Jump to content
Dogomania

PSY ZNALEZIONE W LESIE


Recommended Posts

Takie cudo przychodzi na jedzenie.Jest jeszcze jeden kotek burasek też przychodzi na jedzenie,już się tak nauczył że jak nie ma jedzenia w misce to po prostu drapie w drzwi ale to są kotki dzikuski i nie dają się dotknąć.

 
 
 
 
 

kot.jpg

Link to comment
Share on other sites

Moje rozpieszczone cudo Czikusia.Jest u mnie już 3 miesiące i nie oddała bym jej za żadne skarby świata.To jest przeciwieństwo mojej Kodusi,no i jest chora,ma alergie pokarmową,już dwa razy była chora na zapalenie krtani no i coś ma z tylnymi łapami.Przy sterylce będę chciała zrobić jej rtg.Oby to nie było nic poważnego i oby już nie chorowała.

czika.jpg

czika1.jpg

czika2.jpg

  • Like 1
Link to comment
Share on other sites

18 godzin temu, asz26 napisał:

Takie cudo przychodzi na jedzenie.Jest jeszcze jeden kotek burasek też przychodzi na jedzenie,już się tak nauczył że jak nie ma jedzenia w misce to po prostu drapie w drzwi ale to są kotki dzikuski i nie dają się dotknąć.

 
 
 
 
 

kot.jpg

Mądry kotuś. Co do psinki to jest młoda i kto by pomyślał, że będą różne dolegliwości. Ten na zdjęciu ma ogon wyjątkowo długi.

Link to comment
Share on other sites

Dziękuję za karmę dla nich.Zbliża się zima ciężki czas dla zwierzaków takich jak te kotki.Chociaż te mają gdzie się schować mają pełne brzuszki a ile jest takich które nie mają co jeść i zamarzają :-( To się chyba nigdy nie zmieni .

Link to comment
Share on other sites

  • 1 month later...

No i się zaczęło,znowu trocoxil potrzebny ale tym razem 30mg,jedną tabletkę mam,została mi po Kodusi ale jeszcze 6 brakuje dla Żabci.Żabcia 10 lat temu wpadła pod samochód,dowiedziałam się przez przypadek o tym,oczywiście była zabrana do weterynarza I leczona ale teraz jest już seniorką,nie wiem ile może mieć lat podejrzewam że ok 13 lat,znalazłam ją obok działki,urodziła w krzakach szczeniaki,znalazłam im domki a ona została.To moja kochana sunia,jest taka miła i zawsze uwielbiała przytulać się do mnie.Koszt 3 opakowań trocoxilu to ok 360zł,dochodzi do tego sterylizacja Cziki,muszę zrobić jej badania rtg łap bo dziwnie siada i nie daje się brać za tylne łapki oraz usg brzucha bo nie dość że jest alergiczką to jeszcze dość często wyemituje a nie dostaje nic oprócz karmy forza z rybą i ciastka też rybne.Na dodatek w marcu będę musiała kupić wszystkim psiakom obroże kiltix.Już teraz zaczynam myśleć skąd wziąć na to wszystko :-( Ale wiem że jakoś będę musiała sobie poradzić.Ciężko będzie nawet bardzo ciężko ale moje maleństwa są najważniejsze.

Link to comment
Share on other sites

16 godzin temu, bakusiowa napisał:

Teraz co jest najpilniejsze?

 

Trocoxil dla Żabci,sterylka Cziki będzie po nowym roku i od razu chce zrobić badania rtg łapek i usg brzucha.Jedną tabletkę trocoxilu miałam po Kodusi więc potrzebne jest jeszcze 6 tabletek.Dwie już muszę odebrać z gabinetu bo zamówiłam żeby za dwa tygodnie podać kolejną tabletkę.Wetka zamawia mi opakowanie czyli dwie tabletki i koszt tego opakowania to 120zł.

Link to comment
Share on other sites

  • 2 weeks later...

Dzisiaj byłam z Cziką u weterynarza,znowu jest przeziebiona.Ubieram ją ciepło a ona i tak choruje.Wstawiłam trzy faktury ale będzie jeszcze jedna za dzisiejszą wizyte.W tej chwili na koncie zostało 126zł z czego bedzie zapłacona dzisiejsza faktura ok 80zł.Dla Żabki potrzebuje jeszcze dwa opakowania trocoxilu koszt 240 zł,Czika w połowie stycznia będzie miała sterylke i badania rtg łap i usg brzucha,zrobie zbiórke ale teraz w okresie przed świątecznym będzie ciężko coś uzbierać.

Link to comment
Share on other sites

6 minut temu, bakusiowa napisał:

Wpłacić na konto czy coś kupić?

W tej chwili to ważniejsze są pieniądze,psiaki mają jeszcze karmę,koty też,a jak wczoraj pytałam wetki ile będzie mnie kosztować zabieg sterylki to powiedziała 220zł zabieg,50 rtg łap i 50zł usg brzucha no i trocoxil jeszcze 240zł dwa opakowania.A nie wiadomo czy teraz leki pomogą no i chyba Kicia która jest u mnie też się zaraziła od Cziki katarem.Normalnie przy Kodzie wiecznie na koniec roku były wydatki i teraz jest tak samo.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...