Jump to content
Dogomania

PSY ZNALEZIONE W LESIE


Recommended Posts

Koda już ma otwarte oczko,raczej widzi na to oko bo chciała zjeść rękę wetki jak już miała otwarte oko i nie dała sobie wpuścić kropli żeby zobaczyć źrenice musiałam ja to zrobić ale wszystko jest ok,gorzej z wynikami badania tego czy to złośliwe,okazało się że to gruczolakorak złośliwy :-( Może się odnowić może zrobić przerzuty:-( Tak czułam że to będzie coś poważnego bo wszystko za dobrze poszło.Może któraś z pań miała psa z takim rakiem i wiem jak to wygląda i czego mogę się spodziewać?

Link to comment
Share on other sites

Tak mi przykro... ale to jeszcze nie wyrok. Nie będę pisać, że wszystko dobrze się skończy, bo tak nie jest. Na razie ciesz się jej zdrowieniem (jakkolwiek to nie zabrzmi...), dbaj i rozpieszczaj w miarę możliwości. Zrobiłaś więcej niż mogłaś zrobić. W necie jest mnóstwo informacji na ten temat, ale czy warto bazować na necie? Zdaj się lepiej na lekarza, bo po rewelacjach z internetu można osiwieć. I pisz koniecznie, jak psiak się czuje.

Link to comment
Share on other sites

Z okiem już wszystko ok ale to był nowotwór złośliwy i w każdej chwili może się odnowić lub zrobić przerzut.Koda teraz cały czas jest na lekach przeciwbólowych bo nie może chodzić stawy ją bolą.Będzie dostawać TROCOXIL tylko muszę uzbierać na niego.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Z okiem wszystko ok,gorzej ze stawami,ma duże problemy z chodzeniem najbardziej jak są załamania pogody i deszcz pada wtedy jęczy i ma problemy ze wstawaniem.Mam już dla niej trocoxil ale cały czas zastanawiam się nad podaniem jej tego leku.Boję się że nie podziała a przez miesiąc nie będzie mogła mieć nic podane dodatkowo.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Czy podawał ktoś psu TROCOXIL?Moja Koda ma go dostać ale jakoś obawiam się tego leku.Kiepsko z nią,dzisiaj nie mogła się podnosić tak jakby miała łapy tylnie bezwładne.Ale jak już wstała to było ok nawet poszła na normalny długi spacer,wydaje mi się że to też jest przez zmianę pogody ma padać :-(

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...