Jump to content
Dogomania

Najlepszy wet na śląsku


MartynaP

Recommended Posts

Jeżeli chodzi o chirurgów, to zwykle sprawa wygląda tak... ktoś idzie na zabieg... jeżeli się powiedzie to poleca tą osobę dalej...jeżeli nie, to pisze najgorsze rzeczy na temat tej osoby. Ja mogę polecić chirurga, którego pracę znam od kuchni - jest to dr Michał Szopa. Przyjmuje w Bielsku-Białej i w Jastrzębiu. Bardzo przykłada się do swojej pracy, jest skrupulatny i ambitny... Wśród wielu przypadków ortopedycznych u niego procent niepowodzeń jest znikomy i głównie jest zasługą właścicieli, którzy nie rehabilitują zwierzaka.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • Replies 299
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

ZAPRASZAMY HODOWCÓW I WYSTAWCÓW DO ZAMIESZCZENIA REKLAMY NA TELEBIMIE HALI GŁÓWNEJ I EKRANACH LCD
NA ANTRESOLI W "SPODKU"
PODCZAS XVII MIĘDZYNARODOWEJ WYSTAWY PSÓW RASOWYCH w KATOWICACH w DNIACH 16-18.03.2012

[email][email protected][/email]

tel. 501-688-196

Treść materiałów reklamowych nie może naruszać zasad działalności reklamowej w środkach masowego przekazu oraz nie może być sprzeczna z obowiązującym w Polsce prawem oraz przepisami Związku Kynologicznego w Polsce.

Wyświetlone zostaną tylko reklamy oplacone do 13.03.2012

Link to comment
Share on other sites

SIELSKA w Katowicach - ODRADZAM - bylam na szepieniu ze szczeniakiem - sunia nigdy wczesniej nie wymiotowala , a od podania szczepienia juz trzeci dzien wymiotuje kilka razy dziennie. Kiedy zadzwonilam, powiedziano mi, że moge przyjsc na wizyte - rzecz jasna platna!!! Szczeniak nie wychodzil z domu, nie ma kontaktu z innymi psami... nie wiem co moglo sie stac, czy dawka byla podana w zlej ilosci? czy sprzet nie byl sterylny? Nie wiem... wiem tylko że przed wejsciem do gabinetu nigdy (3 m-ce) nie wymiotowala a po wyjsciu codziennie . Gdyby chociaz chcieli wziac odpowiedzialnosc... Beznadziejna klinika. nie jest to moj pierwszy pies i NIGDY z czyms takim sie nie spotkalam... :( szkoda psa :( idzie sie psem do weterynarza aby byl zdrowy a nie chory...

Link to comment
Share on other sites

  • 3 months later...

ja osobiście polecam gabinet Dogvet w chorzowie przy ulicy konopnickiej 21, przyjmuje tam dwoch lekarzy. Pan Przemysław Padykuła i pan Adam Brandwein. Obaj panowie sa uprzejmi odpowiadaja na wszystkie pytania dosc szczegolowo a przede wszystkim maja dobre podejscie do zwierzat i znaja sie na tym co robia. Ceny nie sa zbytnio wygurowane a zwierzak otrzymuje fachowa pomoc. Kiedy mój pies wymiotował na brazowo zostala mu pobrana krew do badania zostal odrobaczony i dostal potrzebne leki, bez trucia go niepotrzebnie stawiajac diagnize bez badan jak co niektorzy weterynarze maja w zwyczaju. bez problemu zajmuja sie rowniez moimi szczurami od obcinania pazurkow przez zastrzyki na zlamana i mocno opuchnieta lapke po dzisiejszy zabieg kastracji ktory odbedzie sie za godzinke :)

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

Witam,
czy ktoś mogłby coś napisać na temat tej kiniki:[h=2]Abacus. Gliwicka klinika weterynaryjna[/h]oczywiście,najlepiej byloby na podstawie wlasnych doświadczeń.
Za parę dni mam planowany zabieg pod narkoza i powiem szczerze, trochę się waham,pomimo,ze polecila mi klinikę wetka ,która do tej pory mnie nie zawiodła.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

[quote name='danuta.s']Od 1.11 Anna Machura wraca do Sosnowca! Piotr Kloc również. Pawet z Katowic otwiera filię w miejscu przychodni Provet na Mierosławskiego 3. Nareszcie wraca stara ekipa i nie trzeba będzie jeździć tak daleko.[/QUOTE]
A juz się cieszyłam, że trafimy do fachowca, a niestety okazało się że p. Machura nie przyjmuje i prędko nie będzie przyjmować. :roll:
Teraz nie wiem co mam robić, czy szukać innego dermatologa, czy może jechać do "Pawetu" i tam ewentualnie konsultować się będą telefonicznie.
Może ktoś mi poleci innego dermatologa z okolic Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Będzina.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='dog193']Wiecie może, czy dr Gierek odpowiada na maile? Chciałabym się z nim skonsultować w sprawie OCD u mojego psa i nie wiem, czy zapychać terminarz, czy czekać na odpowiedź.[/QUOTE]

raczej nie odpowiada...
tzn. ja kiedyś umawiałam się z nim , że prześle mailem zdjęcie RTG a później mam zadzwonić do niego, ale w końcu musiałam jechać osobiście bo twierdził że nic nie dostaje lub ląduje mu to w spamach.
Więc raczej jak coś mu wysyłasz to dzwoń.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 months later...

[quote name='3kropka']Ja też polecam Gierka.
Niezwykle kompetentny weterynarz, który postawił mojego psa na nogi.
... i pieniądze nie są dla niego priorytetem.[/QUOTE]

Mówisz tak poniewaz mu się operacja udała. U mnie operacja się nie udała i musiałem ją robić (poprawiać) gdzie indziej, a pieniędzy nie chciał oddać. Więc pieniądze są dla niego ważne.

Link to comment
Share on other sites

My ostatnio jesteśmy co tydzień u dr Gierka, ma podejście do naszych psów jak żaden inny wet.

Nie polecam natomiast kliniki czy przychodni (jak zwał tak zwał) w Mikołowie, chirurg z którym mieliśmy styczność nie ma podejścia do swoich pacjentów, a do właścicieli zwierzaków jest jeszcze gorszy. I tam to widać, że liczy się pieniądz, u Gierka - niekoniecznie :) Za podanie zastrzyku zapłaciliśmy śmieszną kwotę :)

Link to comment
Share on other sites

[quote name='katik']A juz się cieszyłam, że trafimy do fachowca, a niestety okazało się że p. Machura nie przyjmuje i prędko nie będzie przyjmować. :roll:
Teraz nie wiem co mam robić, czy szukać innego dermatologa, czy może jechać do "Pawetu" i tam ewentualnie konsultować się będą telefonicznie.
Może ktoś mi poleci innego dermatologa z okolic Sosnowca, Dąbrowy Górniczej, Będzina.[/QUOTE]

Innego chyba nie ma, Ania będzie dopiero w marcu. ale mysle ze warto wpasc do Pawetu dziewczyny na pewno zadzwonią do Ani, a co wam się dzieje?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='kasikz'][COLOR=#000000]Nie polecam natomiast kliniki czy przychodni (jak zwał tak zwał) w Mikołowie, chirurg z którym mieliśmy styczność nie ma podejścia do swoich pacjentów, a do właścicieli zwierzaków jest jeszcze gorszy. I tam to widać, że liczy się pieniądz, u Gierka - niekoniecznie [/COLOR]:smile:[COLOR=#000000] Za podanie zastrzyku zapłaciliśmy śmieszną kwotę [/COLOR]:smile: [/QUOTE]

Chyba wiem, o jakim gabinecie mówisz. Jest niedaleko mnie, i sama niegdyś odwiedziłam tego Pana z Kapslem. Oni są nastawieni tylko i wyłącznie na zysk, facet jak dla mnie zupełnie niekompetentny. Za zwykłą rutynową kontrolę po szczepieniu płaciłam mnóstwo kasy, bo - jak twierdził - konieczne było zastosowanie jakiegoś leku. Polecam natomiast Panią doktor Lewicką, też z Mikołowa - bardzo miła i sympatyczna Pani, ma świetne podejście do psiaków, niskie ceny i wydaje mi się, że to jeden z lepszych weterynarzy :)
A i Pana Gierka czasem odwiedzam i z czystym sumieniem mogę polecić. Czy on się teraz bodajże nie przeniósł z Katowic gdzieś, bo dotarła do mnie takowa informacja?

Link to comment
Share on other sites

[quote name='Marchewkowy']Innego chyba nie ma, Ania będzie dopiero w marcu. ale mysle ze warto wpasc do Pawetu dziewczyny na pewno zadzwonią do Ani, a co wam się dzieje?[/QUOTE]
Magia od dawna się drapie, raz bardziej raz mniej. Na jesieni chodziliśmy do dermatologa w DG. Wet podejrzewa alergię. Na razie jest ok. Jak znowu zacznie się coś dziać to będziemy działać dalej.

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...
  • 1 month later...

[quote name='Marchewkowy']Innego chyba nie ma, Ania będzie dopiero w marcu. ale mysle ze warto wpasc do Pawetu dziewczyny na pewno zadzwonią do Ani, a co wam się dzieje?[/QUOTE]

Czy Pani doktor Machura już gdzieś przyjmuje? Potrzebuję dobrego dermatologa do sprawdzenia dwóch zmian na skórze mojego psa :(

Link to comment
Share on other sites

  • 3 weeks later...

nie polecam lecznicy Amicus na pszczyńskiej w Gliwicach .przyjmuje tam 2 weterynarzy(kobieta i mężczyzna).zła diagnoza, pomyłka w sprzedanych lekach(złe dawki wyliczone),brak wydruku usg. Pani weterynarz nie raczy wbić swojej pieczątki do książeczki .Czy ktoś z Was ma jakieś doświadczenia z tą lecznicą?I czy może ktoś polecić dobrego weterynarza w Gliwicach?

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Przestrzegam wszystkich przed lekarzami pracującymi w Lecznicy Weterynaryjnej Grzegorza Ramisza w Cieszynie przy ul. Bielskiej.
Przez 3 tygodnie w schronisku cierpiał pies bo lekarka " nie mogła go operować, bo nie było warunków do opieki pooperacyjnej". Po prostu nie zrobiła nic, a pies się męczył:
[IMG]http://imageshack.us/a/img560/4677/1008812.jpg[/IMG]
[IMG]http://imageshack.us/a/img824/492/wp000140dk.jpg[/IMG]

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

Gliwicka Klinika Weterynaryjna - Polecam z czystym sumieniem !
ul. Toszecka 19
44-100 ; Gliwice

Zakładam ten temat ze względu na przedawnione negatywne opinie na temat tej kliniki. Byłem tam z kotem, który chorował na nerki, jego stan był naprawdę ciężki, wyniki krwi podobno oznaczały dla niego wyrok śmierci :-( Leczenie kroplówkami trwało ponad tydzień, ale kot wrócił do żywych ! Od tego czasu minęły już 3 miesiące , dostaje regularnie tabletki i spotykamy się z Emilem raz na tydz na kroplówki ;-) Polecam z czystym sumieniem, kadra świetnie wykwalifikowana posiadająca nowoczesny sprzęt !

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.


×
×
  • Create New...