Jump to content
Dogomania

Najlepszy wet na śląsku


MartynaP

Recommended Posts

[quote name='Aten@']wiem, że stare, ale może komuś się przyda.

Ruda Śląska, Kilińskiego (boczna Orzegowskiej) - dr Kocot. Świetny wet, a co najważniejsze, nie zdziera![/QUOTE]

My już mamy swojego upatrzonego weta znajduje się w Rudzie niewiem co to za ulica, jest bardzo fajny i też nie zdziera pieniędzy.

Jak kiedyś byłam u fryzjerki psiej to powiedziała, że prawie jej psa w Brynowie wykończyli pojechała na Rudę do tego i uratował go i to nie była jedna osoba.
Więc mamy zaufanie do tego weta.:evil_lol:

Link to comment
Share on other sites

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

[quote name='MartynaP']Dla małego Aresika

[url=http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=66387]Aresik Przegrał Walke Ze Smiercia..odszedł Za Tm - Dogomania Forum[/url]

poszukuję dobrego weta na śląsku-mieszkam w Będzinie więc "Śląsk" tutaj ma dosć zawężone granice.
Kogo byście polecili bo ja dotychczas ograniczałam się do swojego miasta
Będe wdzieczna jesli podacie tez fakt (w tym wypadku majacy ogromne znaczenie) jak polecany przez was wet "stoi" z cenami.:roll:
Dziekuje[/quote]

z chęcią bym pomogła...ale nie znam żadnego weta ze śląska:eviltong:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='3kropka']Skibka. Mnie też by psa wykończyli w Brynowie.
Patrzą na kasę.
Choć operacje podobno im dobrze wychodzą... .[/QUOTE]

Wiem, kasę to oni bez opamiętania biorą..
Mnie też 2 lata temu psa wykończyli, tak długo ją na nic nie leczyli aż w końcu okazało się że operacja jest konieczna ale już było za późno pies padł w dzień operacji..:sad:

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Wandalka17']
Jak ją spuszczam ze smyczy to biega bardzo szybko , nie wiem skoro sama sobie dawkuje ruch . Nie bede jej cały czas na smyczy prowadzic , ale czy to jej może zaszkodzić ??[/quote]

Jeśli jest niewybiegana to sobie potem pozwala :) W jakim wieku jest Twoja suczka? Z całego serca życzę Wam, żeby to nie była dysplazja. W prypadku tej choroby najlepszych chód dla psa to kłus. Długie kłusowanie wzmacnia mięśnie, które potem lepiej trzymają stawy itd.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Skibka']Wiem, kasę to oni bez opamiętania biorą..
Mnie też 2 lata temu psa wykończyli, tak długo ją na nic nie leczyli aż w końcu okazało się że operacja jest konieczna ale już było za późno pies padł w dzień operacji..:sad:[/quote]

też niestety słyszałam wiele złych opini o Brynowie :roll:

Link to comment
Share on other sites

Anetta podesłała mi linka.

Gierek, Gierek, Gierek i jeszcze raz Gierek! Oddaję dwie ręce, nogi, głowę i w ogóle całą siebie za najlepszą na Śląsku opiekę i wiedzę w zakresie dysplazji własnie przez Pana doktora Gierka!
Wiem co piszę i zawsze będę przekonywać, że Gierek jest mistrzem tematu dysplazji, ufam mu absolutnie w 100% a uwierz, że wetów przeszłam całe mnóstwo...

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='Cameo']Czy dr. Gierek jest zwierzęcym okulistą? bo słyszałam że raczej ludzkim :shake:[/QUOTE]

dr. Aleksander Gierek (o ktorym tu rozmawiamy) jest chirurgiem-ortopeda i oczywiscie lekarzem weterynarii ;)

A Swoja droga nazwisko ma pelne prawo kojarzyc sie z klinika okulistyczna mieszczaca sie na przeciwko tej przychodni weterynaryjnej ;)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='calineczkaaa']Ja moge z czystym sumieniem polecic klinike w Zbrosławicach, stosunkowo "nowa", przyjmuje tam 3 wetów, wszyscy trzej maja super podejscie do psiaków, ceny tez bardzo przystępne :)[/quote]
Słyszałam same dobre opinie o tej klinice.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...
  • 3 weeks later...

[B]Bartiśkowa[/B] Irish miała kiedyś podejrzenie o osteochondrozę wtedy dr Fabisz wysłał nas na operację do dr Bieżyńskiego we Wrocławiu i tylko u niego polecał ją wykonać. nas zczęście okazało się, że to nie jest to.


wie ktoś moze jak dojechać do Fabisza z centrum Katowic, autobusem lub tramwajem? zawsze jeździłam nam samochodem, teraz szukam połączeń i nie wiem gdzie tam wysiąść.

Link to comment
Share on other sites

Jeżeli chodzi Ci o klinikę w Chorzowie Batorym (doktora Fabisza i doktora Stefanka) to z Katowic najlepiej jechać autobusem numer 7 lub 23.
Trzeba wysiąść na przystanku przy dworcu w Chorzowie Batorym, i stamtąd już pieszo. Ja tak zawsze robię.
Jak zapytasz o weterynarza, albo o Dom Kultury ( boklinika jest naprzeciw niego), to Cię wszyscy skierują.
W każdym razie trzeba wejść pod most. Pięć minut i jesteście na miejscu.
Pozdrawiam.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 4 weeks later...

co prawda takiego urazu nie leczyłam u niego ale przeczytaj ten mój post

[URL]http://www.dogomania.pl/forum/f351/najlepszy-wet-na-slasku-70356/index4.html#post9662292[/URL]

to nie był błąd lekarza ale rażące zaniedbanie a nawet nie wiem jak to nazwać więc nie poszłabym do niego nawet na szczepienie.
Kot na szczęście żyje do dzisiaj.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...