Jump to content
Dogomania

JEST TAKIE MIEJSCE -BEZPIECZNA PRZYSTAŃ u Kasi-zbieramy fundusze


Recommended Posts

  • 2 weeks later...

Mam ostatnio jakieś trudności z domowym laptopem -  musiałam skorzystać z pomocy w zainstalowaniu nowej przegladarki i coś kiepsko mi to wszystko chodzi.

U naszych dzaideczków bez wiekszych zmian - na szczęście.

Na razie poszedła w obroty Wermucik - została przebadany i dostał trochę leków wspomagających.

Cały czas trzyma swoją sporą wagę - to sparwia, że ciężko mu sie podnieść i chodzić , a jeszcze w taką pogodę nie chce opuszczać ciepłej miejscówki w domku.

Trochę nowych fotek naszego weterana :)

20161116_083118_resized.jpeg

20161116_152722_resized.jpg

20161117_133631_resized.jpg

Link to comment
Share on other sites

 

przed Swietami Bibi pojechala na badania - psinka jest b chuda - ale we krwi nic nieopokojacego nie znaleziono poza tym osluchali - pluca i serce brzmią dobrze , zrobili usg- żadnych nowotworów nie odnotowano, więc Bibi taki sucharek z racji wieku najprawdopodobniej. Na zdjęciach Bibi w gabinecie weterynaryjnym i ze swoim towarzyszem Wermucikiem :)

 

Bibii u lekarza.jpg

Bibi.jpg

Para.jpg

Link to comment
Share on other sites

Kochani Seniorzy!!!!

Mieli to szczęście, że trafili w jesieni swojego życia pod skrzydła Kasi....

Bibi jest prze-u-ro-cza, cudowna - taka kruchutka Pani Seniorka, Wermucik za to wygląda na męskiego Seniora w pełni sił!!!

Zostawiam dla Wszystkich przytulaski, ale też, a może przede wszystkim życzenia zdróweczka i jak najmniej wizyt lekarskich na cały Nowy Rok, a dla Kasi duuużo sił!!!

Link to comment
Share on other sites

Kochani dziękuję bardzo ze jestescie z nami. Jesli chodzi o mnie zla passa nie odpuszcza tydzien temu zlamalam prawa reke w nadgarstku. Pisze z telefonu komp mi sie zawiesil a mam do wklejenia nowe zdjecia i wpis Kasi. Z telefonu nie dam rady tego zrobic jak tylko sie odwiesi powklejam wszystko i podam Perelce konto Kasi a moze Perelko znalazlabys w swoich przelewach? Strasznie mi ciezko teraz operowc jedna reka

 

Link to comment
Share on other sites

14 minut temu, iwna5702 napisał:

Kochani dziękuję bardzo ze jestescie z nami. Jesli chodzi o mnie zla passa nie odpuszcza tydzien temu zlamalam prawa reke w nadgarstku. Pisze z telefonu komp mi sie zawiesil a mam do wklejenia nowe zdjecia i wpis Kasi. Z telefonu nie dam rady tego zrobic jak tylko sie odwiesi powklejam wszystko i podam Perelce konto Kasi a moze Perelko znalazlabys w swoich przelewach? Strasznie mi ciezko teraz operowc jedna reka

 

szukałam wcześniej, ale może robiłam na poczcie

Link to comment
Share on other sites

Kasia napisala :)

Zimowe zaległości - Lenusia i Wermut, dla którego "karą za zbrodnie" jest wychodzenie na dwór a zwłaszcza jak  pogoda taka nie staruszkowa :) . A więc Wermutowy spacer niezmiennie wygląda tak samo -pies stoi jak zamurowany i wpatruje się w zamknięte drzwi jakby chciał je zaczarowac - a nóż się uda i się otworzą :) .          Lenka jak na psa, który od roku żyje z nowotworem wątroby większym niż ona sama, ma się całkiem nieźle. Drepcze na spacerze,apetyt dopisuje, większość czasu przesypia jak to psia babcia,ale jeśli już się uaktywnia, to zawsze ma dużo do powiedzenia i ustawia wszystkich po kątach, niezależnie od rozmiaru.       Bibunia -babcia nasza poczciwa, życie mocno zwolnilo w niej tempo ....Bibi niewiele wychodzi na zewnątrz ,wynoszę  ją na chwilę i nawet to dla niej za dużo, jeszcze dobrze nie złapie równowagi na łapach a już chce wracać. Przesypia większość doby,chociaż nawet jak nie śpi, to ciężko jej dzwignąć do góry zesztywniale kości. Wyniki Bibi ma dobre,krew w porządku prócz parametru watrobowego -ale ten podwyzszony  był zawsze ,ogólnie babcia zdrowa, tyle że upływający  czas i przybywające lata nadgryzły boleśnie jej  ogromną wole życia. 

Link to comment
Share on other sites

Bibi juz nie ma teraz pod opieka Kasi został Wermut. Prawdopodobnie na początku marca dołączy do niego Szeri sunia ktora od 2005 roku przebywa w schronisku.

U Wermuta niezbyt dobrze. Przypaprała mu się jakaś rana na łapce. Ma zrobioną biobsję. Czekamy z niepokojem na wynik :(

Link to comment
Share on other sites

Odwiedzam senioreczkowo

 odwiedzam z pozdrowionkami

bylam na tamtym wateczku

bede odwiedzac serduszka

 Pale lampenke

Podobny obraz

dla t6ych lapeczek ktore juz za Mostkiem Teczowem

 a tu na Ziemi naszej

 mialy zycie dobruskie

 dzieki Kasi

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...