę się ze wszystkich Gizmusiowych pieniążków . Na razie proszę serdecznie o zaufanie i cierpliwość .

 

Przypominam że post drugi na pierwszej stronie jest w całości poświęcony finansom " naszej parki" . Proszę posprawdzajcie wszystko dokładnie a jak coś jest " nie tak" dajcie znać  - będę odkręcała ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Witam, Pan Krzysztof został poinformowany o adopcji psiaków z dokładną datą ich wydania czyli 4 sierpnia 2015r., listem poleconym za potwierdzeniem odbioru. Wiadomości o psiakach były przekazywane Panu Krzysztofowi drogą mailową oraz na naszej stronie fb oczywiście w miarę czasowych możliwości. Ostatnie zdjęcia psiaków były u nas 23 lipca 2015r. https://www.facebook.com/media/set/?set=a.480615125427977.1073742037.143212482501578&type=3. Czy wpłacała Pani na konto Fundacji darowizny na psiaki czy prywatnie na konto byłego właściciela? Ostatnia darowizna od Pana Krzysztofa miała chyba w czerwcu, (sprawdzimy dokładnie na wyciągach i podamy dokładną datę).

  
  Tak odpisala Halabajowka na moje pytanie, co z psami, dlaczego nikt nie zostal poinformowany o adopcjach.



   
  





   
  



   
  



   
 

Link to comment
Share on other sites

No to oberwie sie Mortens, bo to ona zbierala na "cele statutowe" zamiast olac i zostawic psy Halabajowce. I takie ma podziekowanie, psy Halabajowki i ona mogla zrobic z nimi co chciala. Az mnie trzesie ze zlosci, ze nie chce wydac prywatnych psow Krzysiowi

 

tylko, że Mortes nie zbierała na cele statutowe fundacji (bez względu na to co twierdzi Hałabajówka) ale na dokładnie określoną przez Hałabajówkę stawkę za dzień, którą określiła na swoim wątku

 

 http://www.dogomania.com/forum/topic/126609-w-ha%C5%82abaj%C3%B3wce-czyli-co-w-s%C5%82omie-szczeka/page-68

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...