Jump to content
Dogomania

TINA z Tychów - 10 lat za kratami, 2 w hoteliku, nareszcie w DS u AlfaLS :-)


AlfaLS

Recommended Posts

Postaram się wkleić fotki Tinki tylko nie jestem pewna czy mi się uda...

Może na początek zaległości...

Rok temu, w czerwcu byłyśmy z Tinką w Tychach. Kolejna podróż "do korzeni". Oczywiście byłyśmy, z Grażynką, nie Tinką emotikony na gg najlepsze w schronisku. Ale o schronisku to na innym wątku...

Tina odwiedziła Orionka, niepełnosprawnego psiaka, którym z pełnym oddaniem opiekowała się Grażynka...

a66171039673e30fmed.jpg

Podobało jej się tam...

b5af3ecc7aabcdaamed.jpg

ec94bd7d7eb3715dmed.jpg

W domu, wtedy jeszcze, nie miała odwagi spać w łóżku. Jednak w swoim rodzinnym mieście można poszaleć, tym bardziej, że Grażynka, u której  "pomieszkiwałyśmy", się nie gniewała a tylko śmiała emotikony na gg najlepsze

c58327b3bb7b08e2med.jpg 

a80cc82c54593b8dmed.jpg

Link to comment
Share on other sites

Pod choinkę Tinka dostała piękne legowisko. Problem tylko w tym że czasem musi o nie walczyć bo kotom też się spodobało...

ce3559a9b2042193med.jpg 

Zimą miała też dopasowane kolorystycznie ubranko na podwórko. Mnie się ono podobało, Tince mniej. A przecież fajnie wyglądała, prawda?

fc29a3499fe61d26med.jpg 

ed9fd94d75924b97med.jpg

e529199f7ebff0a3med.jpg

9fb456735014bf0amed.jpg

8e9decedbd464dc5med.jpg

db29597b5e36ffa4med.jpg

Wstyd się przyznać, aktualnych fotek Tinka nie ma emotikony na gg najlepsze. Postaramy się coś zdziałać w tej dziedzinie...

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Czas już najwyższy zakończyć sprawy finansowe Tinki. Strasznie ciężko mi się było zebrać do tego ale dziś się wreszcie zmobilizowałam.

Od poprzedniego rozliczenia wpłynęło na konto Tnki:

- od Certusowej 210 zł. - za 7 m-cy,

- od pauli_t 20 zł. - za 4 m-ce,

- od Mattilu 200 zł. - za 10 m-cy, 

- od Marudy666  80 zł. - za 8 m-cy

Razem: 510 zł. 

Ponieważ w czasie gdy Tinka była u mnie na DT kupowałam jej suchą karmę i puszki to wstawię jeszcze f-ry za te zakupy.

ee2c8702a0f9fe7cm.jpg8d2b06808ac50e3bm.jpg9b2c9851a0d928d4m.jpg2a3e061c184ad4adm.jpg

5cc43c4122b0d873m.jpg55ea441f7f3f5810m.jpg,4d8d25eea099aba8m.jpg,  74dceb45c340d605m.jpg

Razem wydałam na to jedzenie 364,20 zł. 

W związku z tym na koniec DT-owania Tinki zostało w jej skarbonce 616,80 zł. Zaraz wyślę PW do darczyńców Tinki z pytaniem na kogo mam przekazać ich wpłaty, te z okresu gdy Tinka już się zadomowiła u mnie na stałe. Pozostałe środki chciałabym przeznaczyć na jednego z psiaków z tyskiego schroniska z wątku http://www.dogomania.com/forum/topic/338555-12-może-10-wybieramy-jednego/

Jeden psiak, nie wiem jeszcze który, na początku sierpnia pojedzie do PDT. Później, mam nadzieję uda się pomóc innym...  

 

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Skarbonka Tinki to było 616,80 zł. Dziś Mattilu rozdysponowała swoje wpłaty w kwocie 160 zł. więc mogę spokojnie pozostałą kwotę 456,80 zł. przenieść na kolejnego tyszaka, tym razem Fuksa z wątku 

Pozostaje co prawda kwestia 20 zł. od Marudy666 ale mam nadzieję, że nie będzie mi miała za złe przekazanie tych środków na Fuksa :-).

Tym sposobem finanse Tinki zostają wyzerowane.

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję wszystkim którzy kiedykolwiek i jakkolwiek pomogli tej suni, szczególnie tym, którzy swoimi deklaracjami umożliwili jej opuszczenie schroniska i rozpoczęcie życia za kratami. Bez Was to wszystko by się nie udało. Dziękuję najpiękniej jak potrafię

Znalezione obrazy dla zapytania kwiaty    

  • Upvote 2
Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
Dnia 30.08.2017 o 00:31, AlfaLS napisał:

Skarbonka Tinki to było 616,80 zł. Dziś Mattilu rozdysponowała swoje wpłaty w kwocie 160 zł. więc mogę spokojnie pozostałą kwotę 456,80 zł. przenieść na kolejnego tyszaka, tym razem Fuksa z wątku 

Pozostaje co prawda kwestia 20 zł. od Marudy666 ale mam nadzieję, że nie będzie mi miała za złe przekazanie tych środków na Fuksa :-).

Tym sposobem finanse Tinki zostają wyzerowane.

Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękuję wszystkim którzy kiedykolwiek i jakkolwiek pomogli tej suni, szczególnie tym, którzy swoimi deklaracjami umożliwili jej opuszczenie schroniska i rozpoczęcie życia za kratami. Bez Was to wszystko by się nie udało. Dziękuję najpiękniej jak potrafię

Znalezione obrazy dla zapytania kwiaty    

Gromadka staruszków bardzo dziękujE za otrzymana pomoc !!!!

Z funduszy Tinki otrzymały 160 złotych - DZIĘKUJĘ Z CAŁEGO SERCA !!!!!!!!!!!!!!!

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...
  • 2 weeks later...
  • 2 weeks later...

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...