Jump to content
Dogomania

UWAGA na hodowlę " POD ŚWIERKAMI" zarej w Kennel Klubie !!!!


Dariska1504

Recommended Posts

Dzisiaj o 18;00 miałam być w Łodzi po Niebieskiego pieska 7 miesięcznego długowłosego ( ustalałam to z "HODOWCĄ" wczoraj), dostałam już nawet adres od Pana byliśmy umówieni na konkretną godzinę, ale jak widać pieniądze górą . Pan dostał więcej i sprzedał komu innemu ( żenada) w tej chwili mam rozpacz w domu, ja też całą noc nie spałam bo nie mogłam się doczekać pieseczka w domu, przygotowałam mu miseczki, czyste posłanko...łzami się zalałam, ale co to obchodzi tego Pana! Ten piesek był moim spełnieniem marzeń ;( Pomimo tego że piesek jako szczeniak przeszedł ciężką chorobę skórną to i tak się na niego zdecydowałam.
Prawdziwy Hodowca się w ten sposób nie zachowuje ;( ;( ;( Lepiej nie kupować piesków od takich ludzi ;( ;(
Jeśli ktoś się zastanawia czym się różni hodowla z FCI a hodowla ze Stowarzyszenia to już macie odpowiedź PRAWDZIWY hodowca nigdy nie zrobi takiego świństwa, są również czasami uczciwi hodowcy ze Stowarzyszenia, ale ten Pan zdecydowanie nie. Nie obchodzi go gdzie pójdzie piesio tylko za ile PLN ;( ;( Co za ludzi mamy na tym świecie ;(
Pozdrawiam tylko uczciwych hodowców a nie handlarzy!

Edited by Dariska1504
brak słowa
Link to comment
Share on other sites

  • 9 months later...

OSTRZEGAM PRZED TĄ HODOWLĄ !!!!

To bardzo dobrze że nie  zakupiała  pani tam psa. Właśnie powstał reportaż o tej hodowli. Psy są trzymane w komórkach i stodole, maluszki zarobaczone zapchlone z wieloma wadami genetycznymi, ponieważ "hodowca " dopuszcza związki kazirodcze psy z tej samej linii sa kryte pomiędzy sobą. Ostrzegam wszytkich przed tą hodowlą i zapraszam do obejrzenia reportażu na stronie Reporter Polski pod tytułem "100 psów". Ostrzegam że film jest drastyczny - przynajmniej dla tych którzy kochają zwierzęta - czego n ie można w tym przypadku powiedzieć o tym pseudo hodowcy!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

....powiedziałabym raczej "uwaga na KAŻDĄ hodowlę zarejestrowaną w Kennel Klub"...

Dariska, już pomijając temat tej "hodowli", żaden prawdziwy hodowca absolutnie nie ma obowiązku sprzedania Ci szczeniaka, czy dzwoniłaś i rezerwowałaś czy nie, to tak na przyszłość.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...