Jump to content
Dogomania

Banerki


Ayame Nishijima

Recommended Posts

  • 4 weeks later...

Nowy fajny wątek...
Ayame, jestem od niedawna z Vigo i Benem.
Ja w grafice jestem mniej niż zero. ;)
Bardzo mi się podobają Twoje banerki, na które dotąd trafiłam.
Kolorystyka, formy, trzcionki.
Vigo, Ben i Pandorka.
I piękny plakat Bena.
To chyba nie tylko "radzenie sobie z grafiką", ale zdolności artystyczne.:smile:
Życzę Ci wszystkiego dobrego i wielu klientów na Dogo. :loveu:
Przyjdą...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

Elisabeta, dziękuje za wystawiona ocenę :) Bardzo sympatyczna z Ciebie osoba. :)
Nie zaglądałam tu, przez dłuższy czas, ale wszyscy i tak psali na PW.
Przyznam Ci się, że artystycznie to ja beztalencie jestem totalne. Moja prawa półkula mózgowa dała sbie spokój dawno temu, podporządkowała się lewej jak golden hovawartowi :) Ale jako że pracuję z grafiką analitycznie (Mierzę objętości, odległości, lokalizacje różnych ciapków) to i musiałam się z programami graficznymi zapoznać.
No i prawdą jest, że na pierwszych banerkach schodziło mi dużo czasu... Teraz jest o wiele łatwiej, choć zdarza się, ze dwa dni kombinuję a banerek i tak mi nie podchodzi, czasem daję dwa do wyboru. No i wprowadzam co jakiś czas nowe pomysły, eksperymentuje z kolorami. ALe ogólnie moje banerki wciąż są dość podobne.


Dla potencjalnych zainteresowanych:
Na razie mam na koncie banerek Bena, Huzara, Szczeniaków z Olkusza, Mili, Kiary, Grafiego, Lucky'ego, Pimpusia, wczoraj zrobiłam dla Maksi... No i pewnie o jakims zapomniałam :) - mozna sprawdzic czy sie podobają.
A później proszę tylko o PW. Chętnie z sugestią co napisać, jakie preferujecie kolory w ogóle jak chcecie żeby banerek wyglądał. Inaczej zrobię jak mi w danym momencie podpasuje :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...