Jump to content
Dogomania

Behawiorysta Olsztyn


malgosia111

Recommended Posts

Hej szukałam podobnego tematu ale nie mogłam nic znaleźć, jeśli jest już taki temat to z góry przepraszam, moje pytanko to czy znacie jakiegoś na prawdę godnego polecenia behawiorystę w Olsztynie? Sprawa wygląda tak ,że zabrałam ją z mojego rodzinnego miasta właśnie do Olsztyna gdzie studiuje bo moja Janka przy ostatniej wizycie u weterynarza w moim rodzinnym mieście dostała ataku szału i agresji,pogryzła weterynarza (nie dziwota skoro on kazał nam ją objąć- Janka to duży pies i trzymać na siłę) zmieniliśmy weterynarza i przy kolejnej wizycie znowu chciała się rzucić na weterynarza ale na szczęście miała kolaczatke i kaganiec Weterynarz powiedział nam ,że jej agresja może narastać i trzeba ją zapisać do specjalisty jedyne co mnie pociesza to fakt ze weterynarz po 30 minutach pracy nad moim psem, który już nie patrzył czy atakuje mnie, weterynarza czy mojego brata zdołał ją uspokoić i zaszczepić. Problemy zaczęły narastać kiedy musiałam się wyprowadzić na studia i została beze mnie.

Link to comment
Share on other sites

Tzn powiem tak-Pani ta upiera się, że "co Wy się naczytaliscie" kiedy mowię o tym ze wspolczesinie nie stosuje sie juz metod karania tylko metody pozytywne, szczegolnie u psow z problemami psychicznymi gdyz lęk może się nasilic tak jak u mojej suni. Ona nawet nie obejrzala mojego psa tylko z gory narzucila "rzucanie kluczami" jako rozwiazanie problemu wycia i drapania w drzwi przez co pies z lęku wyc przestal ale odreagowal sikaniem na łóżko. Jesli chodzi o tą drugą osobę to z tego co wiem skonczyl on kurs "pocztowo" i ma mało praktyki, jednak pewne jest ze stosuje metody pozytywne noi jest tanszy. Pozdrawiam

Link to comment
Share on other sites

Kurcze moja sunia tez ma problemy psychiczne bo jest po przejsciach ,poprzedni wlasciciel ja bil i glodzil dlatego mysle ze stad jej nieufnosc i reagowanie agresja, wiec chyba na ta pania sie nie zdecyduje bo nie chce zeby jej sie jeszcze bardziej pogorszylo sama jak chce cos u niej wyegzekwować to nie sila ale konsekwencja bardzo dziekuje za rade i pomoc :)

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...