Jump to content
Dogomania

PSY ZNALEZIONE W LESIE


Recommended Posts

asz26, dopisz pieniążki, wpłynęły
Czyli wpłat na Twoje psiaki wpłynęło do nas 210+ 30= 240 (popraw, jeśli pomyliłam albo coś pominęłam)
Koszt obroży: 6 średnich po 42,9+ jedna duża 46,27= 303,67
teoretycznie brakuje więc 63 złotych ale poprosiłam osoby, które obiecały wpłacić na zbiórkę na nasze psiaki, żeby też wpłaciły na Twoje. Na razie czekam jeszcze na dwie wpłaty, jeśli wpłyną, to dam znać i nie będzie na minusie a może nawet wyjdzie na plusik:) Ale zależy to od Darczyńców.

Na razie wszystkie wpłaty, które weszły na psy Ani na nasze konto, zostały spożytkowane na zabezpieczenie p.kleszczom. To priorytet

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludwa']asz26, dopisz pieniążki, wpłynęły
Czyli wpłat na Twoje psiaki wpłynęło do nas 210+ 30= 240 (popraw, jeśli pomyliłam albo coś pominęłam)
Koszt obroży: 6 średnich po 42,9+ jedna duża 46,27= 303,67
teoretycznie brakuje więc 63 złotych ale poprosiłam osoby, które obiecały wpłacić na zbiórkę na nasze psiaki, żeby też wpłaciły na Twoje. Na razie czekam jeszcze na dwie wpłaty, jeśli wpłyną, to dam znać i nie będzie na minusie a może nawet wyjdzie na plusik:) Ale zależy to od Darczyńców.

Na razie wszystkie wpłaty, które weszły na psy Ani na nasze konto, zostały spożytkowane na zabezpieczenie p.kleszczom. To priorytet[/QUOTE]

Nic pani nie pomyliła jest tak jak pani napisała czyli w tej chwili 240 zł,obroże już zakupione i został dług 63zł:-(

Link to comment
Share on other sites

[quote name='ludwa']i żeby mu uśmiech z pyska nie ginął, to dostanie obróżkę:) Są już w drodze:)[/QUOTE]

Teraz już mu nie ginie uśmiech z pyska a wcześniej tylko płakał,chyba nigdy nie zapomne tych jego łez,pierwszy raz w życiu widziałam żeby pies tak płakał.To jest coś wspaniałego widzieć takiego zadowolonego psa któremu weterynarz dawał bardzo małe szanse na przeżycie:-D

Link to comment
Share on other sites

Witam.
Z tego co przeczytałam priorytetem jest teraz odjajczenie, żeby kolejny piesek nie zaginął. Uda mi się na ten cel wygospodarować 100 zł, więc proszę bardzo dane do przelewu na PW.

PS. Jako veganka jajek nie lubię, więc z chęcią pomogę w ich eliminacji. Asz jetem pełna podziwu dla Ciebie i chyba też dla Twoich rodziców, że w realiach polskiej wsi wspierają Cię w tym co robisz.

Link to comment
Share on other sites

[quote name='bianka0']Witam.
Z tego co przeczytałam priorytetem jest teraz odjajczenie, żeby kolejny piesek nie zaginął. Uda mi się na ten cel wygospodarować 100 zł, więc proszę bardzo dane do przelewu na PW.

PS. Jako veganka jajek nie lubię, więc z chęcią pomogę w ich eliminacji. Asz jetem pełna podziwu dla Ciebie i chyba też dla Twoich rodziców, że w realiach polskiej wsi wspierają Cię w tym co robisz.[/QUOTE]

Witam.
W pierwszej kolejności były obroże kiltix bo kleszcze atakują a ja mam takie szczęście że co roku któryś z psów choruje od kleszczy,obroże już zakupione więc teraz czas na kastracje.Mam już dogadane u weterynarza cene kastracji tylko pieniądze trzeba uzbierać.Nie zbieram pieniedzy na swoje prywatne konto tylko na konto udostępnione przez 4Dogs.Jeżeli ktoś jest chętny pomóc też w inny sposób to bardzo chętnie przyjme karme dla psów.Ludzie się dziwią że przygarnęłam tyle psów i wiele razy słyszałam że jestem głupia bo zamiast coś sobie kupić to wydaje na psy ale żadna rzecz nie zastąpi oddania i radości tych psów oraz ich wdzięczności za to że uratowałam im życie.To są moje kochane pieski.

Link to comment
Share on other sites

[IMG]https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash4/t1.0-9/1461067_769882286355661_1589140441_n.jpg[/IMG]
Dzisiaj przyszły obroże kiltix które były zakupione z pieniędzy wpłaconych na udostępnione konto 4Dogs.Teraz pieniądze bedą przeznaczone na kastracje psów.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...