Jump to content
Dogomania

Najlepszy wet na śląsku


MartynaP

Recommended Posts

  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

  • 6 months later...
  • 4 weeks later...
  • 2 months later...

Wandalka jakiego masz psa ...
moj dragon bernardyn ma dysplazje miał zabieg w katowiccah na brynowie u Czogały jestem zadowolona miał pectimectonie + odnerweinie panewki



tu możesz poczytac o moim psie
[url]http://***************/viewthread.php?tid=14838[/url]

ale podobno teraz klinika u Gierka robi jakieś zabiegi z nicią złotą ...
kliknij do Leny taki ma nick Ona tam robiła zabieg i zachwalała efekty



daj znac co dalej z psem

Link to comment
Share on other sites

czyli ten zabieg co miał moj dragon ...

robiony u czogały mnie to kosztowało ok 4 lata temu -400zł
psiak biega lata jest ok ..to nie znaczy ze jest super zdrowy ...bo tego nie zagwarantuje Ci nikt ...
mojego psa wet bedziński :mad::angryy:kazał uspic kiedy mu zrobił usg( nawet nie wiesz ile łez wylałam niespodziewałam sie takiej diagnozy wogóle nie wiedziałam wtedy o takiej przypadłości byłam totalnie zielona ..to jest tak jak sie kupuje psa bez czytania indtrukcji do niego ze tak powiem ..szukałam inf na ten temat porad trafiłam na forum dogs a potem tu )
dragonek miał 10 m-cy ..troche kustykał ..i był taki osowiały byc moze było to powodem bólu

kazdy inny wet u którego bylismy dawał nam szanse na operacje:-( i zycie psa ..tylko na podstwie usg ....które było bardzo dobrze wykonane ...
w książeczce psiej pisze[SIZE=5][B] dysplazja typ ciężki rokowania złe [/B][SIZE=3]wiele razy miałam jechac do tego weta i dac mu w psyk ....tylko moj Tz mnie od tego powstrzymywał ...[/SIZE][/SIZE]

dzisiaj dragon ma prawie 5 lat ..wiesz mi warto było kochamy tego psa ...i nie musi on pilnowac domu mieszkac na dworze wykonywac komend typu siad lezec ...nie forsujemy go ..
.
jest leniwcem i panem domu naszego i to nam wystarcza :multi::multi::multi:

Link to comment
Share on other sites

Zwykly weterynarz nie jest uprawniony do wystawiania oceny stawów!
A jeżeli nie jest radiologiem to radze spokojnie podejść do sprawy. Jeżeli nie masz możliwości pojechania do Wrocławia i prześwietlenia psa u doktora Siembiedy to najlepszym wyjściem jest wysłać zdjęcie poleconym do jego gabinetu. Doktor rozpozna czy po pierwsze ZDJECIE JEST DOBRZE WYKONANE! (Na śląsku znam kilka przypadków stwierdzenia dysplazji u psów, które w przyszłości miały oficjalny wynik "A" - w tym również moj pies)A potem stwierdzi czy jest dysplazja czy nie.

Pies ma jakies objawy, czy robiliscie przeswietlenie profilaktycznie?

Dobry weterynarz w Katowicach zajmujący sie stawami to wspomniany juz wczesniej w tym temacie dr Gierek.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Skibka']Czy może mi ktoś polecić dobrego weta z Rudy Śl, Katowic,Chorzowa,Zabrza lub Gliwic. Bardzo proszę o odpowiedź:razz:[/quote]
wiem, że stare, ale może komuś się przyda.

Ruda Śląska, Kilińskiego (boczna Orzegowskiej) - dr Kocot. Świetny wet, a co najważniejsze, nie zdziera!

Link to comment
Share on other sites

mówisz i masz






[IMG]http://www.zumi.pl/_d/btn-pomniejszmNA.gif[/IMG][IMG]http://www.zumi.pl/_d/btn-powiekszmNA.gif[/IMG]


[B]« [/B][URL="javascript: history.go(-1)"]Powrót do listy wyszukiwania[/URL] [B]Przychodnia Weterynaryjna. Aleksander Gierek[/B]

[COLOR=#7E7E7E][FONT=Verdana][B][IMG]http://www.zumi.pl/0[/IMG] [/B][/FONT][/COLOR]
Adres:Ceglana 67; 40-514 KatowiceTelefon:(032) 757-47-47Godziny otwarcia:poniedziałek-piątek: 10:00-18:00, sobota: 10:00-13:00

Link to comment
Share on other sites

Tak patrze na nią , a ona tylko by szaleć chciała a jak jej nie pozwalam na takie zabawy szaleńcze to potem leży i tak smutno na mnie patrzy . Więc na razie jest ok nie kuleje . Tylko łapki jej przemarzają i nie możemy długo chodzić . Tylko przy wstawaniu ciągnie tylnie łapki za sobą , szczególnie jak schodzi z łóżka .
W ferie bede dzwonić do dr Gierka i umawiać się na wizyte .

ANETTTA - wielkie dzięki .


Jak ją spuszczam ze smyczy to biega bardzo szybko , nie wiem skoro sama sobie dawkuje ruch . Nie bede jej cały czas na smyczy prowadzic , ale czy to jej może zaszkodzić ??

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...