Jump to content
Dogomania

Hałas w Sylwestra


Protazy

Recommended Posts

Jestem ciekawa ilu z Was zabezpiecza Waszych ulubieńców przed hałasem w tą wyjątkową noc i czy Wasze pieski zwracają jakąś uwagę na petardy i wystrzały.
Rok temu mój zachował się wręcz wzorowo zdaje się że miał też zajęcie bo miał co chrupać miał dopiero półtora roku teraz kończy prawie dwa i pół i chyba bardziej zestresuje go szczekający nieustannie piesek sąsiada. Wiem, że niektórzy podają zastrzyki lub pastylki ale ja mogłabym chyba tylko wsadzić mu zatyczki do uszu.:multi:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Protazy']Jestem ciekawa ilu z Was zabezpiecza Waszych ulubieńców przed hałasem w tą wyjątkową noc i czy Wasze pieski zwracają jakąś uwagę na petardy i wystrzały.
Rok temu mój zachował się wręcz wzorowo zdaje się że miał też zajęcie bo miał co chrupać miał dopiero półtora roku teraz kończy prawie dwa i pół i chyba bardziej zestresuje go szczekający nieustannie piesek sąsiada. Wiem, że niektórzy podają zastrzyki lub pastylki ale ja mogłabym chyba tylko wsadzić mu zatyczki do uszu.:multi:[/QUOTE]

moja sunia zawsze coś dostaje, zazwyczaj tabletki w tym roku sedalin w żelu, ogólnie to dostaje takiego szału że żal patrzeć.. rok temu nawet wskoczyła do wanny, nie wiedziała już gdzie się schować.. od kilku dni nie chce wychodzić na dwór, no normalnie masakra. Także nie wyobrażam sobie nie podać ;)

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

Sylwester minął bez przeszkód, myśmy nie zwracali uwagi na wystrzały więc i on też nie gdybym podbiegała do okna i podskakiwała na sofie przy każdej racy
pewnie piesek by się nauczył ekscytacji. Za to jeszcze z tydzień czasu od pierwszego na trawnikach można było nadal znależć resztki szkła i pudełka po racach. W każdy razie było O.K

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...