Jump to content
Dogomania
Sign in to follow this  
klient

salon karusek w Krakowie

Recommended Posts

"Salon pielęgnacji" Karusek w Krakowie to wielka pusta tragedia. Psy są strzyżone pod nieobecność właściciela, szarpane, ciągnięte za ogony. Wiesza się je na pętli za szyję, dla wygody pań fryzjerek, bez kontroli, czy pies zsunie się z podestu i powiesi na tym sznurku, bo żadna z pań nie ma tyle siły żeby nawet średniego psa samodzielnie podnieść. Warunki sanitarne tragiczne, ręcznki przy kąpieli są suszone a nie prane. Obsługa arogancka, zależy im tylko na kasie, a nie na psach ani ich właścicielach.

Share this post


Link to post
Share on other sites
Moje czarne teriery rosyjskie strzyże na szczęście hodowca od którego je kupiłam u mnie w domu, przy mojej pomocy zresztą. Psy kąpię sama, czeszę i suszę również ja. Osobiście nigdy nie korzystałam z usług salonu Karusek, ale znam ctr-kę która była tam strzyżona. To strzyżenie określiłabym delikatnie jako katastrofa. Od tego ostatniego karuskowego strzyżenia na pewno minęło więcej jak pół roku, a w Kielcach sunia nie miała jeszcze prawidłowego odrostu. Teraz właściciele suni jeżdżą aż do Wrocławia /do hodowczyni/ żeby ją ostrzyc. Więcej to nawet nie chce mi się tego komentować.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Do mojego Yorka psi fryzjer przyjeżdża do domu. Korzystam zawsze z usług Pani Basi, która jest certyfikowanym psim fryzjerem. Piesek ją bardzo lubi a dzięki otoczeniu, które zna mniej się stresuje. Pani Basia po za samym strzyżeniem zajmuje się całkowita pielęgnacją psów w co zaliczmy: kąpiel, strzyżenie, obcinanie pazurów i czyszczenie uszu. Kompleksowa opieka nad twoim pupilem za nie wielką cenę. Na stronie Pani Basi możecie znaleźć o niej więcej informacji oraz zobaczyć jej certyfikaty i dyplomu, które świadczą o jej kwalifikacjach jako psie fryzjer: https://psifryzjerkrakow.pl/

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

Announcements

×