Jump to content
Dogomania

PSY ZNALEZIONE W LESIE


Recommended Posts

3 godziny temu, Anula napisał:

Czy wpłatę można przelać na konto Viva bo takie jest podane na pierwszej stronie,czy 4Dogs to jest inna jakaś Organizacja?

Przeleję 100,00zł dla Kodusi tylko muszę wiedzieć na jakie konto.

Trzymam kciuki za Kodę.

Tak na to konto z pierwszej strony.4DogS to jedna z grup Vivy.

Link to comment
Share on other sites

Moja wetka była umowiona z lekarzem który będzie robił  operacje Kodusi tylko czekali na moją decyzję bo musiałam uzbierać pieniądze i zrobić echo serca.Boję się tej operacji całą noc nie spałam :-(

Link to comment
Share on other sites

2 godziny temu, asz26 napisał:

Moja wetka była umowiona z lekarzem który będzie robił  operacje Kodusi tylko czekali na moją decyzję bo musiałam uzbierać pieniądze i zrobić echo serca.Boję się tej operacji całą noc nie spałam :-(

asz26 zawsze każda operacja jest ryzykowna bez względu na wiek psiaka.Moja tymczasia Sawana miała tylko czyszczone zęby i po tym zabiegu stanęły organy wewnętrzne,nerki przestały pracować,mocznik bardzo był wysoki.Ponad dwa tygodnie walki o jej życie i udało się a rokowania były prawie zerowe,że wyjdzie z tego.Sawana miała zabieg rok temu mając 13 lat.

Nie przypuszczałam,że może dojść do tego.Wyniki krwi miała dobre,a jednak.

O której jest operacja Kody?

Pieniążki przelane.

Link to comment
Share on other sites

3 minuty temu, asz26 napisał:

O 11 dostała znieczulenie wyszłam z gabinetu jak już sobie spała.Koda miała robione badania i też wszystkie wyszły dobrze.Oby wszystko było ok.

A jaką narkozę ma wziewną,czy normalną?

Link to comment
Share on other sites

Po rozmowie z Bogusik uzgodniłyśmy,że trzeba Tobie Aniu pomóc.

Przekazujemy pozostałość po Orinku,który już jest w swoim domku - 394,41zł.Ja dołożę do pełnej kwoty tj.400,00zł i przeleję na konto Viva.

Rozdysponuj pieniążki jak będziesz uważała tak aby było dobrze,ponieważ Ty jesteś w temacie bardziej zorientowana.

Aniu,bardzo proszę,potwierdź na wątku Orinka kwotę jak tylko nadejdzie a ja zamknę finanse Orinka.

http://www.dogomania.com/forum/topic/337820-ori-kudłacz-z-radys-juz-w-swoim-wspaniałym-domku-w-poznaniu/?page=12

Może już coś wiesz jak wypadła operacja? Czy wszystko w porządku,czy Koda się wybudziła,czy oczko zostało,czy jest usunięte?

  • Upvote 1
Link to comment
Share on other sites

Jesteście wspaniałe,nie wiem jak mam dziękować za taką pomoc,bardzo ale bardzo dziękuję za pieniążki,gwarantuje że pójdą na leczenie Kody i mojej leśnej siódemki.Jeszcze raz bardzo dziękuję kobietki moje kochane jesteście wspaniałe :-)

Link to comment
Share on other sites

Kodusia bez problemu się wybudziła,miała problem ze wstaniem ale to dlatego że ma bardzo duże zwyrodnienia w tylnich łapach.Oko ma zaszyte na dwa tygodnie,operacja była dość ciężka,lekarz usunął trzecią powieke i jakiś guzek teraz to trzeba wysłać do badania czy to złośliwe czy nie.Dodatkowo Koda miała zrobione usg za które nie płaciłam.Później wstawię zdjęcia Kody.Teraz odpoczywa.Oby już wszystko było ok.

Link to comment
Share on other sites

Wiem już przechodziłam z nią jedną operacje trzy lata temu miała ropomacicze i bardzo ciężko dochodziła do siebie,musiała dostawać kroplówki bo nic nie jadła,ona ogólnie ciężko przechodzi choroby,ale ma mnie i opiekę,ja mogę nie spać i całe noce siedzieć przy niej i wiele razy tak już siedziałam.To moja kochana sunia.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

×
×
  • Create New...