Jump to content
Dogomania

PSY ZNALEZIONE W LESIE


Recommended Posts

Napewno czas potrzebny ale dom bez psa to dom pusty.

Ja miałam to szczęście, że przeważnie miałam dwa albo i więcej psów w domu to po odejściu jednego jakiś psiak się po domu kręcił ale gdyby nie to to i tak po jakimś czasie wzięlibyśmy innego. A o tych co odeszły pamiętam do dzisiaj i często wspominam.

Link to comment
Share on other sites

3 godziny temu, dwbem napisał:

Napewno czas potrzebny ale dom bez psa to dom pusty.

Ja miałam to szczęście, że przeważnie miałam dwa albo i więcej psów w domu to po odejściu jednego jakiś psiak się po domu kręcił ale gdyby nie to to i tak po jakimś czasie wzięlibyśmy innego. A o tych co odeszły pamiętam do dzisiaj i często wspominam.

Na ten moment mam kotkę ale planuje wziąć psa jakiegoś małego psa oczywiście to nie bedzie pies kupiony bo jest bardzo dużo psów porzuconych.

Link to comment
Share on other sites

1 godzinę temu, bakusiowa napisał:

Kilka dni temu w nocy sąsiadka znalazła pod Żabką młodziutką sunię. Malutka psinka taki pinczerek. Nosi ją w torbie jak te celebrytki amerykańskie.

I tak już mi odwaliło kota na smyczy wyprowadzam bo jak puszczę swobodnie i pójdzie do faceta który ma gołębie to go zabije a jakbym zaczęła nosić psa w torbie to już całkiem by powiedzieli że zgłupiałam :-) Fakt że jeszcze troche i tak może być bez Kody jest ciężko :-(

Link to comment
Share on other sites

Tego musi nieść w torbie bo na smyczy ma szpica który ciągnie niemiłosiernie. Nie jest w obroży tylko w szelkach a dusi się niesamowicie od tego ciągnięcia. Pinczerce szukamy domu. Bardzo mądra psinka. Uczy się szybko reagować na komendy.

Link to comment
Share on other sites

Potrzebna jest sucha karma dla kota,obojętnie jaka dla kocurka wolnożyjącego,biedny przychodzi na suchą karmę którą wystawiam dla psa z ulicy ale ta karma jest za gruba dla niego więc daję mu to co mam najczęściej jest to karma psów mokra.Sucha karma dla psów też potrzeba :-(

Link to comment
Share on other sites

13 godzin temu, asz26 napisał:

Potrzebna jest sucha karma dla kota,obojętnie jaka dla kocurka wolnożyjącego,biedny przychodzi na suchą karmę którą wystawiam dla psa z ulicy ale ta karma jest za gruba dla niego więc daję mu to co mam najczęściej jest to karma psów mokra.Sucha karma dla psów też potrzeba :-(

W Kauflandzie jest do czwartku promocja karmy suchej dla kotków,worek 2kg-6,99zł.Warto ją kupić.Chciałam kupić 10kg ale wysyłka by kosztowała ponad 20zł. Za 20zł by było 3 worki dodatkowo.

Czy masz gdzieś Kaufland? Bym przelała pieniążki do Ciebie.

Link to comment
Share on other sites

43 minuty temu, asz26 napisał:

Nie ma,u nas jest stokrotka,biedronka,lewiatan,netto i spartan a i Rossmann.

A ktoś ze znajomych nie wybiera się do większego miasta tam gdzie jest Kaufland?

Kurcze no szkoda tych 3 worków to jest 6kg.

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, bakusiowa napisał:

Szukałam w necie jednak nie widać aby był Kaufland w Warce.

Faktycznie nie ma w Warce.Najbliższe:

Grójec ul.Armii Krajowej - 24km

Garwolin ul.Kościuszki - 32km

Piaseczno ul.Okulickiego - 35km

Radom ul.25 Czerwca - 43km.

Może jednak warto się przejechać i zrobić większe zakupy.Sama nie wiem?

Link to comment
Share on other sites

30 minut temu, Anula napisał:

Faktycznie nie ma w Warce.Najbliższe:

Grójec ul.Armii Krajowej - 24km

Garwolin ul.Kościuszki - 32km

Piaseczno ul.Okulickiego - 35km

Radom ul.25 Czerwca - 43km.

Może jednak warto się przejechać i zrobić większe zakupy.Sama nie wiem?

Nikt ze znajomych nie jedzie do Grójca a ja samochodu nie mam :-( Szkoda bo by wystarczyła mu na długo.

Link to comment
Share on other sites

5 godzin temu, bakusiowa napisał:

Jaka karma dla psów jest potrzebna? Ile ich jest?

 

 

Psiaków jest tyle co było siedem,muszę zrobić im nowe fotki bo przez Kode poszły na bok,są zdrowe i oby tak zostało.Karma obojętnie jaka aby jak najdrobniejsza,a jeżeli mogę prosić to o worek jakiejś naprawdę drobnej karmy dla starego psa w typie owczarka niemieckiego którego już kilka lat karmię.Będę próbowała coś znaleźć dla niego bo może zimy nie przetrzymać na ulicy.

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎2018‎-‎06‎-‎18 o 16:39, asz26 napisał:

image.thumb.jpeg.fa2f6a3075c39955e152c19b41703f81.jpeg

image.thumb.jpeg.c0ebc6b6484adac3144b8c0e7a1d5b93.jpeg

image.thumb.jpeg.6319b7dddfe315c5e1590cb47763936e.jpeg

To są ostatnie faktury za leczenie Kodusi,na minusie mam 498zł .To przykre prosić o pieniądze na psa którego już nie ma :-( Ale bardzo proszę o pomoc w uzbieraniu brakujących pieniedzy.

Za kilka dni postaram się pomóc.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...