Jump to content
Dogomania

PSY ZNALEZIONE W LESIE


Recommended Posts

1 godzinę temu, dwbem napisał:

Może dlatego, że bernardynka ma jednak dużo bardziej gęstą sierść to wtedy faktycznie sama obroża może nie wystarczać. Ja mam rottweilery, one mają podszerstek ale taki bardziej jak owczarki niemieckie krótkowłose i im obroża wystarcza. A krotkowłosym pinczerom średnim tym bardziej.

Na działce mam psy i mają kiltixa do tej pory dobrze się sprawdzały oby tak zostało.

Link to comment
Share on other sites

Dnia ‎3‎/‎27‎/‎2018 o 20:17, asz26 napisał:

Moja bernardynka przy samej obroży foresto zachorowała od kleszczy,też byłam pewna że ma stu procentową ochronę przy tej obroży bo wcześniej nie miała kleszczy przy niej a dwa lata temu zachorowała mimo tego że miała założoną nową obroże foresto.Teraz dostaje na wiosnę bravecto i foresto.Reszta psów mają obroże kiltix.

Nie ma 100% ochrony,poza tym - wet Ci nie powiedział,że robisz błąd?Nie wolno łączyć dwóch preparatów,można bardzo psu zaszkodzić.

Link to comment
Share on other sites

https://zrzutka.pl/daxw9e

Zrobiłam zbiórkę na zrzutka.pl 

Z Kodą znowu gorzej nie może chodzić przewraca się potrzebuje trocoxilu,jedno opakowanie mam ale to jest na miesiąc potrzebuje jeszcze trzy opakowania,planowałam też wysyerylizowac kotkę ale teraz to będzie musiała poczekać.Jeżeli ktoś chce pomóc o co bardzo proszę to może wpłacić na zrzutke.pl lub bezpośrednio na udostępnione konto.

Link to comment
Share on other sites

Przepraszam że tak długo nie pisałam,zajęłam się leczeniem kotki Kiciuchy,oczywiście na leczenie robiłam zbiórki na zrzutka.pl oprócz kotki z Kodą też były problemy,u niej oczywiście jak zwykle stawy i problem z lekami,dostawała trocoxil do grudnia,w styczniu miała zmieniony na cartrophen po nim było wszystko ok do marca,29 marca znowu musiałam podać jej trocoxil,miała problemy z chodzeniem,momentami tylne łapy ciągnęła za sobą jakby miała niewładne.Pieniądze które miałam na koncie fundacyjnym wykorzystałam na zabezpieczenia od kleszczy i na leczenie kotki.Musiałam zrobić kolejną zbiorke na trocoxil 1f641.png:-( Reszta psiaków na szczęście zdrowa i oby tak zostało jedynie czego im zaczyna brakować to suchej karmy i bardzo proszę jeżeli ktoś może wspomóc je workiem suchej karmy będę bardzo wdzięczna.Oczywiście karma nie musi być z tych drogich ale żeby była drobna psy już do najmłodszych nie należą i nie chcą jeść grubej karmy a jeżeli mogła bym prosić to o worek jakiejś drobnej ale jakiejś wartościowej karmy dla starego psa w typie owczarka niemieckiego.Dla niego miałam worek britta to dość drobna karma i on nie ma problemu z jedzeniem jej,ale może być inna.Jeszcze raz przepraszam wszystkich że nie pisałam ale problemy robia swoje.

Link to comment
Share on other sites

Wszystkich mam osiem ale Kody nie liczę bo ona jest na gotowanym jedzeniu,musi być na diecie przez chorą trzustke.Czyli siódemka zwariowanych psiaków :-) No i Kiciucha ale ona ma co jeść jest jedna więc tak szybo nie zjada wszystkiego.Dla niej to muszę kupić takie sosy felixa ale to przy okazji jak będę kupować ciastka dla psów bo nie samą karmą psy żyją :-) Te sosy są dobre jak trzeba jej podać tabletkę.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.04.2018 o 10:58, bakusiowa napisał:

Pisałaś. o drobnej karmie dla psów oraz dla owczarka. Podaj kilka nazw takiej karmy.

Szczerze to nie wiem które karmy są drobne z tego co wiem to ta britt była drobna ale ona jest z tych droższych.Przede wszystkim to dla tego starego owczarka potrzebna jest drobna moje jakoś sobie poradzą i z grubszą chociaż też niechętnie jedzą ale jak nie chcą to dodaje do jedzenia tego gotowanego i też zjadają.

Link to comment
Share on other sites

Dnia 16.04.2018 o 14:22, kasiasekret napisał:

Czy kotka miała już sterylkę? Jak ją zniosła?

 

Tak,miała w czwartek i będzie miała zdjęcie szwów w poniedziałek.Ona jest młoda więc dobrze zniosła,po powrocie z gabinetu od razu skakała na łóżko ale nie dawałam jej.Większość czasu sobie przesypia lub próbuje rozebrać się z kubraczka co nawet dobrze jej wychodzi.

Link to comment
Share on other sites

4 godziny temu, asz26 napisał:

Szczerze to nie wiem które karmy są drobne z tego co wiem to ta britt była drobna ale ona jest z tych droższych.Przede wszystkim to dla tego starego owczarka potrzebna jest drobna moje jakoś sobie poradzą i z grubszą chociaż też niechętnie jedzą ale jak nie chcą to dodaje do jedzenia tego gotowanego i też zjadają.

Karma Bosh też jest chyba drobna ale to są droższe karmy.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...